Şimdi Ara

AVEA KONFERANS GORUSMESI UCRETI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bazen iki kisiyle ayni anda gorusmek zorunda kaliyorum. Bunun icin konferansi actirmam lazimmis.

Ek ucret alinir mi yoksa pakedimden mi duser dakikalar

Tesekkurler
    Saygilar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kullanıyorum, paketten düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Ben kullanıyorum, paketten düşüyor.

+ Ek ucret alinmiyor degil mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Snoop_Lion

quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Ben kullanıyorum, paketten düşüyor.

+ Ek ucret alinmiyor degil mi hocam

Ben hattimi vodadan avea'ya taşıdım, ayda 19 liraya 1000dk 1gb Net geliyor. Konferans görüşme ucretlendirmesini bilmiyorum, şimdi alınmıyor derim sende ücret yazabilir hocam.
    Bende paketten düşüyor. Operatoru değiştirdim diye bana özel mi yoksa geneli mi böyle bilmiyorum. Örneğin telsiz kullanım ücreti de odemiyorum. 6 ay avea ödüyor.

• system_25 kullanıcısına yanıt
    Avea kendisi ödemediği için sizden almıyor. Her yılın başında o an bulunduğunuz operatör devlete peşin olarak ödeyip sizden 12 taksit şeklinde tahsil ediyor. Numara taşırsanız eski operatörünüz zaten ödediği için yeni operatörünüz yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Avea kendisi ödemediği için sizden almıyor. Her yılın başında o an bulunduğunuz operatör devlete peşin olarak ödeyip sizden 12 taksit şeklinde tahsil ediyor. Numara taşırsanız eski operatörünüz zaten ödediği için yeni operatörünüz yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti almıyor.

Bilgilendirme için teşekkürler.
    Eski operatör "borcun var, nereye gidiyosun" deyip kalan ayları nasıl istemiyor şaşırdım doğrusu.

• system_25 kullanıcısına yanıt
    Kendisine gelen diğer operatör müşterilerine ödemediği için oradan kurtarıyor.
  • quote:

Kendisine gelen diğer operatör müşterilerine ödemediği için oradan kurtarıyor.

Hocam peki benim sorumun cevabini biliyor musunuz su konferans isini

• Paketten düşer diye düşünüyorum ama en sağlıklı cevabı müşteri hizmetleri verir.
  • hocam normal paketten duser... Iki kisiyi arar 3 kisi gorusursen iki kisiyi aradigin dakika toplami duser... Yani iki kisiyle 30dk konusursan 60 dk duser...

• Paket dakikalarından düşer diye tahmin ediyorum. Ama en sağlıklı bilgiyi müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.
  • quote:

Paketten düşer diye düşünüyorum ama en sağlıklı cevabı müşteri hizmetleri verir.

Bütün operatörlerde konferans görüşme paketinizden düşer, ekstra ücretLENDiRiLMEZ.

AVEA ve Turkcell'de hangi paket veya tarife kullanırsanız kullanın rahatça kullanabilirsiniz.

Vodafone konferans görüşmede düşük tarifelerde kullandırmıyor, sadece RED tarifelerinde kullanıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.