- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Siemens Elektrik süpürgesi (MİELE ALDIM)
47 Cevap56341 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

548 Mesaj
8 Ekim 2006; 0:03:22 

Arkadaşlar bugünlerde bir süpürge alacağım.Öyle çok pahalı modeller
düşünmediğim için fiyatı da uygun olan bu modeli buldum.Sanıyorum 100. yıl ürünü olduğu için fiyatı düşük tutulmuş.Ne dersiniz? Siemens bu konuda nasıl bir tercih olur? Saygılar..

VS06G2511
Synchropower, Dual filtreli

Dual filter: Kağıt torbasız “cycle tech” veya kağıt torbalı hijyenik filtreleme teknolojisi
Ergonomik taşıma, 2 entegre aksesuar, 10 m kablo uzunluğu
HEPA filtreleme
Güç:2500 Watt
Elektronik emiş gücü ayarı
Auto floor süpürme başlığı
Ultra Hepa hijyenik filtreleme sistemi
MEGAfilt®SuperTEX kağıt torba: 4 lt toz alma kapasitesi
1.2 lt “cycle tech” toz haznesi kapasitesi
Filtre doluluk göstergesi
Kullanımı kolay teleskopik boru
Kenar-köşe ve mobilya temizleme aksesuarları
Otomatik kablo sarma: 10 m kullanım alanı
Park etme ve kaldırma kolaylığı
Renk: Transparant kiraz kırmızı
Toz torbası: VZ52AFG1/ Tip G

fiyatı:289 ytl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klondike -- 14 Ekim 2006; 22:24:24 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Ekim 2006; 10:18:27 

Benim düşüncem sakın alma kaliteli bir ürün degil, sıemens baya kaliteyi düşürdü süpürge konusunda phlıps,fakir vs markalara bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 8 Ekim 2006; 10:19:55 >

548 Mesaj
8 Ekim 2006; 14:05:56 

quote:

Orjinalden alıntı: gurcan1

Benim düşüncem sakın alma kaliteli bir ürün degil, sıemens baya kaliteyi düşürdü süpürge konusunda phlıps,fakir vs markalara bak

Teşekkürler.Aslında favori markam fakir ama fiyatları oldukça yüksek
bende katalogdaki fiyat ve özellikleri görünce siemens te olabilir diye
düşündüm.

12247 Mesaj
8 Ekim 2006; 15:28:53 

Kardeş Siemens süpürgede 1 numaradır.Bizde 7 yıllık halı yıkama var taş gibi.Ama annem büyük süpürgeyle iş göremediği için bir tane de Profilo aldık.O da Siemes ve Bosch ile aynı üretim.Hem de 129 lira!Ben carrefour'da bütün süpürgeleri fişe takıp denedim.Profilo Siemens'in 2500 wattlık süpürgesinden çok daha güçlü çekti 1600 watt olmasına rağmen.Sanki 1600 watt değil 2500 watt,hemen aldık.Çok da güzel şiddetle tavsiye ederim.Profilonun sitesinde 180 YTL civarında bu süpürge.Alman malı

488 Mesaj
8 Ekim 2006; 15:40:38 

quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Kardeş Siemens süpürgede 1 numaradır.Bizde 7 yıllık halı yıkama var taş gibi.Ama annem büyük süpürgeyle iş göremediği için bir tane de Profilo aldık.O da Siemes ve Bosch ile aynı üretim.Hem de 129 lira!Ben carrefour'da bütün süpürgeleri fişe takıp denedim.Profilo Siemens'in 2500 wattlık süpürgesinden çok daha güçlü çekti 1600 watt olmasına rağmen.Sanki 1600 watt değil 2500 watt,hemen aldık.Çok da güzel şiddetle tavsiye ederim.Profilonun sitesinde 180 YTL civarında bu süpürge.Alman malı

1600 wat--2500 wat bunlar motorun gücünü simgeler ve ne kadar elektrik yaktıklarını bunlardan hesaplayabilirsin. çekiş gücü ayrıdır..
mesela 1000 watlık dyson 2500 watlık siemensden daha iyi çekiyor..
benim kullandığım king marka süpürge 1600 wat motor gücü çekiş gücü ise 275 watt
1400 wat lık dyson 350 watlık çekiş gücü var .....

