Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
19
Favori
37.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

Eğer bu Decker olayı Presence'in işi çıkmazsa bırakıcam izlemeyi.Koskoca Lucifer'ın bir insana karşı böyle bir zaafı olmaması lazım.

Kız güzel, ama Lucifer'da güzel bir kız karşısında ölümlüye dönüşemez umarım? Umarım mantıklı, daha doğrusu izleyiciyi memnun edecek bir olaydır. Kıza aşık oldu diye ölümlü oldu filan muhabbeti dönerse, o gün diziyi bırakıyorum. Zaten polisiye tarzı zorlama ilerliyor. Diziyi canlı tutan tek şey bu.
  • çizgi roman ile ilgili soru

çizgi romanda lucifer'i bu duruma sokan özel bir şey var mı? yoksa kıza aşık diye mi oluyor bunlar
  • 1x11

Sadece kıza karşı ölümlü oluyor teorisi çürüdü ama demek yanındayken oluyormuş. Büyük ihtimalle Chloe'u İncil'den falan referans gösterip birisinin kızı falan yapacaklar. Supernatural havası geldi diziye sanki
  • Lucifer azicik Şeytanlık yapsın yeter. Aşkı da kabul ederiz ama Presenceyi de gormek.ya da duymak isteriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon onayı aldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • izledim gizemi öğrenmiş olduk bu şu tüy ile ilgili bir şey olsa gerek
  • Kıza aşık değil. Luciferda aşk duygusu yok. Aşk gibi moktan şeylere bağlanmayacak. O kızda daha başka şeyler var. Ne olduğunu ileride öğreneceğiz.

• Ben Lucifer karakterinden bahsediyorum gerçek luciferdan değil. Çizgi roman okursan anlarsın. Adam insan değil ki aşık olsun. Lucifer aşık olursa -ki olmaz- bu lucifer karakterinin havasını mahveder. Koskoca şeytan aşık mı olacak?!? Ayrıca gerçek şeytan iyi olamaz diye bir şey yok. İnsanları kötü yola çektiği doğru ama bu hiç iyilik barındırmadığını göstermez. Eskiden en büyük melekti.

• bölüm güzeldi chloe neyin nesi hala anlamadık sezonu böyle bitirecekler galiba.. bu arada sencer coşkun efsane ya şu sahnede koptum

malcolm olayınıda fazla abarttılar ne yani koskoca şeytan fani bi insan parçasıylamı baş edemiyor.. maze ve amenadiel ilişkisi gerçekmiş onuda gördük ya artık dizide ne olursa olsun şaşırtmaz bizi.. gelecek bölüm fragmanında luci cehenneme dönmek istiyor fakat fragmanın sonun da cehennemden birinin kaçtığını söylüyorlar.. fena olaylar olacak finalde
  • Güzel bölümdü.
    Yukarıdaki arkadaşında dediği gibi Malcolm çok abartıldı.Lucifer'in karşısına daha sağlam düşmanlar konulabilirdi.Bu adamı komadan uyandırmakla hata ettiler zaten
  • Asın bayrakları
  • 1x12 - Bu bölüm oldukça iyiydi. Genelde fragmanları izlemem spoiler gibi oldukları için ancak yukarıdaki arkadaş ballandırarak anlatmış, dayanamayıp izledim Sezon finali olması üzdü, ayrıca dizi sürekli bu tempoda olsa efsane olur. Yine de her bölümünü gerek Tom Ellis, gerek Lucifer tiplemesi olsun izlettiriyor bir şekilde.
  • daredevil'den mi ornek aliyorlar nedir 13 bolum sezon mu olur ben daha yeni isinmaya baslamistim.
  • çok iyiydi ya bu bölüm
  • Dizinin amerika reytingleri baya iyiymiş yalnız o yüzden 2.sezon onayını almış.

Ayrıca son 5-6 bölümdür dizi çok iyi ilerliyor olayları toparladılar.Bugün sezon finali bölümü var.

11.bölüm enfes bitmişti umarım güzel bir sezon finali olur.
  • Michael'ı bekliyorum , umarım gelir 2.sezon

• altyazı hala düşmedi mi?
  • sonunda
  • Çok güzel bir sezon finali oldu .

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.