Şimdi Ara

Microsoft - Nokia Araçları / Lumia - S40 - Symbian - Asha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
5.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Microsoft - Nokia Araçları / Lumia - S40 - Symbian - Asha

Windows Device Recovery Tool / Windows Cihazı Kurtarma Aracı 3.11 - Windows Phone 8 veya daha ileri sürümlerini çalıştıran Lumia, LG, HTC One ve HTC 8X telefonlarının yanı sıra Alcatel OneTouch Fierce XL, MCJ Madosma, BLU WIN HD ve BLU WIN HD LTE cihazları için.

http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=522381

Telefonunuzda teknik sorunlar mı yaşanıyor? Windows Cihazı Kurtarma Aracı, yanıt vermeyen, takılmış gibi görünen veya yazılımla ilgili başka sorunlar yaşayan telefonunuzu kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Windows Device Recovery Tool: SSShttp://support.microsoft.com/tr-tr/help/12379/windows-10-mobile-device-recovery-tool-faq

** 3.11**
    - Support for Lenovo Softbank 503LV and Zebra TC700J mobile devices.
    - Add new device for HP Elite x3 Telstra and Alcatel IDOL 4S devices.
    - Update the MCJ logo.
    - Added accessibility support for Narrator.
    - Other minor enhancements and bug fixes.

Nokia Suite 3.8.54 Final

http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_Suite_webinstaller_ALL.exe

Bağlantı sorunu için şunuhttp://app.box.com/s/iq9dx9ziezwz1y4l7oqn C:\Program Files\Nokia\Nokia Suite içine kopyalayın.

Nokia Suite çoğu Symbian ve S40 telefonlar içindir.

Telefonunuz ve bilgisayarınız arasında fotoğraf, video, müzik ve daha fazlasını taşımak ve en yeni telefon yazılımlarını almak için Nokia Suite'i kullanın. Uygulama, müzik veya ücretsiz sokak haritaları indirin ve önemli içerikleri yedekleyin.

Nokia Suite ile rehberinizi, takviminizi ve fotoğraflarınızı Symbian veya S40 telefonunuzdan Nokia Lumia telefonunuza kopyalayabilirsiniz. Nokia Suite kullanarak içeriğinizi Microsoft SkyDrive çevrimiçi hizmetine kopyalayın ve Nokia Lumia telefonunuz ile Microsoft hesabınızda oturum açın.

Nokia Suite ve telefonunuzla ilgili yardım almanıza ve sorularınıza yanıt bulmanıza yardımcı olması için Nokia Suite'i açın. Yardım menüsünde Nokia Suite Yardım'ı tıklatın. Veya Nokia Suite'in Destek görünümüne giderek Yardım ve kılavuzlar bölümünü tıklatın.

Telefonunuzun Nokia Suite ile uyumlu olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki Nokia Suite yükleme talimatlarına bakın.

Bir Nokia Lumia telefonunuz mu var? Nokia Suite kullanamazsınız ancak telefon modelinize bağlı olarak, Zune PC veya Windows Phone uygulamasıyla müzikleri, videoları ve resimleri senkronize edebilir, yeni telefon güncellemelerini alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için telefonunuzun kullanıcı kılavuzuna bakın veyawww.windowsphone.com sitesine gidin.

Nokia Asha platformunda çalışan (Nokia Asha 500 sonrası) telefonunuz mu var? İçerikleri bilgisayarınıza USB kablosu ve bilgisayarınızın dosya yöneticisini kullanarak kaydedin ve telefon yazılımınızı şebeke üzerinden güncelleyin. Daha fazla bilgi içinwww.nokia.com/support sitesinden telefonunuzun destek sayfasına gidin.

Nokia Suite, Nokia telefonunuzu ve Windows bilgisayarınızı bağlayan ve ikisi arasında içerik aktarmanıza yardımcı olan ücretsiz bir yazılımdır. Nokia Suite sayesinde, bilgisayarınızı kullanarak telefonunuz için yazılım güncellemelerini alabilir, verilerinizi yedekleyebilir, yeni sokak haritalarını alabilir ve müzik dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve kartvizitlerinizi senkronize edebilirsiniz. Windows 8, 7, Vista veya XP bilgisayarlarla uyumludur.

Bu uygulama, aşağıdakiler ile uyumludur:

C6, E5, C7, C5, C1, X2, E6, N8, Asha 203, 5130, 7230, 701, E72, C3, C2, C2

Lumia Phone Test Application 6.3.47

http://repairavoidance.blob.core.windows.net/packages/LumiaPhoneTestApplicationInstaller.exe

** 6.3 **
    - Minor bug fixes.
    - Change in Supply Chain URLs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 24 Aralık 2016; 20:27:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Lumia Phone Test Application 6.0.8

http://download-fds.webapps.microsoft.com/supportFiles/phones/files/recovery/LumiaPhoneTestApplicationInstaller.exe

- Small bug fixes and usability improvements.