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

12247 Mesaj
8 Ekim 2006; 19:18:22 

quote:

Orjinalden alıntı: tonyali61

1600 wat--2500 wat bunlar motorun gücünü simgeler ve ne kadar elektrik yaktıklarını bunlardan hesaplayabilirsin. çekiş gücü ayrıdır..
benim kullandığım king marka süpürge 1600 wat motor gücü çekiş gücü ise 275 watt

Bilgin için teşekkürler.Ben emiş gücünden haberdardım ama motor gücü ile orantılı olduğunu sanırdım,meğer değişebiliyormuş.Peki benim aldığım Profilo VS6PT1 modelinin emiş gücü hakkında bir bilgisi olan var mı?Ben ulaşamadım da.Yazmıyor sitesinde

Uzaklaştırılmış
8 Ekim 2006; 19:27:17 

quote:

Bu konuyu yazdıgın için sagol arkadaşlar hep bu konuyu karıştırıyor halbuki üzerinde iyi markaların hep yazar dyson,phıps,fakir gibi

12247 Mesaj
8 Ekim 2006; 22:25:54 

Ben burada bir gönderme sezdim ama neyse. Bu detayın yer almasının kaliteyle ne ilgisi varsa,Arçelik'in dandik mallarında da yazıyor yani.

Uzaklaştırılmış
8 Ekim 2006; 22:39:08 

quote:

Ben burada bir gönderme sezdim ama neyse. Bu detayın yer almasının kaliteyle ne ilgisi varsa,Arçelik'in dandik mallarında da yazıyor yani.

Haklısınız arçelik en adi markalardan biridir ara sıra yanlışlıkla iyi ithal mallar getirir bizde faydalanırız,faydalandırırız

Siz beni herkes gibi yanlış anlamışsınız ben her marka asla herşeyi mükemmel yapamaz derim ve haklıyım,bu yüzden markaları incelerim en iyisi fiyat performans açısından iyi olanını alırım,buradada en iyi 8 kilo yıkamada en az elektrik ve suyu sıkmada en iyi performansı veren makine şimdilik arçelik 8124 SJ siz kabul etmesenizde zaten dandik olsa ben almazdım ve genede bir şey çıksa anında geri veririm

548 Mesaj
9 Ekim 2006; 19:23:13 

Arkadaşlar elektrolüks markası nasıldır süpürge konusunda?Şu an
elimde bir kataloğu var ve özellikleri iyi görünüyor.

Uzaklaştırılmış
9 Ekim 2006; 20:50:46 

quote:

Orjinalden alıntı: Klondike

Arkadaşlar elektrolüks markası nasıldır süpürge konusunda?Şu an
elimde bir kataloğu var ve özellikleri iyi görünüyor.

Elektrolux miele,dyson,phılıps,fakir iyidir bence alın pişman olmasınız

548 Mesaj
9 Ekim 2006; 20:57:17 

quote:

Orjinalden alıntı: gurcan1

Elektrolux miele,dyson,phılıps,fakir iyidir bence alın pişman olmasınız

Teşekkürler rahatlattınız.Bu elektrolükslerde süpürgenin sapına takılan
iki aksesuar var.Easy clean kolay toz alma aparatı ve phase 1
plastik toz torbası.Sanırım ayrıca satılıyor.Bunlar hakkında bilginiz var mı?
Alırsam işimize yarar mı? Saygılar..

Uzaklaştırılmış
9 Ekim 2006; 21:13:09 

quote:

Teşekkürler rahatlattınız.Bu elektrolükslerde süpürgenin sapına takılan
iki aksesuar var.Easy clean kolay toz alma aparatı ve phase 1
plastik toz torbası.Sanırım ayrıca satılıyor.Bunlar hakkında bilginiz var mı?
Alırsam işimize yarar mı? Saygılar..

