Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
19
Favori
37.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümü oldukça komik ve eğlenceli idi, böyle devam edecekse hay hay, bekliyoruz.
  • Bu dizi her türlü tutar,başrol oyuncusu rolünü çok iyi oynuyor.
  • başrol çok iyi. tuttum bu diziyi.

http://www.imdb.com/name/nm0255124/?ref_=tt_cl_t1

izombie gibi bir dizi daha ortaya çıktı ama bu da onun gibi gayet güzel. bunun dışında aylar önce bir polisiye daha vardı onu beğenmemiştim hatta kötülemiştim. insanların anılarına giriyorlardı polisiye bir inception idi

ama karakterler çok iticiydi, bir ekran kimyası yoktu.. Dizi dediğin işte böyle ilk bölümden insanı bağlamalı.
  • İlk bölümü oldukça eğlenceliydi, başrol için Mark Pellegrino önerileri dönmüş ama o bu konsepte göre çok ciddi kalırdı diye düşünüyorum.
  • legends of tomorrow'a özendiler heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 20 Ocak 2016; 0:35:18 >

• 1x2
  • insan 1 ile 2 i arka arkaya koyar 1 hafta daha bekletiyorlar önceden izleyenleri
  • 2-3 bölüm biriksin başlamayı düşünüyorum yorumlar genelde olumlu.
  • fark yoktur heralde pilottan
  • yorumlara göre takip edicem beklemedeyim
  • dizinin yeni bolumu ne zaman cikiyor ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC@DC kullanıcısına yanıt
    Dün daha önce sızdırılan bölüm resmi olarak yayınlandı. Yeni bölüm de haftaya, 1 Şubat'ta (bizde 2 Şubat)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi güzel başladı hoşuma gitti ama lucinin yetenekleri biraz sınırlı ve az gibi geldi.psikolog sahneleri femaydı
  • ilk bölümü yeni izledim. lucifer cuk oturmuş tutar bu dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Diğer bölümleri 2016'da imiş. Boşuna izledim. Bu dizi kıtlığında tamda güzel bir dizi bulduk derken olana bak.. Aynısını The Flash'ta yaşamıştım. Dİğer bölümler yayınlanınca ilk bölümü çoktan unuturum ve tekrardan izlerim artık

Bugün tekrardan izledim,5 ay geçmesine rağmen espirileri dün gibi hatırladım.Pilot bölümü gerçekten çok eğlenceli.Hiçbir dizinin bir bölümünde bu kadar tebessüm ettiğimi hatırlamıyorum.Sanki bütün espirileri ilk bölümde harcamışlar gibi geliyor.Polisiye tarzı devam edecek sanırım.Bir başrol bir karaktere ancak bu kadar cuk oturabilirdi
  • ilk bölüm itibarı ile ben beğendim.bi kaç bölüm böyle giderse bir dizimiz daha oldu demektir.bekleyip görmek lazım.
  • diziye biraz göz gezdirdim,hızlı hızlı sardırarak baktım yani başroldeki eleman cuk diye oturmuş beğendim
  • Hele şükür başlıyor. Yazdan beri bu diziyi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bölümü muhteşemdi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.