Şimdi Ara

800 TL Altı Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler şu zamanlarda genç biri olarak akıllı telefonsuz hayatımı sürdüyordum ancak artık akıllı telefon ortamına girmek istiyorum. Bunun üzerine para biriktiriyorum ve şuan 670 tl birikimim var. İlgimi çeken telefonlardan biri turkcell t50 ve lumia serisi. T50 almaya pek içim elvermiyor lumianın ise binlerce modeli var sanırım telefonu kullanma amaçlarım daha çok sosyal platformlar. Facebook, whatsapp, snapchat vs. Dolayısıyla çok fazla özellik aramıyorum. Kamerası idare edecek düzeyde olmalı ve arayüz geçişlerinde vs. Çok kasılma olmamalı ( bahsettiğim uygulamalar dışında çok fazla uygulama yüklemem). Zaten evde ipad 4. Nesilim var dolayısıyla oyun falan oynamam telefondan. Herneyse eğer lumia serisi hakkında veya bu iki telefon dışında önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Xperia sp ikisindende saglam ve daha guclu donanima sahip bakin derim suan düşmüş fiyati ile cazip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia SP'ye bak 730 tl civarında bir fiyatı var lumia'dan biraz daha iyi...
  • vodafone smart 4 power bak bataryası 3000 mh kamera çok önemli değilse ben incelemesini bekliyorum
  • xperia sp
  • Xperia sp her isini rahatca gorur,saglam ve donanimi fiyatindan beklenmeyecek kadar güçlü

• Lumia 720 aldım burdaki yorumları takip edemedim kusura bakmayın. Telefondan çok memnunum işletim sistemi oldukça keyifli ancak bence tek eksikliği uygulama marketi. Onun dışında telefon oldukça başarılı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence biraz daha para biriktirip s4 mini al
    Burada da s4 mini ile sxperia sp karşılaştırması var.. http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9190-Galaxy-S4-mini-vs-Sony-Xperia-SP
    yanlış anlamayın xperia sp yi kötülemiyorum... biraz daha para biriktirip s4 mini almak daha mantıklı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matheson -- 27 Eylül 2014; 21:32:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinankrall

Lumia 720 aldım burdaki yorumları takip edemedim kusura bakmayın. Telefondan çok memnunum işletim sistemi oldukça keyifli ancak bence tek eksikliği uygulama marketi. Onun dışında telefon oldukça başarılı.

Kamerası nasıl hocam?
    Bende seninle aynı özelliklerde telefon arıyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthas Litch King

quote:

Orijinalden alıntı: Sinankrall

Lumia 720 aldım burdaki yorumları takip edemedim kusura bakmayın. Telefondan çok memnunum işletim sistemi oldukça keyifli ancak bence tek eksikliği uygulama marketi. Onun dışında telefon oldukça başarılı.

Kamerası nasıl hocam?
    Bende seninle aynı özelliklerde telefon arıyorum da.

https://www.google.com.tr/search?q=lumia+720+camera&client=ms-android-motorola&espv=1&source=lnms&tbm=isch&sboxchip=G%C3%B6rseller&sa=X&ei=UwUnVNaQBdHhauaLgOgH&ved=0CAgQ_AUoAg Kamerası çok iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.