Sayın arkadaşım elinizde katalog oldugunu yazmışsınız ama ben gene yazayım bu phase 1, küçük tozları ayrıştırdıgı için hem emiş gücü hemen düşmüyor hemde toz torbanız hemen dolmuyor bence alınması gereken bir parça daha az torba degiştirmekle ugraşırsınız saygılar kafanızda soru işareti kalmasın sessiz mükemmel bir cigaz fiyatlarıda uygun

548 Mesaj
9 Ekim 2006; 21:20:11 

Teşekkürler şimdi bana, uygun bir cihaz seçmek kalıyor.

Uzaklaştırılmış
9 Ekim 2006; 21:25:26 

quote:

Teşekkürler şimdi bana, uygun bir cihaz seçmek kalıyor.

Bu artık sizin alım gücünüze kalmış hangisi bütçenize uygunsa

1151 Mesaj
10 Ekim 2006; 10:58:02 

Philips Marathon Tavsiye ederim.
2000 w-340w emis gucu.
Dogubankta 380 ytl, kredikarta tek cekim aldım.
Cok memnunuz, kalite ve iscilik olarak cok fark var digerlerine nazaran..

548 Mesaj
10 Ekim 2006; 19:15:59 

quote:

Orjinalden alıntı: nicknick

Philips Marathon Tavsiye ederim.
2000 w-340w emis gucu.
Dogubankta 380 ytl, kredikarta tek cekim aldım.
Cok memnunuz, kalite ve iscilik olarak cok fark var digerlerine nazaran..

250-300 lirayı geçmesin diye düşünüyordum.

488 Mesaj
11 Ekim 2006; 20:34:21 

quote:

250-300 lirayı geçmesin diye düşünüyordum.

simtel hiper 2200 wat aldım, bu gün geldi alet muhteşem. Philips Marathon belki daha iyidir plastik aksamları balki daha kalitelidir ama simtel bu aletin yarı fiyatına 189 ytl.. fiyat performans açısından mükemmel herkese tavsiye ederim...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

548 Mesaj
13 Ekim 2006; 1:09:25 

Bu süpürgelerin 1800-2000-2500 watt olması elektrik tüketimini ne kadar
etkiler acaba? Çok fark eder mi?

488 Mesaj
13 Ekim 2006; 21:35:02 

quote:

Bu süpürgelerin 1800-2000-2500 watt olması elektrik tüketimini ne kadar
etkiler acaba? Çok fark eder mi?

1 saatte :
1800 wat = 1,8 kwat
2000 wat = 2 kwat
2500 wat = 2,5 kwat elektrik yakar 1 kwat elektrik 0,127800 ytl + kdv olduğuna göre gerisini sen hesapla...

548 Mesaj
14 Ekim 2006; 0:40:55 

quote:

1 saatte :
1800 wat = 1,8 kwat
2000 wat = 2 kwat
2500 wat = 2,5 kwat elektrik yakar 1 kwat elektrik 0,127800 ytl + kdv olduğuna göre gerisini sen hesapla...

Teşekkürler.Çokta önemli bir maliyeti yok galiba,toplasan ayda 3-4
saat çalıştırılıyor.

12247 Mesaj
14 Ekim 2006; 17:56:20 

Valla benim annem haftada 3-4 saatten fazla çalıştırıyor.Onun için bizde biraz önem kazanıyor sanırım:)

548 Mesaj
14 Ekim 2006; 20:05:52 

quote:

Valla benim annem haftada 3-4 saatten fazla çalıştırıyor.Onun için bizde biraz önem kazanıyor sanırım:)

Bizim hanım çalıştığı için genelde ben süpürürüm Süpürmeye başlamamla bitirmem 10-15 dk. sürer.

548 Mesaj
14 Ekim 2006; 22:32:00 

Bu akşam bütçeyi de aşıp miele aldım.Modeli S 4210
Fiyatı 380 ytl. 8 taksit.on gündür o kadar araştırdım ama hiç tanımadığım
bir süpürgeyi almış bulunuyorum.
1800 watt oldukça sade ve kaliteli bir görüntüsü var.Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.Bu model ve markayla ilgili tecrübeleri olan
arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa memnun olacağım.Saygılar

Uzaklaştırılmış
14 Ekim 2006; 23:05:08 

Alabileceğiniz en iyi aletlerden birisi. Çok iyi çekiş ve mükemmel bir sessizlik. Güle güle kullanın. Elektrik süpürgesinde tek geçeceğim marka Miele'dir.

