Şimdi Ara

Retina Ekranlı iPad Mini'nizi Sanal Gerçeklik Cihazına Dönüştürün

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Oculus Rift ile bir anda tüm oyun sektörünün odak noktası haline gelen sanal gerçeklik cihazları tarafında, Sony de Project Morpheus ile karşımıza çıkmıştı. Yeni başlatılan AirVR adındaki bir Kickstarter kampanyası, eğer elinizde Retina ekranlı iPad Mini'niz varsa, bu cihazlardan çok daha ucuz maliyete sanal gerçeklik deneyimi sunmayı hedefliyor.

İstediği 20,000$'lık bağışın 5000$'dan fazlasını şimdiden toplayan kask benzeri AirVR'ın içine iPad Mini'nizi yerleştirdiğinizde, geliştirilen yazılım ve cihazın üstündeki lensler sayesinde cihazınız sanal gerçeklik cihazı haline geliyor.

iPhone 6 Plus için de çalışmaya başlayacaklarının sözünü veren geliştiriciler, eğer Kickstarter başarırlı geçerse AirVR'ı 2015'in başlarında 49$'dan satışa sunacaklar.

• Ocolus rift piyasaya çıkana kadar diğerleri parsayı toplıycak.Ama pc tadını asla veremezler

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Google Cardboard?

• Samsung note ve vr cihazı ile sonrada ipad hele o resmi görünce baya tiksindim. Yolda böyle bir şey görsem, neyse demiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 17 Eylül 2014; 18:17:29 >
  • O şeyi suratıma hayatta takmam, çok değişik duruyor. :D

• adamlar boşa tasarlamıyor o oculus rifti çok ciddi sağlık sorunları var bu vr teknolojisinin mazisinde

• Çok komik görünüyor.

• Bunlar içine sim kart takılan devamlı olarak radyo frekansıyla veri alışverişi yapan yüksek sar değerlerinde cihazlar. Şahsen öyle saatlerce kafama takılı dursun istemem bir iphone yada ipad..

• benim aklıma gelmişti ama önemli olan oyunlarda oculus rift gibi davranabilmesi. çoğu oyunun sadece x360 koluyla çalışması gibi bişey

• benim aklıma gelmişti ama önemli olan oyunlarda oculus rift gibi davranabilmesi. çoğu oyunun sadece x360 koluyla çalışması gibi bişey

• Radyasyonu ne yapacaklar. Onu takıyorsun ama ilk önce sağlık beyine zarar verebilir
  • Yolda böyle bir şey görsem demişsin de bunla niye yola çıksın bir insan hiç düşünemedin mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.