Şimdi Ara

3 TABLET ARASINDA SEÇİM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Lenovo iyidir. Diğer çinlilere bulaşmayın derim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkngzr

Lenovo iyidir. Diğer çinlilere bulaşmayın derim..

HB dada DARK lar ile ilgili şarj sorunundan peyder pey dert yananlar olmuş.. İşinm içerisine 3G girince pek alternatif kalmıyor maalesef..
  • bencede lenovo.belki rom bulamazsınız ama xda yı biraz araştırırsanız telefon özelliğinide aktif edebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

bencede lenovo.belki rom bulamazsınız ama xda yı biraz araştırırsanız telefon özelliğinide aktif edebilirsiniz

Ben bu konularda sizin kadar bilgili değilim ne demek istediğinizi biraz daha açıklayabilirseniz makbule geçer :) anlayabileceğim ölçüde olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

quote:

bencede lenovo.belki rom bulamazsınız ama xda yı biraz araştırırsanız telefon özelliğinide aktif edebilirsiniz

Ben bu konularda sizin kadar bilgili değilim ne demek istediğinizi biraz daha açıklayabilirseniz makbule geçer :) anlayabileceğim ölçüde olursa sevinirim

yani xda gibi sitelerde rom bulursanız özellikler geliyor.ahize ye sahip bir tablet ve uygun rom bulursanız telefon olarak kullanırsınız kendi siminizi takıp.rom yapmayı kullanıcı kulübüne sorarsanız benden daha iyi açıklayabilirler :) açıkçası rom ile sistemi değiştiriyorsunuz öyle diyeyim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

quote:

yani xda gibi sitelerde rom bulursanız özellikler geliyor.ahize ye sahip bir tablet ve uygun rom bulursanız telefon olarak kullanırsınız kendi siminizi takıp.rom yapmayı kullanıcı kulübüne sorarsanız benden daha iyi açıklayabilirler :) açıkçası rom ile sistemi değiştiriyorsunuz öyle diyeyim :)

Teşekkür ederim..

• rica ederim.bir sorun olursa pm den ulaşabilirsiniz
  • quote:

Lenovo iyidir. Diğer çinlilere bulaşmayın derim..

Siz öyle deyince lenovo nerenin malı diye baktım ama lenovo da Çin halk cumhuriyeti ürünü imiş :)
  • Çinli olduğunu bildiğim için "diğer" dedim zaten. Yani bu çinliyi tercih edin diyorum.. lenovo eski ıbm o yüzden kalitesi farklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çinli olduğunu bildiğim için "diğer" dedim zaten. Yani bu çinliyi tercih edin diyorum.. lenovo eski ıbm o yüzden kalitesi farklı.

Anladım haklısınız, ben yanlış anlamışım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.