548 Mesaj
15 Ekim 2006; 0:32:43 

Teşekkürler.Umarım bizi hanıma rezil etmez,o kadar araştırdık..

257 Mesaj
15 Ekim 2006; 1:00:31 

hayırlı olsun arkadaşım ilerde ürün ile tecrübeni bizimle de paylaşırsın nasıl olsa sen süpürüyormuşsun şu an düşünmüyorum ama ilerde alınacak birkaç şeyden sonra olabilir ..

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

548 Mesaj
20 Ekim 2006; 22:54:26 

Makineyi ilk defa bugün ciddi anlamda kullandık.İlk izlenimlerimi aktarayım.
olumlular;
-Ebatı küçük fazla yer kaplamıyor.
-Oldukça sade(karışık sistemli ürünleri sevmiyorum)
-Plastik kalitesi çok yüksek(siemensleri de inceledim,yanında çok basit kalıyordu)
-Oldukça iyi temizliyor.Çekiş gücü iyi
-Gürültü düzeyi sandığımdan daha düşük
-Sitesinde yazdığına göre bu makinalar en az 10.000 saat veya 20 yıl
kullanılabilcek sağlamlıkta imiş.Bu da sevindirici.

olumsuz;
-Kayseri de sadece bir servisi var
-Toz torbası bile yok siparişle getiriliyormuş
-Kullanım maliyeti nedir? öğrenemedim.Toz torbası ve hava temizleme filtresi(hepa özelliği yok)fiyatlarını bilen varsa sevinirim
-Özelliği çok olan modellerin fiyatları 1000 liraya kadar çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klondike -- 21 Ekim 2006; 11:17:15 >

488 Mesaj
24 Ekim 2006; 0:14:16 

quote:

Makineyi ilk defa bugün ciddi anlamda kullandık.İlk izlenimlerimi aktarayım.
olumlular;
-Ebatı küçük fazla yer kaplamıyor.
-Oldukça sade(karışık sistemli ürünleri sevmiyorum)
-Plastik kalitesi çok yüksek(siemensleri de inceledim,yanında çok basit kalıyordu)
-Oldukça iyi temizliyor.Çekiş gücü iyi
-Gürültü düzeyi sandığımdan daha düşük
-Sitesinde yazdığına göre bu makinalar en az 10.000 saat veya 20 yıl
kullanılabilcek sağlamlıkta imiş.Bu da sevindirici.

olumsuz;
-Kayseri de sadece bir servisi var
-Toz torbası bile yok siparişle getiriliyormuş
-Kullanım maliyeti nedir? öğrenemedim.Toz torbası ve hava temizleme filtresi(hepa özelliği yok)fiyatlarını bilen varsa sevinirim
-Özelliği çok olan modellerin fiyatları 1000 liraya kadar çıkıyor.

toz torbası olmaması kötüüü
ben simtel hiper almadan önce king vardı istanbulda olmama rağmen carrefour dan başka yerde toz torbasını bulamıyodum bu kötü bir olay

548 Mesaj
28 Ocak 2007; 17:21:30 

quote:

toz torbası olmaması kötüüü
ben simtel hiper almadan önce king vardı istanbulda olmama rağmen carrefour dan başka yerde toz torbasını bulamıyodum bu kötü bir olay

Büyük uğraşlar sonunda servise toz torbası getirtmeyi başardım
Fiyatı 5 adet bez torba + 2 adet filtre 30 ytl.Şu an elimde 6 torba oldu.Bu kullanımla sanırım 1-2 yıl gider.
Ayrıca dolan torbayı boşalttık ve kullanıyoruz.Herhangi bir sorun olmadı.Tek sorun sadece bir servise mahkum olmamız.Süpürgenin sessizliğini gördükçe iyi ki almışım demekten kendimi alamıyorum.

