Şimdi Ara

macbook pro satılıp iphone 6 plus alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 ay oldu aldığım cihaza toplam 5.800 verdim, apple storeda fiyatı şu an 5.399 TL. Wireless klavye, magic mouse vesaire 5.800'a geldi. Şimdi bildiğiniz gibi iPhone 6 plus çıktı ve çok hoşuma gitti, babam bana 2 ay önce 5s aldığı için yeniden telefon alamam dedi. Bilgisiyarını sat al dedi, fakat bende daha 2 ay önce aldığım ve gerçekten pahalı cihazımı satmaya kıyamıyorum. Sizce satıp 6 PLUS alsam mı? Eğer satarsam bilgisiyarsız kalacağım.

• Bu soruyu sormamış ol lütfen.
  • Hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhone 6

Bu soruyu sormamış ol lütfen.

Neden?
  • Baban iyi sinirlenmemiş , açıkcası arkadaşım sorsa hakaret ederdim.5s gibi bir telefon varken , bilgisayarı satıp telefon almak nedir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş gram akıl yokmu sende ya. Mal senin akıl senin fikir senin. Kimden ne yorumu bekliyorsun. Satarken zarar edeceksin. Para bnm için sorun değil diyorsan da satma git bas parayı al ikiside dursun. Bunları kendin düşünemiyormusun canın mı sıkıldı?

• Cevap vermeye tenezzül etmek bile istemedim.

• Uçağımı satıp otomobil alıcam demek gibi birşey dediğiniz.
    Ayrıca ayağınızı yerden kesecek ciddi bir cihazınız (5S) da var.
    Siz seneye 6S+ alın.
    Heyecana kapılmayın.

• çok güzel bir cihazın 5s hiç gerek yok uzun yıllar yeter sana macbook da daha yeni alınmış bence müsriflik olur..benim 5s im olsa hayatta beklemezdim 6 yı veya plus ı ama telefonum yok ve uzun yıllar kullanayım dediğim için 6 veya plus alacağım....her yeni çıkan alınacak diye kaide yok..
  • Sadece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba gerçekten toplumun nabzını ölçmek için sorulan sorulardan birisi mi diye düşündüm..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lise kantininden atilan bir mesaj daha. Forumdan kalite akiyor bu aralar acilan konulara baktigimizda.

• Hadi tableti satıp alıcam desen anlarımda, mbp'yu satıp alsam mı? Demek neymiş çözemedim. Ama anlaşılan o mbp sana fazla (sözüm agır gelmesin lütfen, bir iphone'a mac satmak isteyen sensin)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu cevap yazmaya bile tenezzül etmeyenler, sadece gülenler sizler sadece beni eğlendiriyorsunuz. Burada ciddi bir sorumu dile getirdim, bu tür itamlardan bulunmak sizi siz yapmaz muhattapa alınmamanızı sağlar. Lütfen konumun dışına çıkan kişiler bir daha mesaj atmaya 'tenezzül' etmesin.
  • 2009 plastik kasalı (bir şeyi değiştirmese de belirtmek lazım) MacBook (Pro değil) ile para kazanıp hayatını idame ettiren tanıdığım var ve o bilgisayarda yaptığı işlerle tüm hayatını kazanıyor. Daha iyi bir makine ile çok daha başarılı olacağını tanıyan herkes biliyor. Senin elinde çok güzel bir bilgisayar var, yaşın önemi yok, elindekini kazanca dönüştürebilirsin veya satıp iPhone alıp oyun oynayabilirsin. Ne yapabilirim diye sorma ihtimaline karşı, hayal gücün, araştırıp vakit ayırman, öğrenme çaban, hevesin ile doğru orantılı olarak her şeyi.

Kolay gelsin.
  • Benim evladım olsan seni döverdim MacBook satılıp telefon alınır mı üstelik 5S varmış.. Sonra çocuğa şiddet

• “La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym.”

• 5S telefonun var.
    Macbook' un var.
    İkiside yeni.
    Ve sen babandan iPhone 6 Plus istemişsin.

Para mı basıyorsunuz? :)

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Aynen benim tepkim. Hatta üzülürdüm her vurduğumda da. Ben evladımı böyle müsrif ve mantıksız mı yetiştirmişim derdim.

Arkadaşım yani bana öyle bir açıklama yap ki ben de "Ha bu adamın hakikatten iPhone 6'ya ihtiyacı var. Baksana böyle böyle bir durumdan bahsediyor. Demekki elinde alalı daha 1 yıl olmamış bir iPhone 5S olmasına rağmen artık bu telefon ihtiyaçlarını karşılamıyor ve o geniş ekranlı olana ihtiyacı var." diyeyim. Hatta açıklamayı yap MBP'yi senden satın alan ben olacağım sözüm olsun.

Hani şimdi savunma olarak desen para ve tuvalet kağıdı benim için aynı değerde. O zaman eyvallah. Bize sormana bile gerek yok. Gider ve alırsın. Ama sen istediğine erişebilmek için başka bir cihazı elinden çıkardığına göre maddi olarak o kadar geniş değilsin. Yani böyle bir savunma da yapamazsın. E daha ne? Açıklama yap lütfen. Böyle insanların ne düşündüğünü her zaman merak etmişimdir.

• Ben hey Allah'ım diyeyim sen cevabını almış ol.

Bilgisayar satıp telefon almayı düşünmek o bilgisayara hiç ihtiyacının olmadığını gösterir boşuna 5.800 tl vermişsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.