Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
19
Favori
37.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha çok espiri daha çok sempatiklik olmalı bayılıyorum öyle olunca

• dedektif hele şükür ciddiye almaya başladı lucifer olayını
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Doğaüstü bir konuyu polisiye ile sınırlandırmaları beni rahatsız ediyor ama bir yandan eğlenceli de oluyor.

Ben hala Lucifer'ın kadını etkileyememesindeyim. Ne olabilir ki sebebi? Bu arada Lucifer gözlere bakarak mı etkiliyor? Vampir dizilerindeki gibi, yoksa başka bir şekilde mi?

konuşması yetiyor şeytan'ın vesvese vermesi gibi düşün hatta 3. bölümün başı çok hoşuma gitti o yönden kadına atlaması için vesvese veriyordu bu gif hiç bu kadar uyumlu olmamıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 11 Şubat 2016; 16:51:44 >

• 3. bölüm olmamış. Dedektif muhabbetinden çıkıp senaryoyu cehennem olaylarına odaklamaları lazım. Yoksa ileride çok sıkar.
  • bu mu efsane olacak ? güldürmeyin adamı

sıradan bir dizi. imdb puanı 7 küsürlere kadar düşecektir.
  • 3 bölümdür Tom Ellis(Lucifer) kime benzetiyorum ya diye düşünüyordum, sonunda buldum. Sense8 dizisindeki Litoya benzetiyorum

Tom Ellis

Lucifer (2016–2021)

Miguel Angel Silvestre

Lucifer (2016–2021)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

3 bölümdür Tom Ellis(Lucifer) kime benzetiyorum ya diye düşünüyordum, sonunda buldum. Sense8 dizisindeki Litoya benzetiyorum

Tom Ellis

Lucifer (2016–2021)

Miguel Angel Silvestre

Lucifer (2016–2021)

bende nedense kenan imirzalaoğluna benzetmiştim

• dizi güzel ya adam çok iyi oynuyor bence :D gece oturup düşsün warez e diye bekliyom yani :D aştım kendimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 16 Şubat 2016; 14:52:29 >
  • 1x4

Lucifer insanlaşmaya başladı sanırım. Yakında diğer yeteneklerini de kaybeder böyle giderse.. Öfkesini dizginlemesi buna sebep oluyor muhtemelen. Ayrıca zenci melek bey ve maze işleri daha da karıştıracaklar henüz pek bir hamleleri olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 16 Şubat 2016; 15:09:25 >

• kız inançsız olduğu için luciferı yaraladı.
  • anladığım kadarıyla dizideki lucifer çizgi romandakinin tırnağı felan oluyor

• koskoca Lucifer'i -Dc evreninin en güçlü 2.karakterini- getirdikleri hale bakın.Bir daha da izleyeceğimi zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinoCrocetti -- 16 Şubat 2016; 21:14:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi güzel gidiyordu güçleri filan azdı lucinin ama, adam iyi oynadıgı için izleniyordu,
    fakat dedeftif tam inanacaktı lucifer oldugnua ateş etti ve luci yaralandı orası çok saçma idi. inançsız oldugu için derlerse dizide çok saçma olur ve bütün olayını kabetti dizi gözümde koskoca şeytan mermi ile yaralanıyor olaya bak
  • Dizide ki sözlü olarak Tanrı göndermeleri mükemmel.ABD vatandaşlarının yaşamında önemli yer tutan ama aynı zamanda kalıplaşmış kimsenin umarsamadığı ya da üzerinde düşünmediği deyimlerle inanılmaz dalga geçip laf sokuyor.

Bu deyimler bizde inşallah , maşallah , Allah korusun gibi kelimeleri denk geliyor merak eden var ise

son bölümdeki o ilginç olaya gelirsek ;

Bu tip inanç üzerinden yürüyen dizilerde ana karakterlerden biri ateist olduğunda her zaman ya yarı melek - yarı insan oluyor ya da Tanrı tarafından seçilmiş kul oluyor.Lucifer'ın vurumasının silah ile bir alakası yok ya da polis kadının ateist olmasıyla direkt bir bağlantısı yok.Muhtemelen Lucifer ile bir paranın ön/arka yüzü gibi zıt bir ruh haline sahipler.İlerleyen bölümlerde ya da sezonlar da kıyamet senaryosu görmemiz olası.

• Bence dizi güzel gidiyor dini olaylar filan çok hassas bir konu batırmazlar inşallah

• Lucifer'e tek zarar verebilen kişi bizim kız galiba yoksa pek uzun ömürlü olmaz

1x5

• dedektifin kızı çok tatlı ya

kızın lucifer'i vurabilmesi basit bir şey değildir bence, dizinin içine gizem katmaya başlıyorlar gibi geldi bana.

• Kızın, Michael olabilme imkanı var mı?
  • Seradonin kullanıcısına yanıt

Zannetmiyorum.Michael olsa kendi olarak gelirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.