12247 Mesaj
28 Ocak 2007; 22:08:02 

quote:

Büyük uğraşlar sonunda servise toz torbası getirtmeyi başardım
Fiyatı 5 adet bez torba + 2 adet filtre 30 ytl.Şu an elimde 6 torba oldu.Bu kullanımla sanırım 1-2 yıl gider.
Ayrıca dolan torbayı boşalttık ve kullanıyoruz.Herhangi bir sorun olmadı.Tek sorun sadece bir servise mahkum olmamız.Süpürgenin sessizliğini gördükçe iyi ki almışım demekten kendimi alamıyorum.

Arkadaşım sakın kağıt torbayı boşaltıp tekrar kullanmayın.Çünkü torbayı dolduran gördüğünüz kaba toz değil torbanın gözeneklerini tıkayan ince tozlardır.Süpürgeye zarar verebilirsiniz.(motor yanar ve garanti dışı kalır)Mesela 1 aylık süpürme işlemi de torbayı doldurur bir kaşık un da.Anlatabilmişimdir umarım.Torba bulma sorunu yaşıyorsanız bez torba sorun.Belki vardır Miele'de.Yıkayıp yıkayıp ömür boyu tekrar kullanırsınız.

548 Mesaj
28 Ocak 2007; 22:50:07 

quote:

Arkadaşım sakın kağıt torbayı boşaltıp tekrar kullanmayın.Çünkü torbayı dolduran gördüğünüz kaba toz değil torbanın gözeneklerini tıkayan ince tozlardır.Süpürgeye zarar verebilirsiniz.(motor yanar ve garanti dışı kalır)Mesela 1 aylık süpürme işlemi de torbayı doldurur bir kaşık un da.Anlatabilmişimdir umarım.Torba bulma sorunu yaşıyorsanız bez torba sorun.Belki vardır Miele'de.Yıkayıp yıkayıp ömür boyu tekrar kullanırsınız.

Uyarınız için teşekkürler.Bez torba kullanıyoruz zaten.Torba o kadar kaliteli ki atmaya kıyamadık.Bez torbada da aynı sorun olabilir mi?

12247 Mesaj
28 Ocak 2007; 23:01:35 

Benim Profilo süpürgemde de bez gibi bir torba var ama atılması gerekiyor.(supertex)Bez torbaysa zaten yedek vermezlerdi.Pakedin üzerini veya süpürgenin kullanma kılavuzunu okuyun bence atılıyor mu atılmıyor mu.Ona göre süpürgede emiş gücü kaybı olduğunda kalıcı olmayan torbaların atılması gerekir.

171 Mesaj
2 Şubat 2007; 18:22:39 

Merhabalar,

Süpürgelerin büyük çoğunluğu arkadan toz atıyor diyorlar. Bu miele için de geçerlimi acaba? Veya toz torbasını boşaltıp kullandık demişsiniz. Bu durumda dışarı verdiği havada toz oluyormu hiç incelediniz mi? Yani su filtreli süpürgeler çok pahalı, bunda durum nasıl acaba?

.......................................

Uzaklaştırılmış
2 Şubat 2007; 19:09:51 

quote:

Orjinalden alıntı: trial

Merhabalar,

Süpürgelerin büyük çoğunluğu arkadan toz atıyor diyorlar. Bu miele için de geçerlimi acaba? Veya toz torbasını boşaltıp kullandık demişsiniz. Bu durumda dışarı verdiği havada toz oluyormu hiç incelediniz mi? Yani su filtreli süpürgeler çok pahalı, bunda durum nasıl acaba?

sayın arkadaşım bu sordugunuz her süpürge için %100 geçerli degildir örnegin bende sanyo patentli arçelik 6975 mıte özellikli süpürge var eve tanıtıma ihlas geldi hava çıkış yerine ışık tuttu sözde bakın nasılda toz atıyor diyecekti ama olmadı çünkü neredeyse ypktu çünkü hem sanyo olması hemde benim sık sık motor koruma ve hava çıkış filtrelerini degiştirmemimde faydası tabii olmuştur iyi akşamlar

