Şimdi Ara

1990 model bis almayı düşünüyorum.40 yaşındayım .sigorta masrafı ne olur.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fiyat bis 1990 model bis! zorunlu sigorta ne tutar.40 yaşındayım

• 34 plaka için 500-600 lira civarı tutar.
  • 300-350 civarı tutar.
  • 1990 model 48 plaka.bis.yeni satın almayı düşünüyorum.70 bin km de.2.750.veya 3 bin e bırakacak gibi.İLANA 3.750 YAZMIŞ.DEĞERMİ 2.500 TL PARAM VAR. SİGORTASI ÇOK PAHALI BEN BODRUMDA OTURUYORUM.
  • 91 sulu bis sahibiyim 21 yaşındayım ilk arabam araba 06 plaka, bursa ikmaethgahim

en ucuz sigorta axa 412TL
  • lunalife L kullanıcısına yanıt
    ilan numarasını veya link'ini verebilir misiniz hocam bakalım değer mi, bende de 91 model bis var 1,5 ay önce aldım
  • Niye bu kadar yüksek bunlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sienaumut S kullanıcısına yanıt
    evet .bu ilan.nerden bildin yaaa
  • sahin261 kullanıcısına yanıt
    hem 21 yaşındasın hem ankara plakalı.yaşın genç.riskli gruptasın.hem de büyükşehirdesin.BENCE OZAMAN SİGORTADA YÜKSEK ÇIKIYOR.MANTIKEN....BEN 40 YAŞINDAYIM.KEŞKE AZ ÇIKSA...YOLU YARILAMIŞIZ YAHU...
  • Abi bence bis yerine taunus falan düşünün. Biraz komik gözüküyor gözüme Bisler. Hem daha oturaklı ve geniş bi araba. Fiyat farkı da çok yok. Ama oldukça cahilce bi öneri bu ne kadar sorun çıkarıyor bilmiyorum.
  • Allah aşkına şu arabaya binip kendinize riske atmayın.
    KAÇA ALMIŞTINIZ SAKINCASI YOKSA YAZARMISIN.FİYAT ARAŞTIRIYORUM.KESİN BİS ALACAM.HASTASIYIM....
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    NE RİSKİ VAR Kİ.UCUZ.YANLIZ YAŞAYAN BİRİ İÇİN İDEAL BENCE.HERYERE PARK EDİLİR.YANLIZ PARÇA SIKINTISI OLABİLİR
  • sienaumut S kullanıcısına yanıt
    SİENA!!!!!! NERDESİN ABİ.FİKRİNİ ALMAK İSTİYORUM.NASIL ARABA
  • 3000 tl ye aldım
    412tl sigorta

parça pek sıkıntı olmaz ama o arabaya 3000'den bi kuruş fazla vermeyin.

Taunus öneren arkadaş; bence bu araba bi hobi arabası, günlük kullanım değilde, hani zevk için binilir. Eğer arkadaşın isteği varsa bis alsın. Ama günlük kullanım olucaksa, Tanunus iyi öneri
    BEN 40 YAŞINDAYIM .O ZAMAN SİGORTA 200 TL FALAN OLUR .100 NOTER VE DE 2500 ARABAYA SAYARSAK TOPLAM 2800 OLUYOR.SATICI BOYAYA 500 GİDER KOMPLE YAPTIRICAM DİYOR.DOĞRUMU SENCE.BOYA YAPTIRIRIRSAM 3 E BIRAKIRIM DEDİ.ALIYIMMI SENCE
  • 25 yıl önceki ilk göz ağrım Bis alınmaz mı ? Emekli olayım zevkine mutlaka bir Bis alacağım,
  • Bizim peder bey 55 yasında plakada ist değildi axadan 326 tl tuttu sigortası..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.