Şimdi Ara

Superonline Yetkilileri Evime Teklife Gelmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben okuldayken superonline dan ekip gelmiş. Şimdi biz Uydunet bağlattık yaklaşık 1 ay önce 2 yıl taahhütlü 50 mbps e kadar 250 gb akk li+kablo tv ücretsiz 90 mı 92 tl mi ne ödeyeceğiz. Neyse bu superonline yetkilileri taahüt fesih bedelinizi biz ödeyelim bize geçin ayda 53 tl mi 57 tl mi ne bir paketleri varmış ona geçirmeye çalışmışlar. İşte babam bu işlerden pek anlamadığı için kaç mbps kaç kota filan teklif ettiklerini anlamamış yollamış adamları.... Şimdi benim merak ettiğim acaba aldığım paketten daha iyi bir teklifte mi bulunmuşlardır? Benim kafama takılan o şimdi bana aynı paketi yada ne bileyim 100mbps 150 gb-250 gb akk 55-60 tl ye filan teklif etmişlerse taahütü de karşılamayı vaadediyorsa geçerim superonline'a o yüzden soruyorum. Yoksa giriş paketi filan mı söylemişlerdir? Bir de bizim binada türksat kutusu vardı forumda konu açtım her apartmanda hangi kutu varsa sadece o sağlayıcıdan fiber alınabilir dendi bende uydunet ten aldım. Allah var memnunum bir sıkıntım yok. Ama hem binada sürekli superonline faturası görüyorum hem de bu adamlar geldiğine göre superonline da taktırabilirmişim. Acaba superonline da daha uygun fiyata daha iyi bir paket var mıydı? Normal şartlarda benim paketim zaten pahalıya alındı yani bir kahverengi fırsat mı ne varmış ben iyi araştıramadım alırken. Türksat merkez şubeye gidip taahütsüz 75 tl ye mi ne alan vardı forumda 50 mbps 250 gb akk li ondan daha iyi teklifte bulunmuş mudur acep turkcell?

• Lithium kullanıcısına yanıt
    25 mbit 75 gb akk teklif etmişlerdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.