548 Mesaj
2 Şubat 2007; 20:53:33 

quote:

Orjinalden alıntı: trial

Merhabalar,

Hocam şu ana kadar dışarıya toz atma gibi bir sorun olmadı ama ilerde ne olur bilemem.Dışarıya toz atma olayının torbayla da alakası var ve mielede kullanılan bez torba 5 katlı diye yazıyor üzerinde.+ iki tane de mikro filtre var.Torba dediğim gibi çok kaliteli ama illa hiç toz atmasın diyorsanız mielenin biraz daha pahalı bazı modellerinin çok iddialı olduğunu biliyorum.Hepa filtreli modellerde birde filtre masrafı olacağından ben daha sade bir model aldım ama bu makina bile verdiğim parayı fazlasıyla hakedeceğini gösterdi.Ses yok ,toz yok,çekiş gücü oldukça iyi ,malzeme kalitesi son derece yüksek.Eskiden sık sık tozlanan eşyalar artık çok daha uzun sürede tozlanıyor ama Sağlık sorunları nedeniyle alacaksanız biraz daha büyük bir bütçe ayırmanızda fayda var.Saygılar..

6731 Mesaj
5 Şubat 2007; 14:35:53 

Yazsammı yazmasammı diye düşünüyorum. Bosch -sıemens yada elektrolux dışında bir marka tavsiye edebilmek için affınıza ve hoşgörünüze sıgınıyorum. Profilocu arkadaşlarım... Etrafınızda İhlas bayisi varsa suya tozunu toplayan süpürgesi çok güzel. Halı yıkıyor. Çıkan hava tozsuz. Tertemiz...EN ÖNEMLİSİ HİÇ YAZMADIGINIZ....BÜTÜN MUTELERİ, AKARLARI EMİYOR....Suyun üstünde bir parmak mute toplanıyor... ayranın üzerinde köpük olur öyle tarif edeyim o şekilde.Mute halıların koltukların yatakların üzerinde yaşayan çok küçük böcekler...Gözle görülmüyor...Her türlü pislik hastalık mikrop taşıyorlar...Evde küçük çoçugu olanlar için daha mühim...Bu süpürgeyi 4 yıldır kullanıyoruz. Rainbow un aynısı...Ufak farklılıklar var...Rainbow yapamazsın diye mahkemeye verdi bir şey tutturamadı...parçası servisi bol...Telefon açarsanız eve gelip çalıştırıp suya toplanan canlı muteleri gösteriyorlar...Tertemiz dediginiz çarşaflardan neler çıkıyor bir görün... Toz torbası yok. Altında havuzu var 4 parmak su koyuyorsun suya topluyor....İşin bitince tuvalete dök tamam bitti....Markası İHLAS... Bilginiz olsun...Saygılarımla....

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

1 Mesaj
16 Şubat 2007; 1:26:56 

MerhabaLar BEnde Sızler Gıbı Dusunuyordum Bır zaman La Taki ihlas holdınge gırıp Temızlık Robotunu tanıdıma kadar..Butun sıstemler toz torbalı Olsun Hepa flıtrelı Olsun Toz Atar Atmaayan TEk Makına Sulu sistem Seperotor sıtemınddekı Temızlık VE saglık robotu OLanLArdı Sızlere TAvsıyem Hem KEndı Saglıgınızı HEmde sevdıklerınızın Saglıgını Koruma Altına almanız Icın Soluyorum..Evlerdekı Gizli TEhlıkeye dıKkat Edın Hastalıkların 100/80 i Ev ISındekı Olmsuzlukalrdan GElıyor... Ömer bey 0535 298 93 33 info@ihlastemizlikrobotu.org www.ihlastemizlikrobotu.org/iletisim.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihlastanitim -- 26 Nisan 2007; 4:10:44 >

okanbebek

Uzaklaştırılmış
16 Şubat 2007; 2:07:26 

quote:

