Şimdi Ara

TTNet Hat Çekme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ağustosun sonuna doğru TiTiNet(TTNet)'e başvuru yaptık.4 Eylülde gelmişler bakmışlar hat yok diye çekip gitmişler.Bizde dilekce verdik TT'ye.Fakat ne arayan oldu ne soran.Bugün başvuru yaptıgımız bayiye gittim ve bana 1 seneye anca olur dedi. Bu olayı yaşayan arkadaşlar var mı,nasıl çözdünüz ?

Not:

19.09.2014 tarihinde PTT'den bir kişi bir posta getirdi yazanlar:

Gelen posta da yazanlar:
    İkamet ettiğiniz Xxx.Mh Xxx Sk No: xx Apt.adresi için ilgi dilekcenizde belirtilen talebiniz incelenmiştir.İnternet ve telefon hizmetinin tarafınıza planlarımız dahilinde talebiniz değerlendirilecektir.

Acaba ne zamana bağlanır ? Ek olarak iptal edilmiş başvuruyu güncellediğimizde direkt olarak bağlanacak mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kedi26 -- 21 Eylül 2014; 18:53:33 >

• Güncel
  • Binanizda kutu.yoksa telekoma basvurup kutu koymasini istemissiniz bayi hakli 1 yilda hallolursa iyi. Bunun haricibde saha dolabindan hat cekebilirsiniz. Once btk ya yazin sonra bimer e ardindan tuketici mahkemesine gidin alamadiginiz hizmete para odemek zorunda degilsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ressione

Binanizda kutu.yoksa telekoma basvurup kutu koymasini istemissiniz bayi hakli 1 yilda hallolursa iyi. Bunun haricibde saha dolabindan hat cekebilirsiniz. Once btk ya yazin sonra bimer e ardindan tuketici mahkemesine gidin alamadiginiz hizmete para odemek zorunda degilsiniz

Saha dolabı derken ? Şu asfaltın altına yaptıkları şeyler var o hemen önümüzde aslında.O hizmeti zaten Bimer ile çözdük fakat benim anlamadıgım şey niye bayi bi sormuyor binanız kaç yıllık kutu var mı diye ? Gerçi işlerine geliyorda..
  • Bugün projeniz çizilmiştir diye bir mektup geldi ne zamana başlanır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedi26

Bugün projeniz çizilmiştir diye bir mektup geldi ne zamana başlanır acaba?
    Arkadaşım şimdi durumu şöyle anlatayım;
    malesef adamların binanıza kablo tesisatını kurma sürecine dair yaptırımınız olmuyor fakat kullanmadığınız günler yada aylar için türk telekoma ofisine başvurup gelecek dönemde gelecek faturalardan düşüş sağlanıyor. ip aldığınız tarih sistemde belli olacağı için nakil işlemi için başvurulduğu günden itibaren fatura indirimi hakkınız var.
  • Hayır altta yazdıgım geçen sene eski evde oldu o dava kapandı.Bu sene hat yok demişler dilekçe verdik bugün projeniz çizilmiştir diye bir posta geldi
  • quote:

Hayır altta yazdıgım geçen sene eski evde oldu o dava kapandı.Bu sene hat yok demişler dilekçe verdik bugün projeniz çizilmiştir diye bir posta geldi
    Gelen posta da yazanlar:
    İkamet ettiğiniz Xxx.Mh Xxx Sk No: xx Apt.adresi için ilgi dilekcenizde belirtilen talebiniz incelenmiştir.İnternet ve telefon hizmetinin tarafınıza planlarımız dahilinde talebiniz değerlendirilecektir.
  • quote:

Gelen posta da yazanlar:

Alıntıları Göster
    Durum ne oldu bağlandı mı size? Bende aynı sorunu yasıyorum.
  • Bimere şikayet et dilekçeyi verdiyseniz ötesi yalan
  • Kedi26 kullanıcısına yanıt
    Süreç tamamlandı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Süreç tamamlandı mı?

quote:

Orijinalden alıntı: Aristalos3

Malesef arkadaşlar ne gelen var ne giden.20 gün önce gene gittik 1 ila 3 sene arasında anca gelirler dendi çizim dairesine çıktıgımızda.Bimer'e bu sefer yazı yazmadık.En sonunda kızıp 15GB AKN'li Avea Jet aldık tabii bana ne kadar yeter bilemiyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Süreç tamamlandı mı?

quote:

Orijinalden alıntı: Aristalos3

Malesef arkadaşlar ne gelen var ne giden.20 gün önce gene gittik 1 ila 3 sene arasında anca gelirler dendi çizim dairesine çıktıgımızda.Bimer'e bu sefer yazı yazmadık.En sonunda kızıp 15GB AKN'li Avea Jet aldık tabii bana ne kadar yeter bilemiyorum...

yanlış yapmışsın. Bimere iletişim hakkım engelleniyor şeklinde şikayet gönder 1 hafta içinde gelirler

• Ayni sorun bizdede var ben anlamadim sebeke yok 3-4 aya anca gelir diyorlar apartmanca basvuru yapsak bi yarari olur mu ?

Kutusu falan var turk telekomun
  • Bugün başvurdum 1,5 - 2 ay dediler! 💀
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Bugün başvurdum 1,5 - 2 ay dediler! 💀

Saka gibiler ya yan binada var karsida var 10 mt yok 3-4 ay diyorlar apartmanca basvuru yapsak hizlanirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

quote:

Bugün başvurdum 1,5 - 2 ay dediler! 💀

Saka gibiler ya yan binada var karsida var 10 mt yok 3-4 ay diyorlar apartmanca basvuru yapsak hizlanirmi acaba ?

Bence değişen bir şey olmaz. Yolda Telekom arabası görürseniz yakalayın :) taksınlar ısrar edin. Günlerden bahsetmiyoruz aylardan bahsediyoruz bu işte hizmet
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Onlar kafasına göre iş yapamaz yerinden bildirmeleri lazım.
  • Yerinden bildirmelerini beklersek 1 seneyi geçer
  • quote:

Yerinden bildirmelerini beklersek 1 seneyi geçer
    1 seneyi bulur şanslıysanız.Yoksa 2-3 senede sürebilir.1 haftada hallolabilecek iş ama keyifleri gelmediği için 2-3 seneyi buluyor.Tanıdık varsa 1 haftada her şey tamamlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 12 Kasım 2014; 21:41:25 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.