Hocam bu ne işe yarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DreamofMirrorss kullanıcısına yanıt
    Nokia Care Suite'in veliahtıymış. Arıza tespit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 5 Ekim 2015; 15:55:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Nokia Care Suite'in veliahtıymış. Arıza tespit.

Anladım teşekkürler

• Windows Phone Internals 1.2 - Bootloader ve ROM kilidini açma aracı.

www.wpinternals.net/index.php/downloads

1.0:
    - Initial release

1.1:
    - Fix for Audio-bug
    - Add support for Root Access on Windows 10 Mobile build 10.0.10586.36

1.2:
    - Compatibility improvement for Windows 7.
    In previous versions "Enable Root Access" could result in "Failed to enable Root Access on MainOS".
    - "Lock bootloader" now uses a different Flashing interface.
    Previously, when you locked the bootloader, you were forced to do a full flash afterwards.
    With this new method you can keep your current Windows Phone installation.
    Remember that you need to disable Root Access before you relock the bootloader.
    - Many small fixes and tweaks.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 19 Ocak 2016; 16:15:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• NOKIA BOOTMGR Drivers

http://sciologness.com/download/46602/nokia-bootmgr.html

Edit: BOOTMGR hatası nedirwww.microsoft.com/tr-tr/search/result.aspx?q=BOOTMGR&form=MSHOME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 19 Ocak 2016; 15:38:39 >
  • Bilgisayarımla senkronize etmek için hangi uygulamaları kullanabilirim?

Windows Phone'unuzla bilgisayarınız arasında öğeleri senkronize etmenize yardımcı olabilecek bir dizi farklı uygulama ve araç vardır. Bunlardan hangilerini kullanabileceğiniz, sahip olduğunuz bilgisayarın türüne bağlıdır.

Microsoft Telefon Eşlikçisi Windows 10 için

www.microsoft.com/tr-tr/store/p/microsoft-telefon-eslikcisi/9wzdncrfj3pm

Windows 10 Bilgisayar’ınızda sevdiğiniz her şeyi otomatik olarak telefon veya tabletinize alın, üstelik Android, iPhone ve iPad de dahil! Telefon Eşlikçisi uygulaması, ayarlamaları yapmanıza yardım edecektir; telefon veya tabletinizi bir daha bilgisayarınıza takmanıza gerek olmayacak. Masanızda veya dışarda olmanız fark etmeden müzikleriniz, fotoğraflarınız, Word belgeleriniz ve Cortana anımsatıcılarınız sizinle kalsın. Bütün verileriniz, bütün cihazlarınızda.

Microsoft - Nokia Araçları / Lumia - S40 - Symbian - Asha  Microsoft - Nokia Araçları / Lumia - S40 - Symbian - Asha  Microsoft - Nokia Araçları / Lumia - S40 - Symbian - Asha  Microsoft - Nokia Araçları / Lumia - S40 - Symbian - Asha  Microsoft - Nokia Araçları / Lumia - S40 - Symbian - Asha

Bilgisayarınızda sevdiğiniz ne varsa hepsini telefon veya tabletinize alın.
    Verilerinizin eşitlendiğinizden emin olmak için adım adım yönergeler var.
    Müzikleriniz, fotoğraflarınız ve diğer verilerinizin senkronize edilmesine yardımcı olacak ücretsiz Microsoft uygulamalarını indirmeniz için bağlantılar.
    Windows 10 Bilgisayar’ınız ile telefon veya tabletinizin birlikte mükemmel çalışabilmesini sağlamak için gereken ipuçları ve püf noktaları.
    Bir USB kablosuyla cihazınızı bilgisayarınıza taktığınızda, telefon veya tablet pil ve depolama durumunu alın veya elle dosyaları aktarın.
    Windows, Android ve iOS cihazlarla çalışır.

Masaüstü için Windows Phone uygulaması Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=265472

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 26 Ağustos 2016; 17:17:06 >

• Olli's Turbo DNG Importer, DNG formatındaki resimlerinizi bilgisayara kayıpsız ve hızlı aktarmak için bir aracıya benziyor. Öyle tahmin ediyorum.

www.visualbakery.com/Tools/DNGImporter.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 19 Ocak 2016; 22:00:18 >
  • Emeklerin icin tesekkurler
  • www.lumiafirmware.com

• Nokia and Windows Phone Firmware Downloader 4.6http://cellomania.com/ffu/

• Hocam 10'dan 8.1'e döndüm Device Recovery Tool ile.WP 8.1 Update 2'ye döndü.Ben diğer güncellemeleri yüklemek istiyorum mesela Update 1 falan gibi.Çünkü eskiden Başlangıç.+Tema'dan kutucuk boyutunu değiştirebilirken şu an 8.1'de olmama rağmen değiştiremiyorum hem de hiçbir şekilde.O diğer updateleri nasıl yüklerim?

