Şimdi Ara

Logitech G910 Orion Spark Mekanik Klavye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GameEkstra Sitesinde gezinirken gördüm , bu klavye hakkında bilgisi olan var mı ? ne zaman türkiye'ye gelecek ? satış fiyatı ne kadar olacak ?
    http://www.gameekstra.com/Logitech-G910-Orion-Spark-Mekanik-Klavye,PR-4258.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leogregory -- 17 Eylül 2014; 13:06:16 >

• Oyun aksesuarlarından bildiğimiz Logitech, oyun tutkunları için geliştirdiği yeni mekanik klavyesi Logitech G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard’u tanıttı. Özel Logitech Romer-G anahtar ile diğer mekanik tuşlara göre %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunan Logitech G910, üstün dayanıklılığa ve akıllı aydınlatma sistemine de sahip.

Orion Spark, Roomer-G mekanik anahtarlara sahip. Romer-G anahtarları, 1.5 mm’lik harekete geçirme alanıyla rakip mekanik anahtarlara kıyasla %25 daha hızlı harekete geçiş özelliği sunuyor. Orion Spark’ın her bir tuşunun aydınlatması, 16.8 milyon farklı renk seçeneğiyle özelleştirilebilir. Tuşları, büyülerin ya da diğer komutların izini sürmek için dilediğiniz renk ile işaretleyebilir, kurulumunuza uyması için renkleri değiştirebilir ya da oyuna göre renkleri ayarlayabilirsiniz. Her tuştaki harfin eşit olarak aydınlanması için; ışıklandırma, her tuşun merkezine yerleştirilmiş ve hassas optiklerle yönlendirilmiştir.
    Fragtist-Logitech--G910_DETAIL2_72_dpi
    Karmaşık komutlara daha kolay ve hızlı erişmek için oyun kontrollerini ve macroları programlanabilir dokuz G tuşuna atayarak favori oyununuzu özelleştirebilirsiniz. Logitech Gaming Software kullanarak kolayca kurulabilen Orion Spark, maksimum uyumluluk için üç profil üzerinden 27 komuta kadar destekliyor.
    Orion Spark’ın Amerika ve Avrupa’da Kasım 2014’ten itibaren, 199.99 Euro tavsiye edilen satış fiyatı ile satışa sunulması bekleniyor. Ayrıntılı bilgi için gaming.logitech.com’u ziyaret edebilirsiniz.

http://fragtist.com/haber/logitechten-cilgin-bir-mekanik-oyun-klavyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleJift -- 17 Eylül 2014; 13:11:43 >

• Türkiye'de yaklaşık 900 lira falan olur
  • ne zaman geliyor peki bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leogregory

ne zaman geliyor peki bilginiz var mı ?

Henüz hiç bir yerde yok sanırım maximum 1 ay içinde çıkar diye düşünüyorum
  • 197 usd olarak okudum bir yerde umarım 197 usd'dir
  • imkanı yok , türkiye ye gelmesi ile 550-600 falan olur
  • Kasym ayynda piyasaya çykacakmy? tavsiye edilen saty? fiyaty 180 dolarmy?. kaynak
  • ARKADAŞLAR USD FİYATI 179.99 YANİ 467 TL YENİ KURLA BAKTIM BU BİLGİYE http://gaming.logitech.com/en-us/product/rgb-gaming-keyboard-g910 BURADAN ULAŞTIM DAHA FAZLA BEKLEMEDEN SİPARİŞ EDECEĞİM

• ne zaman çıkacak türkiyede?
  • Tenacious D kullanıcısına yanıt
    Gelmeyecek herhalde, gelse şimdiye kadar gelirdi...
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    gelir ya elbet.. logitechin gaming ürünleri iyi satılıyor türkiye de.. bunu çıkarmayacaklarını düşünmüyorum. ancak türkiye için tr layout yapma mevzuları gibi bir durum olabilir uzama sebebi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.