Şimdi Ara

İos8 GM Sürümünde instagram sorunu (5s)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet ip5s cihazıma ios8 GM sürümünü yükledim ve telefon şimdilik sorunsuz çalışıyor.
    bi ara %31 sarj oranından %81'e fırladı ama pek sorun etmedim düzeldi gibi.
    asıl meseleye gelirsek bazı uygulamalar çöküyor. Özellikle instagram. fotoğraf paylasmak icin ortadaki yere basınca uygulama çöküyor
    varmı başına gelipte çözebilen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Appl33

Evet ip5s cihazıma ios8 GM sürümünü yükledim ve telefon şimdilik sorunsuz çalışıyor.
    asıl meseleye gelirsek bazı uygulamalar çöküyor. Özellikle instagram. fotoğraf paylasmak icin ortadaki yere basınca uygulama çöküyor

Telefonumda ios 7.1.2 kurulu bende de var boyle sorun instagramda cok cokme yasiyorum sıkıntı instagramda diye düsünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaidenRozz

quote:

Orijinalden alıntı: Appl33

Evet ip5s cihazıma ios8 GM sürümünü yükledim ve telefon şimdilik sorunsuz çalışıyor.

Telefonumda ios 7.1.2 kurulu bende de var boyle sorun instagramda cok cokme yasiyorum sıkıntı instagramda diye düsünüyorum

Ben GM sürümü olduğu için böyle olduğunu düşündüm aslında
    İnstagrama fotoğraf atabilmek için yardımcı olabilen program varmı Appstore'da ?

• Uygulamaların o versiyon için henüz güncellemesi yayınlanmamış olabilir. Dolayısıyla normaldir.
    Daha ziyade 7.1.2'deki sorun garip geldi. Bugüne kadar instagramda hiç sorun yaşamadım i4 ve i5 ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Uygulamaların o versiyon için henüz güncellemesi yayınlanmamış olabilir. Dolayısıyla normaldir.
    Daha ziyade 7.1.2'deki sorun garip geldi. Bugüne kadar instagramda hiç sorun yaşamadım i4 ve i5 ile.

Bende öyle düşünüyorum. İos8 Ota'ya düştüğü zaman temiz bi restore cekicem cihaza
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.