Şimdi Ara

Metal Müzik Grubu Avenged Sevenfold'un Mobil Oyunu Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Metal müzik grubu Avenged Sevenfold, mobil oyunlar oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hail to the King: Deathbat adını alan bu oyun fantazi-aksiyon türünü benimsiyor. 

Oyunda düşmanları parçalamak için hem kılıcımızı hem de büyü yeteneğimizi kullanacağız. Tabii ki bunları yaparken Avenged Sevenfold'un hem eski hem de yeni şarkılarını duyabileceğiz. Toplam yedi bölümden oluşan bu mobil oyun sekiz adet yeni Avenged Sevenfold şarkısı bulunduruyor. Hail to the King: Deathbat, 16 Ekim'de iOS ve Android için çıkışını yapacak. Oyunun duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

• Elbette başarılı şarkıları var,ancak fazla abartılan bir grup.Destekçileri yeterince fazla,satın almayı düşünmüyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Nightmare olmazsa olmaz :D

• Beğendiğim, güzel şarkıları olan bir grup. Black Ops 2'nin sonunda bir konser performansları vardı, oyun konusunda tecrübeliler. :D

• Amcalarını abilerini iyi örnek alan bi gurup. Ben beğeniyorum

• şarkılarının %95 ini dinliyorum.çok severiz kendilerini.da bu oyun zımbırtısını çözemedim ne ayaksa.haberde de 1 gün sapma var.
    edit:8 yeni şarkı ??? doğru bilgi değil mi ? doğruysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqqqrpppp -- 17 Eylül 2014; 0:07:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.