Şimdi Ara

Renault yeni clio alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 0 yeni clio almayı düşünüyoruz şöyle bir kampanya varmış 15 bin tl veriyorsunuz ilk başta peşin sonrasında 3 yıl boyunca aracın doluluğuna göre bir fiyat ödüyorsunuz her ay örneğin 500 tl gibi bir fiyat 3 sene nin sonunda isterseniz arabanın kalan parasını veriyorsunuz isterseniz arabayı yetkili bayisine satıp kalan borcunuzu kapatıp kalan parayıda kendiniz alıyorsunuz şimdi kararsız kaldım doluluk bakımından hangisini alsam vede otomatik alıcam düz vites kullanmak istemiyorum istanbul trafiğinde sizce alınırmı eğer şuan kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkür ederim :)

• 3 sene sonunda 46bin lik arabayı sana 76bine itelerler neymiş söyledilermi 3 senenin sonunda 500 500 ödedikten sonraki kalan para?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    evet 3 sene sonunda 20 bin tl daha veriyormuşsun
  • Kampanya da size uygunsa en dolusundan bir dizel-otomatik alın. Yine de test sürüşüne bir çıkın. Dip not: Alınırsa kırmızı renk siyah jant olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya hakkında bilgim cok kısıtlı gidip onu öğrenmem lazım işte tam olarak nedir ne değildir bakalım peşinine kıyasla kaç para iteliyorlar eğer 20 bin tl gibi bir fiyat iteliyorlarsa zaten deymez clio için bence
  • 0 km yeni clio alınmaz
  • son ödeme çok yüksek tutulmazsa enflasyon karşısında küçülebilir. firma zarar amaçlı kampanya yapmayacağından son ödeme veya taksitler yüksektir bence.

• Renault'un plan kampanyası kadar kazığını hiç görmedim ömrümce.

58 Bin Lira için 19 Bin Peşin 35 Ay 535 TL taksit son balon ödeme 32 Bin çektiler dilim tutuldu.
  • Gidip en full'une 61 bin gomecem diyosan Allah akil fikir versin ne diyim.
    O fiyatlara sifir hatchback civic var.

• Yav mezar gibi araba. Nesini dusunuyorsunuz sunun. Birde 60 70bin vermeyi dusunenler var. Hey Allahim ya. Ne gunlere kaldik.

• bencede alınmaz o yüzden sizede danışmak istedim zaten
  • bu arabaya en makul donanım motor bu bence lpg de uyumlu

Yeni Clio Icon 1.2 16v 75 bg
    46.350 TL 43.850 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio Icon 1.2 kullanıyorum. Sıfır düşünüyordum ama 2. el daha mantıklı geldi. Aldığımda 18bindeydi. Aldıktan 1 hafta sonra 3000 km yol gittik. Lpg taktırdım yakıtı çok uyguna geliyor şuan. Alırsanız Icon alın. İkinci el düşünün. Söylediğiniz rakamlar çok yüksek. Donanıma önem veriyorsanız başka bir araba bakmayın. ben 34bine aldım. Bu rakama diğer araçlarda hiçbir özellik yoktu. Bilmiyorsanız Icon da bulunan özellikler;
    NAvigasyon - Hız sabitleyici - Hız limitleyicisi - Elektrikli kapanabilir yan aynalar- Digital klima- Kitlenebilir otomatik camlar ve aklıma gelmeyen bir çok özelliğe sahip.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.