Orjinalden alıntı: ihlastanitim

MerhabaLar BEnde Sızler Gıbı Dusunuyordum Bır zaman La Taki ihlas holdınge gırıp Temızlık Robotunu tanıdıma kadar..Butun sıstemler toz torbalı Olsun Hepa flıtrelı Olsun Toz Atar Atmaayan TEk Makına Sulu sistem Seperotor sıtemınddekı Temızlık VE saglık robotu OLanLArdı Sızlere TAvsıyem Hem KEndı Saglıgınızı HEmde sevdıklerınızın Saglıgını Koruma Altına almanız Icın Soluyorum..Evlerdekı Gizli TEhlıkeye dıKkat Edın Hastalıkların 100/80 i Ev ISındekı Olmsuzlukalrdan GElıyor... Okan BEbek 0535 298 93 33 info@ihlastemizlikrobotu.org www.ihlastemizlikrobotu.org

evet eve geldiler 2 kere genede almadım çok kullanışsız bir kere kuru sistemden sulu sisteme yani halı yıkamaya geçmek çok zahmetli,birde pisligi topladıgı su kabını temizlemekte çok zor bana göre degil yani pek pratik kullanışlı gelmedi evimdeki sanyo patentli arçelikten daha sesli buda eksi bir puan

12247 Mesaj
16 Şubat 2007; 17:17:24 

quote:

Orjinalden alıntı: ihlastanitim

MerhabaLar BEnde Sızler Gıbı Dusunuyordum Bır zaman La Taki ihlas holdınge gırıp Temızlık Robotunu tanıdıma kadar..Butun sıstemler toz torbalı Olsun Hepa flıtrelı Olsun Toz Atar Atmaayan TEk Makına Sulu sistem Seperotor sıtemınddekı Temızlık VE saglık robotu OLanLArdı Sızlere TAvsıyem Hem KEndı Saglıgınızı HEmde sevdıklerınızın Saglıgını Koruma Altına almanız Icın Soluyorum..Evlerdekı Gizli TEhlıkeye dıKkat Edın Hastalıkların 100/80 i Ev ISındekı Olmsuzlukalrdan GElıyor... Okan BEbek 0535 298 93 33 info@ihlastemizlikrobotu.org www.ihlastemizlikrobotu.org

Tanıtıma bana da geldiler.Bence de temizliği zahmetli.Ürünün görünümü demode 1980'lerden kalma gibi.Ayrıca bana gelen elemanlar süpürgemden toz çıkaramadılar.Beş para etmez süpürge atın bunu tarzından boş laflar söylediler.(bendeki halı yıkama ihlastan sağlamdır)Emiş gücünü sordum bilmiyorlardı takmışlar 26 bin devir dönen motora başka birşey bilmiyorlar.Ayrıca bana hijyen öğüdü veren beyefendilerin ayakları kokuyordu o da başka bir muamma.Ben o ürünün o fiyatı hakettiğini düşünmüyorum.Bence Thomas almak daha mantıklı eğer allerjiniz varsa.Yoksa hiç para dökmeyin ben 130YTL'ye aldığım Profilo'dan çok memnun kaldım.Emiş gücü müthiş vakumluyor resmen.

274 Mesaj
20 Şubat 2007; 21:55:08 

ben elektrık supurgesı almak ıstıyorum eger yardımcı olursanız sevınırım
100-125 fıyat aralıgında ve marka olarak cok onemlı degıl ama cok pahalı bır sey almak ıstemıyorum sonucta elektrık supurgesı :) bu fıyat aralıgında bana tavsıye edebılecegınız marka varmıdır? Yardımcı olursanız cok sevınırım şimdiden tesekkur ederım

Bir tek kuru bir canım var

274 Mesaj
20 Şubat 2007; 21:57:26 

Ayrıca yazmayı unuttum model numarasını bılmıyorum ama ZASS markası nasıldır?

