Şimdi Ara

40-45 bin tlye kadar araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 40-45 bin tl civari araç bakıyorum. piyasayı biraz araştırdım ancak malum sitedeki fiyatlar her zamanki gibi uçuk. şuan nissan almera 2004 model var ve donanım sıfır diyebiliriz. o yüzden kriterlerim
    ağzına kadar dolu olmasa bile tatmin edici donanımı olan, benzinli manuel 1.4 ve ya 1.6 en az 130 140 beygirden fazla, maksimum 60-75bin kmde, performans olarak hakkını veren ama deponunda delik olduğunu düşündürmeyen, 2010 ve ya 2011 modelden aşağı olmayan, içi geniş ve bagajı büyük olan en az 5 sene götürebilecek üniversite öğrencisine araç arıyorum. ailemde kullanacak ama genellikle bende olacağı için spor görünümde şart.

şuan aklımda golf 6 highline 122 ve ya 160 bg manuel modeli var. 45-55 arası değişiyor.

önerileriniz neler?

• Thursy T kullanıcısına yanıt
    Tercihler güzel diyecek pek bişey yok.Seat leonda bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

40-45 bin tl civari araç bakıyorum. piyasayı biraz araştırdım ancak malum sitedeki fiyatlar her zamanki gibi uçuk. şuan nissan almera 2004 model var ve donanım sıfır diyebiliriz. o yüzden kriterlerim
    ağzına kadar dolu olmasa bile tatmin edici donanımı olan, benzinli manuel 1.4 ve ya 1.6 en az 130 140 beygirden fazla, maksimum 60-75bin kmde, performans olarak hakkını veren ama deponunda delik olduğunu düşündürmeyen, 2010 ve ya 2011 modelden aşağı olmayan, içi geniş ve bagajı büyük olan en az 5 sene götürebilecek üniversite öğrencisine araç arıyorum. ailemde kullanacak ama genellikle bende olacağı için spor görünümde şart.

şuan aklımda golf 6 highline 122 ve ya 160 bg manuel modeli var. 45-55 arası değişiyor.

önerileriniz neler?

Benim aracı tarif etmişsin,
    2011 Toyota avensis 1.6 elegant extra, Lpg, 132 bg.
    tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel
  • 2008-2011 civic 1.8 sedan execuvite yi inceler mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.