Şimdi Ara

Next Minix HD Black mı /JAMESON JS-2017 mi? /Çok acemiyim_JAMESON JS-2016 ALINDI TEŞEKKÜRLER_

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar alma amacım hd görüntüleri kaliteli izlemek, kolay kanal güncelleme, uzun süre kullanabilme( değişen uydu sistemlerine adapte olabilmesi) ve ıp tv özelliklerinin sorunsuz olması. Usb dongle destekliyor çinden 4 dolara istenilen çipsette wifi alıcı takıp ikisinde de rahat çalışır diye düşünüyorum. Yine discovery channeli çözebilirsem ki ikisi de yapabilir diye düşünüyorum benim için 10 numara olacak

Next Minix HD Black Full HD 1080p Uydu Alıcı n11 88 tl

Next Minix HD Black Full HD 1080p Uydu A

Garanti Süresi: 2 Yıl Next Garantili
    - 8000 TV ve Radyo Kanalı Hafızası
    - 8MB Flash Bellek
    - 128MB DDR SD RAM
    - 1 Akıllı Kart (Smart Card) Girişi
    - HDMI ve Skart Bağlantı
    - HDMI Çıkışından Full HD (1080p) Çözünürlük Desteği
    - Dijital Coaxial Ses Çıkışı
    - USB 2.0 Girişi
    - NTFS ve FAT Dosya Sistemleri ile Tam Uyumlu
    - USB Belleğe Kanal Yedekleme ve Geri Yükleme İmkanı
    - PVR ve TimeShift özelliği (Harici bellek ile)
    - Güçlü Medya Oynatıcısı ve Kayıt Yönetimi
    (AVI, MKV, VOB, DAT, TS, MPG, MP4)
    - HD, SD ve MPEG-4 Yayınları İzleyebilme
    - Çoklu Dilde Menü Desteği
    - Tam Fonksiyonlu Kanal Düzenleme Seçenekleri
    - Otomatik (Kör) Tarama Özelliği
    - Altyazı ve Teletext Desteği
    - 7 Günlük Elektronik Program Rehberi (EPG)
    - 32 Favori Grubu
    - Uydudan Otomatik Yazılım ve Kanal Güncelleme
    - Kablosuz Ağlara Bağlanabilme
    (Sadece önerilen USB Wi-Fi Aygıtları ile)
    - Ferdi, Merkezi ve Motorlu Çanak Sistemleriyle Uyumlu
    - YouTube, Hava Durumu, RSS Eklentileriyle Eğlence Uzmanı*
    (USB Wi-Fi Bağlantısı ile)

JAMESON JS-2017 FULL HD MİNİX UYDU ALIC
    hb:79 tl

FULL HD 1080i Uydu Alıcısı
    • DVB-S/S2 MPEG-2/4 H.264 Standart ile Tam Uyumlu
    • Youtube desteği Google maps özelliği
    •  Hava Durumu
    •  iso mkv desteği
    • .NES oyun yükleyebilme
    • Toplam 5000 kanal kayıt edebilme
    • Yanlış yazılım atılması durumunda kendisini koruyabilen flash bellek
    • Merkezi sistemlere mükemmel uyumda çalışabilme
    • Kullanıcı dostu kolay ve kullanışlı menü dizaynı
    • LAN Girişi
    • Çoklu dil desteği
    • Altyazı desteği
    • Teletext desteği
    • DiSEqC 1.0 / 1.1 / 1.2 USALS desteği
    • Gerçek renkli OSD
    • Kanal bilgilerini gösteren EPG Elektronik Program Rehberi
    • Gelişmiş kilit sistemleri: Sistem Kurulum Ayar ve Kanal Düzenleme kilitleri
    • Gelişmiş PID düzenleme
    • Kanal Listesi düzenleme
    • Favori listesi düzenleme
    • Uydu/TP düzenleme
    • Bir çok dilde menü dil seçeneği
    • Kolay uydu kurulum arabirimi
    • Değişik formatta görüntü ölçüleri (4:3 ve 16:9)
    • Elektrik kesintilerinde hafızanın korunması
    • Kolay anten kurulumu için sinyal seviye göstergesi
    • Uydu ve kanal tarafından destekleniyorsa çok dilde yayın alabilme
    • Favori listesi düzenleyebilme
    • Geniş Uydu Arama Fonksiyonu ( Uyduda bulunan tüm frekansları şebeke aramada otomatik bularak listeye ekleme)
    • 1 - USB girişi
    • 1 - HDMI çıkışı
    • Çok fonksiyonlu USB arabirimini kullanarak USB Bellek üzerinden yazılım ve kanal bilgisi güncelleyebilme
    • USB ara birimine takılmış harici USB belleğe kanal kayıt edebilme.(PVR)
    • USB üzerinden yazılım ve kanal bilgisi tranferi
    • USB ile PVR (Görüntü Kayıt) Özelliği
    • USB ile JPG Formatında Fotoğraf Görüntüleme
    • USB ile MP3 Çalma Özelliği
    • IPTV Web Video Net Radyo Haberler
    • WİFİ (Opsiyonel)

NOT JAMESON JS-2016 ALINDI CİHAZ FİYATINA GÖRE ÇOK İYİ TAVSİYEDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 10 Ekim 2014; 19:17:33 >

• Ben nextten memnun kalmadım fakat jamesonuda hiç bilmiyorum bende kullanıcı yorumları bekliyorum yokmu hiç jameson kullanan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın elimde olur 2017 inceleme yapıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: webmastr_99