• Cihazına ait daha eski bir firmware ffu dosyasını bulmalısın onu yuklemelisin telefonuna. Update 1 zamanlarına ait bir firmware. İçerisinde Update 1 gömülü olan bir firmware.

Cihazının Product Code'u ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 10 Mayıs 2016; 16:04:47 >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    059W5S4

Sayın e-Militarist

Telefona yazılım yükleme aşamasında USB bağlantıdaki bir temassızlık sonucu yükleme kesildi ve Lumia 1320 cihaz şuan açılmıyor.

Şarja takıp prizden sabaha kadar şarj ediyorum yada USB kablo ile PC den şarj ediyorum ama ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor.

En son Win 8 yüklü idi. Ses kısma + güç tuşuna basıyorum bir değişiklik olmuyor.

1- Ekrana gelen hiç bir görüntü yok. Sadece PC ye bağladığımda PC cihazı QHSUSB_DLOAD olarak görüyor.

2- Lumia Phone Test Aoolication TELEFON BAĞLANTISI BEKLENİYOR yazısı çıkıyor ama telefonu görmüyor.

3- Care Suite Application Launcher paket içerisindeki Fuse uygulamasını açıyorum 1 cihaz bağlı görünüyor.

4- Multi Software Updater uygulamasını açtığımda ses kısma + güç tuşuna bastıktan bir müddet sonra uygulamada Connection USB Product kısmında ise Product in flash mode yazıyor. Alttaki alanda çıkan mesajda ise Not supported product in flash mode Parse error 'QHSUSB_DLOAD' yazıyor.

5- Windows Device Recovery Tool programında uygulama telefonu görmüyor. Listeden uygun telefonu seçmek istediğimde ise listede Lumia 1320 olmadığı için seçim yapamıyorum.

Bu şekilde tıkandım kaldım. Telefonu açamıyorum. Yazılım yükleyemiyorum. Ekrana herhangi bir görüntü gelmiyor.

Öneriniz varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Computer -- 22 Eylül 2016; 10:02:24 >

• Ebu Computer kullanıcısına yanıt

http://youtu.be/twFvR2TxFyQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 22 Eylül 2016; 10:10:55 >
    Cevap için teşekkürler.

Ekrana hiç bir şekilde görüntü gelmiyor.

Ekrana bir görüntü gelse çözüm olacak ama her hangi bir tepki yok.

Bir ihtimal USB şarj soketinde problem olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Cevap için teşekkürler.

Ekrana hiç bir şekilde görüntü gelmiyor.

Ekrana bir görüntü gelse çözüm olacak ama her hangi bir tepki yok.

Bir ihtimal USB şarj soketinde problem olabilir.

Videodaki işlemi yaptın mı? Tuşlara sırasıyla bastın mı?

Telefon titremiyor mu?

Doğrudur videoda gösterilenleri defalarca yaptım.

Yalnız şöyle bir sorun var, tuşlara bastığımda telefondan titreşim gelmiyor sadece kısa melodik bir ses geliyor.
  • Windows Device Recovery Tool / Windows Cihazı Kurtarma Aracı 3.11 - Windows Phone 8 veya daha ileri sürümlerini çalıştıran Lumia, LG, HTC One ve HTC 8X telefonlarının yanı sıra Alcatel OneTouch Fierce XL, MCJ Madosma, BLU WIN HD ve BLU WIN HD LTE cihazları için.

http://go.microsoft.com/fwlink/p/?LinkId=522381

Telefonunuzda teknik sorunlar mı yaşanıyor? Windows Cihazı Kurtarma Aracı, yanıt vermeyen, takılmış gibi görünen veya yazılımla ilgili başka sorunlar yaşayan telefonunuzu kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Windows Device Recovery Tool: SSShttp://support.microsoft.com/tr-tr/help/12379/windows-10-mobile-device-recovery-tool-faq

** 3.11**
    - Support for Lenovo Softbank 503LV and Zebra TC700J mobile devices.
    - Add new device for HP Elite x3 Telstra and Alcatel IDOL 4S devices.
    - Update the MCJ logo.
    - Added accessibility support for Narrator.
    - Other minor enhancements and bug fixes.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.