Şimdi Ara

Battlefield: Hardline, 'Yenilik' için Ertelenmiş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Son dönemin en tartışmalı oyunları arasında yer alan Battlefield: Hardline'ın betasına katılan çoğu oyuncu, tam bir polis hırsız deneyimi yaşayamamaktan ve oynanışın serinin diğer oyunlarına çok benzer olmasından yakınmıştı. Electronic Arts CEO'su Andrew Wilson, erteleme nedenlerinin tam da bu olduğunu söylüyor.

Bu hafta San Francisco'da düzenlenen GamesBeat konferansında konuşan Wilson, "Biz oyunu erteledik, çünkü oyuna eklenmesi gerek yenilikler vardı." sözleriyle durumu açıkladı ve betaya katılanların görüşlerini dikkate aldıklarını belirtti.

• Battlefield fani olarak.betaya katılmadim çünkü fragmandan ne kadar koktan oyun olduğunu anladim ki katilanlarda begenmemis. Siz eklemeyi Boşverin oyunu iptal edin yani bir iki yil sonra daha guzel battlefield. oyunu ile gelin ben almicam her sene olmaz bu iş ayrica birşeye benzese canim yanmayacak

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Firmalar her sene oyun çıkarmaya çalışmasalar güzel olucak . Battlefield 4 çıkardın . Bekle 1 sene daha . Biraz BF4ten bıksın oyuncular . Yeni arayış içine girince patlat farklı bi oyun . Call of Dutyde de aynı şeyi yapıyorlar , Fifada da . Assasins Creed'den hiç bahsetmiyorum bile . Herifler 2 oyun çıkarıcak . İyice moku çıkmaya başladı .

• 1 kuruş para bile verilmez bu oyuna

• Hocam fps oyunlarında haklısınız hele fps pazarını önde götüren oyunlar bukadar hızlı oyun çıkarıyorsa çok haklısınız. Ama fifa nba vb oyunlar her sene çıkmak zorunda yapıcak bişey yok.

• Bu oyunu hep orjinal satin almisimdir ama bu oyunu satın almıyacam torrentten indirip single bakarim

• Gereksiz bir versiyon olacak. BF5 gelmeden almanın bir manası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firmus

Hocam fps oyunlarında haklısınız hele fps pazarını önde götüren oyunlar bukadar hızlı oyun çıkarıyorsa çok haklısınız. Ama fifa nba vb oyunlar her sene çıkmak zorunda yapıcak bişey yok.

Bence zorunda değiller hocam . Fifada 15$'a 2014-2015 DLC yaparlar yeni transferleri getirirler . DLC içinde formalar , transferler , menü arayüzü ve arkaplan resimlerini değiştirirler . Çünkü nerdeyse her sene bu dediklerimi yapıp bize 40-50 veya bilmemkaç dolardan satmaya çalışıyorlar . Tek Fifa15'te doğru düzgün 2-3 özellik eklemişler(Taraftarlar , kaleciler , çim bozulması vs.) .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.