Şimdi Ara

Apple Pay Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu apple pay ile ilgili bir yazı okudum ( http://www.igze.com/hidden-ios-8-features-news/ ) burda bahsedildiği gibi dokunmadan geçiş Türkiye de de mümkün olacak mı? Bilen duyan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasitil -- 16 Eylül 2014; 23:00:52 >

• Sanmiyorum hocam pass yapilabilen noktalar var ama insanalr eski tur odeme sistemlerini kullaniyor guvenmiceklerdir bu yuzdende kulanilmicaktir cok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenilk ile ilgili bir yazıda okumuştum Apple pay ile ilgili. BU find my iphone sistemi ile herşey kilitlenip güvenil önlemi alınabiliyor diyordu. Ama bizim memlekette mağzalar geçmez gibi geliyor bana da bu sisteme...
  • Migros, carrefour gibi büyük marketlerde hayata geçebileceğini düşünüyorum. Şuan halihazırda kullanılan temassız kredi kartı poslarını kullanan çok nokta yokken; apple pay revaçta olacak bir ödeme şekli olamaz.

Belki prestij amaçlı mağazalarda boy gösterebilir diye düşünüyorum.
  • Prestij amaçlı olması muhtemel, aynı fikirdeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasitil -- 16 Eylül 2014; 23:16:22 >
  • Verdiğiniz linki mobilden açtığımda apple pay ile ilgili bir bilgiye rastlamadım ama kendi fikrimi beyan edeyim.

Ben diğer konularda yazdım Apple Pay teknolojik alanda epey bir değişim sunacak bize diye.
    Vizyonu olan mağazalar tabiki Apple Pay kullanacaklar, tüm e ticaret şirketleri bir ödeme yöntemi olarak Apple Pay'i de sistemlerine entegre edecekler paypal gibi, sahibinden ebay gittigidiyor vatan teknosa bimeks hızlıal vs düşünün tek parmak basmada işlem bitti. Yeri gelecek hem bilet satın alacağız hem uçağa bineceğiz saatimizi/telefonumuzu yaklaştırarak, inşallah mümkün olursa yeri gelecek passolig gibi kullanıp stada gireceğiz, konser bileti alacağız. Bunların olmaması için hiçbir neden yok. Kısaca bizim kimliğimiz, adresimiz ve ödeme aracımız olacak cihazlarımız.

Ayrıca Apple cihazlarındaki NFC, sadece Apple Pay ile kullanılacak. Apple Pay'i dükkanına koyan yerde ödeme yapılabilecek yani. Ek bilgi olarak bunuda sunayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.