Şimdi Ara

IPHONE 6 DA İLETİM RAPORU GELDİ Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yeni çıkacak olan cihazda mesaj iletim raporu var mı arkadaşlar?

• İletim raporu ip6 ile ilgili değil İOS ile ilgili, eğer iletim raporu geldiyse 4s te bile çalışır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • halilakdere kullanıcısına yanıt
    Yani cevap var mi yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok, bundan sonra olmazda artık mesaj atan kalmadı, kalanlarda çok azaldı. Genelde kemerinde cep telefonu kılıfı takılı bıyıklı insanların kalmamasına üzüldüm ama mesaj devrinin bitmesi taraftarıyım bu forumdakiler az 11.000 mesaj alıp %60 vergi odemedi.

Gerçi şimdide internet alıp vergi ödüyoruz ama olsun eskisine göre daha çok işe yaradığı kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: De get

Yok, bundan sonra olmazda artık mesaj atan kalmadı, kalanlarda çok azaldı. Genelde kemerinde cep telefonu kılıfı takılı bıyıklı insanların kalmamasına üzüldüm ama mesaj devrinin bitmesi taraftarıyım bu forumdakiler az 11.000 mesaj alıp %60 vergi odemedi.

Gerçi şimdide internet alıp vergi ödüyoruz ama olsun eskisine göre daha çok işe yaradığı kesin.

Arkadaş haklı bu saatten sonra iletim raporu IOS a gelmesede olur ve gelmeyecek zateni. SMS kullanan insan adeti her geçen gün azalıyor. O kemerine telefon takan bıyıklı tiplerde SMS in ne oldugunu bile bilmiyorlar. Devir Whatsapp devridir... Geriside hikayedir.
  • bir repoda vardi bunun icin program ama adini unuttum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.