Yarın elimde olur 2017 inceleme yapıcam

bekliyoruz hocam. ama nextin müşteri desteği daha iyi gibi.

navigasyon alıcıısını kullanıyorum taş gibi bence next bir adım önde gibi ama yorumlar önemli
  • quote:

Yarın elimde olur 2017 inceleme yapıcam

Bekliyoruz hocam

• Black plusun TKGS özelliği ve optik ses çıkışı artısıdır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Black plusun TKGS özelliği ve optik ses çıkışı artısıdır bence

nexte tkgs yamıyor hocam ben mi görmedim ?
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97322305&p=1
    Tkgs li uydu alıcılar yaz google

• webmastr_99 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne oldu? Aldınız mı cihazı? Ben dün aldım ama verdiklerini iddia ettikleri cccam server çalışmıyor bende. Sizde durum nedir?

Edit: Başka bir konuda gördüm ki cihazı açamamışsınız. Yalnız şöyle bir durum var; cihaz kumanda düğmesine bastıktan 15-16 saniye sonra açılıyor. Ondan önce hiçbir tepki vermiyor. Sağlam cihazı boşuna servise götürmüş olmayasınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 19 Eylül 2014; 14:11:14 >
  • Serverları pek stabil değil. Adı üstünde free server zaten. Ayrıca sizde ki cihazda geç kapanma sorunu mevcut mu? Yani kapama tuşuna bastıktan 5 ,6 saniye sonra mı görüntü gidiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Şimdi siz sorunca baktım, FOX HD açıkken düğmeye bastktan tam 4 saniye sonra kapandı.

Bu arada server için aradım. İlgili arkadaş cihazın MAC adresini istedi ve çok yoğun oldukları için bu gece ya da yarın sabaha kadar sorunu çözeceklerini söyledi.

Edit: Server'ı istememin sebebi cihazın gerçekten iş görüp görmediğini anlamak. İşe yarayacağını anlarsam ücretli server alırım muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 19 Eylül 2014; 14:42:56 >
  • Geç tepki vermesi biraz sinir bozucu, sanki algılamıyor gibi. Ben sırf bu yüzden iade etmiştim. Ama fiyatını hakeden bir ürün. Ayrıca biraz araştırırsanız stabil olan free serverlar mevcut. Genelde 1 günlük olup ertesi gün kapanıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexander Romanov

Hocam ne oldu? Aldınız mı cihazı? Ben dün aldım ama verdiklerini iddia ettikleri cccam server çalışmıyor bende. Sizde durum nedir?

Edit: Başka bir konuda gördüm ki cihazı açamamışsınız. Yalnız şöyle bir durum var; cihaz kumanda düğmesine bastıktan 15-16 saniye sonra açılıyor. Ondan önce hiçbir tepki vermiyor. Sağlam cihazı boşuna servise götürmüş olmayasınız?

Valla bilmiyorum bugün servisi aradım abi çok yoğunuz pazar günü bakcaz sizin alete dediler.ama senin dediğin gibide olabilir

• quote:

quote:

Valla bilmiyorum bugün servisi aradım abi çok yoğunuz pazar günü bakcaz sizin alete dediler.ama senin dediğin gibide olabilir

Hocam hepsi buradaya sorunsuzca iade edebilirsiniz yada değişim talebinde bulunun boşuna beklemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: DisorderErt

quote:

quote:

Hocam hepsi buradaya sorunsuzca iade edebilirsiniz yada değişim talebinde bulunun boşuna beklemeyin

Kolay iade için 1 hafta yazıyor daha zamanım var ürün 17 eylül de elime geçti çünkü.
    Bakalım servis pazartesi günü halledemezse değişim istiycem

• quote:

quote:

quote:

Hb değişim yapmaz iade edebilirsiniz ancak.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

quote:

quote:

Hb değişim yapmaz iade edebilirsiniz ancak.

Eğer urun arızalı ise değişim yapabilirsiniz diye bir şey okudum sanki HB nin sitesinde bence değişim yaparlar

• webmastr_99 kullanıcısına yanıt
    Maalesef değişim olmuyor. Orada yazana bakmayın. İşlemin olması için ürünün servise gitmesi gerekir. Bu süreçte git gel işlemleri çok daha uzun sürer. Ayrıca hb ile kaç defa tartıştım değişim istediğim hiçbir ürün değiştirilmedi. Bir kaç istisna hariç. Zaten ürün sorunlu olduğu için 14 gün içinde iade edebilir ve kargo parasını da talep edebilirsiniz. Sorun çıkarmayacaklardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Maalesef değişim olmuyor. Orada yazana bakmayın. İşlemin olması için ürünün servise gitmesi gerekir. Bu süreçte git gel işlemleri çok daha uzun sürer. Ayrıca hb ile kaç defa tartıştım değişim istediğim hiçbir ürün değiştirilmedi. Bir kaç istisna hariç. Zaten ürün sorunlu olduğu için 14 gün içinde iade edebilir ve kargo parasını da talep edebilirsiniz. Sorun çıkarmayacaklardır.

Çok teşekkürler inşallah servis sorunu hallederde cihazı kullanabilirim, bugün HBden kaldırmışlar cihazı.
    Eğer iade edersem Next Amigoya yönelicem 140 lira civarı ama en azından bilindik bir marka olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.