Şimdi Ara

Diyorum ki +18 LOL oyuncuları ayırmak için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
2.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkesin derdi olan şu feederların ki bunlar tahminimce küçük kardeşlerimiz i bizden ayrı tutmak için bir yol bulmak lazım. Benim aklıma gelen en basit ve birazda saçma olan ama bir o kadarda etkili olacak bir çözüm. TC kimlik noları. sistem üzerinden tc kimlik no ile yaş ayrımı yapılabilir. bu demek değil ki 13 yaş altı veya daha küçükler oynamasın. tabi ki de oynasın ama kendi yaş gruplarına yakın arkadaşları ile oynasalar daha iyi olur. mesela 3 veya 4 gruba ayrılsa yaş aralığı oalrak bence daha iyi olur. örneğin 10-15, 15-20, 20- üzeri gibi.

• Anasının Babasının yada abisinin TC no sunu girmedigini nasıl bileceksin hem dediğin sistem sakat
  • 18+ pro 18- noob yani öylemi
  • Saçma önemli olan tespit edilip ağır cezalar verilmesi
    mesela afk kalan adam tekrarladığında Ip bana kadar gidebilmeli cezalar
  • yav he he gif bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requaizen -- 16 Eylül 2014; 17:16:20 >
  • bunun oyun olduğunun farkındasındır umarım.
    Yaşım 13 ve diamondum ? sorunun var mı ?
    senin ligini merak ettim lolking atıver^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JJimi -- 16 Eylül 2014; 17:18:07 >
  • Resim yükleden yüklüyorum ama gif'i çalıştıramıyorum bilen varsa yazarsa sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu en iyi oynayan grup Liseliler daha ne istiyoruz bizden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 yaşında bi juushiri var cocuk westte dia1 yada challenger olması lazım.

bu oyun yaşla alakası yok zeka tecrübe refleksle alakası var. silver ligi +18 adam dolu ama çoğu meslek lisesi mezunu falan yaşam tarzları flame üzerine kurulu

bunları sen tutup iyi oyuncuların yanına falan mı vereceksin napacaksın

okumadım konuyu bu arada
  • arkadaşlar. yazdıklarımı göz ucuyla okumayınız. ben kimseye yada belli bir yaş grubu için kötüleme yapmadım. sadece herkesin şikayetine karşılık öneri amaçlı yazdım.

Yaptığınız yorumların yapıcı olmasına dikkat edin. Üstünüze alınmayın. fikir üretin sorun değil
  • yaşla alakası yok ben 22 yaşında adam gördüm ana bacı demeden küfür edip feedliyor insanların beyni gelişmemiş yapacak başka şeyi yok herhalde küfür edip kendini tatmin ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

16 yaşında bi juushiri var cocuk westte dia1 yada challenger olması lazım.

bu oyun yaşla alakası yok zeka tecrübe refleksle alakası var. silver ligi +18 adam dolu ama çoğu meslek lisesi mezunu falan yaşam tarzları flame üzerine kurulu

bunları sen tutup iyi oyuncuların yanına falan mı vereceksin napacaksın

okumadım konuyu bu arada

benim amacım feedlemden çok küfür ile alakalı aslında. adam liseli ama kendinden büyükelre küfürün biri binpara gibi konuşuyor. asıl sebebim buydu aslında.
  • Lig atta senin ligini bilelim +18 abi

• Ciddi ciddi bunu mu düşündün

Oyunda yaşıtlarından olgun davranan kardeşlerimizi hangi kategoriye koyacağız?

Veya mesaisi bitmiş abilerimizin gece maçı bırakıp telefon numarası isteyenleri ne yapacağız?

• 18 ? bence bu oyuna yaş sınırı gelecekse 20 den başlatmak en iyisi
  • Kimlikten başka çare yok gibi gözüküyor :)
  • Altı üstü bir oyun bu kadar zorlamaya gerek yok. Madem feedlemeden yana sıkıntın yok takımı mutele geç dostum. Küçük kardeşlerimizde oynayacak bu oyunu tabi.
  • ulan hepiniz burada muhalefet olmak için korursunuz ama oyunda ilk küfür edenlerde sizsinizdir kesin. Yazın bakalım yazın
  • trnin tek sorunu küfür zaten geç başka yerde oyna bu kadar sıkıldıysan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: requaizen

trnin tek sorunu küfür zaten geç başka yerde oyna bu kadar sıkıldıysan ?

sana inat geçmeyecem. hadi bakalım :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.