Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
19
Favori
37.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkness

Diziyi izlemedim henüz, ama fragmana baktım. Lucifer'în neden İngiliz aksanıyla konuştuğunu izah edebilecek biri var mı?

Adam Ingiliz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel başladı başroldeki eleman geçen sene rush diye bi dizi çekmişti orda da iyidi ve aynı tarz bi araba kullanıyordu adamın dizi çekmekteki şartı o heralde
  • Ben beğendim hem komik hem de akıcıydı. İleriki bölümlerde sıkmazsa tuta bence.
  • Açıkcası benim beklediğimden iyi çıktı, ilk bölüm fena değil di 4-5 bölüm sonra dizi 'rayına oturunca' sanırım daha iyi bir değerlendirme yapabilirim.
  • Garip bir şekilde sürekli bir sonraki sahneyi merak ettim ne olacak ne yapacak beklentim çok yüksekti çok normal şeyler oldu ama yerinde ve güzel olaylardı.Ben daha fantastik şeyler bekliyordum beklediğim çıkmadı, belki de çıkmaması iyi olmuş,daha çok beğendim böyle olmasını.
  • beklediğimden daha iyi bir senaryosu var.

Klasik tanrı , melek muhabbetini Lucifer tarafından anlatılması Lucifer ın da beklendiği gibi cevap vermesine rağmen , bazı şeyleri yaptığında beklenmedik etkisi dizinin senaryosuna cuk diye oturmuş.

Küçük kızın sonraki hayatında unutulmaz bir yara açtı bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 13 Ağustos 2015; 20:20:44 >
  • Başlayacağım arkadaşlar. Önerir misiniz ?
  • linkel L kullanıcısına yanıt
    Mentalist in eğlenceli hali gibi birşey...
    DAha bir bölümü çıktı o da pilot bölüm...
    Constantine, Dominion tarzı dizileri seviyorsan bir bak derim...
  • İlk bölümü çok sevdim gayet başarılı . Luciferada bayılırım hani
  • Diğer bölümleri 2016'da imiş. Boşuna izledim. Bu dizi kıtlığında tamda güzel bir dizi bulduk derken olana bak.. Aynısını The Flash'ta yaşamıştım. Dİğer bölümler yayınlanınca ilk bölümü çoktan unuturum ve tekrardan izlerim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICooperI

Diğer bölümleri 2016'da imiş. Boşuna izledim. Bu dizi kıtlığında tamda güzel bir dizi bulduk derken olana bak.. Aynısını The Flash'ta yaşamıştım. Dİğer bölümler yayınlanınca ilk bölümü çoktan unuturum ve tekrardan izlerim artık

Of be ben de şimdi gördüm cidden içime oturdu daha en az 5 ay var yapcak bir şey yok Spartacus'ü bitirim ben o zaman.
  • Ben çok beğendim. İlerleyen zamanda daha iyi olacağını düşünüyorum. Bekleyip görmek lazım.
  • Uzun süredir bulamadığım sıcak ve eğlenceli havayı dizide buldum açıkçası. Chuck'tan beridir böyle olmuyordu. Yeni bölüm ne zaman bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Uzun süredir bulamadığım sıcak ve eğlenceli havayı dizide buldum açıkçası. Chuck'tan beridir böyle olmuyordu. Yeni bölüm ne zaman bilen var mı?

2016 sanırım
  • Valla ben çok beğendim pilot bölümü,başroldeki abimiz baya iyi oynamış. Başladığında takip edicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

9,0 demişsin sadece 134 kişi oy vermiş.

tekrar bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Robot

quote:

tekrar bak

1.500 kişi olağanüstü yükselmiş gerçekten.. Arkadaşım bir dizi ortalamasını kıstas almak istiyorsan oyların mutlaka 10k'dan sonrasına bakmak gerekli. Devinimler ise 20k'dan sonra başlar..

• Beğendim takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Robot

quote:

tekrar bak

1.500 kişi olağanüstü yükselmiş gerçekten.. Arkadaşım bir dizi ortalamasını kıstas almak istiyorsan oyların mutlaka 10k'dan sonrasına bakmak gerekli. Devinimler ise 20k'dan sonra başlar..

Yanlış anlamadıysam dizi televizyonda yayınlanmamış daha o yüzden çoğu kişinin diziden haberi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Uzun süredir bulamadığım sıcak ve eğlenceli havayı dizide buldum açıkçası. Chuck'tan beridir böyle olmuyordu. Yeni bölüm ne zaman bilen var mı?

2016 sanırım

Senin ağzın ne söylüyor hocam bu yaz ne izleyecez biz :(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.