12247 Mesaj
20 Şubat 2007; 23:13:42 

quote:

Orjinalden alıntı: lastsoner

ben elektrık supurgesı almak ıstıyorum eger yardımcı olursanız sevınırım
100-125 fıyat aralıgında ve marka olarak cok onemlı degıl ama cok pahalı bır sey almak ıstemıyorum sonucta elektrık supurgesı :) bu fıyat aralıgında bana tavsıye edebılecegınız marka varmıdır? Yardımcı olursanız cok sevınırım şimdiden tesekkur ederım

Kesnlikle Profilo alın.Şu an var mı bilmiyorum ama biz ekim ayında Carrefour'dan 130 liraya VS6PT1 aldık.Müthiş bir süpürge,çok memnunuz.Emiş gücü mkemmel.Alman malı.Bayilerden peşin alırsanız indirim yaparlar.Ya da üzerine biraz daha koyarsınız.
http://www.profilo.com....VS6PT1&intCategoryId=22

Bu fiyata alınabilecek en iyi süpürge.Gerisi adi Çin malı.

local://upfiles/268808/7E837A94948F4631BB191722D530AE04.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 20 Şubat 2007; 23:16:27 >

274 Mesaj
22 Şubat 2007; 0:22:35 

tekrar merhaba arkadaslar benım bır kac sorum daha olacak
1-elektrolux mıkro dalga fırında kampanya yapmıs 145 mılyona verıyorlar lıste fıyatı 320 mılyondan dusmus mıkro dalgada elektrolux nasıldır?modeli EMM 2005
2- sıemensın beyaz esya kampanaysında verdıgı supurge nasıldır? modelı XS1800W ve fıyatı 130 mılyon cok fazla fıyat aramadıgım ıcın uygun geldı sızlerede danısmak ıstedım sımdıden tesekkur ederım herkese saygılar

Uzaklaştırılmış
22 Şubat 2007; 0:37:35 

quote:

Orjinalden alıntı: lastsoner

tekrar merhaba arkadaslar benım bır kac sorum daha olacak
1-elektrolux mıkro dalga fırında kampanya yapmıs 145 mılyona verıyorlar lıste fıyatı 320 mılyondan dusmus mıkro dalgada elektrolux nasıldır?modeli EMM 2005
2- sıemensın beyaz esya kampanaysında verdıgı supurge nasıldır? modelı XS1800W ve fıyatı 130 mılyon cok fazla fıyat aramadıgım ıcın uygun geldı sızlerede danısmak ıstedım sımdıden tesekkur ederım herkese saygılar

sayın arkadaşım fiyat performans açısımdan iyi ürünler ama her zaman daha iyisi tabiiki var bütçenize bunlar uygunsa alınabilir ürünlerdir

http://www.electrolux.c...ducts=10893,10892,32262

süpürgede sanırım bu

http://www.siemensevale...ilgi.php?mid=581&page=2

iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 22 Şubat 2007; 0:40:25 >

488 Mesaj
13 Eylül 2007; 16:23:26 

Hocam sakın Simtel markalı bir ürün almayın... Biz yandık sizler yanmayın.. Şikayet var com a girin ayrıntılar orda.

Ankara-Çankaya

23 Mesaj
7 Ocak 2009; 16:35:20 

İstediğiniz elektrik süpürgesi ve Halı yıkama marka ve modelini buradan seçerek istediğiniz mağazadan ucuzu alabilirsiniz.
Ürünleri özellik ve fiyaları ile karşılaştırabailir beğendiğinizi en ucuza alabilirsiniz.

http://www.ucuzu.com/elektrikli-supurge-hali-yikama-makinesi-c3170/

6 Mesaj
27 Ekim 2010; 15:58:20 

Alabileceğiniz en uygun elektrik süpürgesi Sefasepeti.com'dan ulaşabilirsiniz ayrıca tüm ev aletleri kategorisinde aynı gün kargo uygulaması var. 12 ekimde aldığım philips marka süpürgeyi 13 ekimde elime ulaştırdılar.
Ayrıca simtel marka ürünlerden uzak durmanızı şidettle tavsiye ediyorum servis olanakları ve malzemeleri gerçkten çok basit ürünler. Elektrik süpürgesi alıcaksanız ben philipsten vaz geçmeyin derim

Teşekkürler...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Diğerleri » Diğer ev elektroniği » Siemens Elektrik süpürgesi (MİELE ALDIM)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.314