Şimdi Ara

Diyorum ki +18 LOL oyuncuları ayırmak için (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
2.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: █Loading...

Saçma önemli olan tespit edilip ağır cezalar verilmesi
    mesela afk kalan adam tekrarladığında Ip bana kadar gidebilmeli cezalar

Daha dun afk den 1 gun ban yedim. Sebebi ben degilim durup dururken internet koptu. turkiyedeki internet altyapisi belli. Bence tr sunucusunda pause gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apakk kullanıcısına yanıt
    genelde öyle tabi ki.

sorduğun soru şunun gibi: liseli ilkokulludan daha mı mantıklı yani?
  • Bunun yerine cezalar artsa daha mantıklı sizin için. Dota oyuncusuyum. Geçen gün oyun ararken afk kaldım kabul etmediğim için 1 saat matchmakingden çıkarıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Yaş 17 diamond um problem ? olay yetenekte bitiyor.

Sen sınıra gelmişsin qnq ondan öyle yavaş yavaş aydınlandığını fark etmedin mi ha??

• quote:

Orijinalden alıntı: Too Greedy

Lig atta senin ligini bilelim +18 abi

aha liseli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

quote:

aha liseli

Ey

• quote:

quote:

quote:

aha liseli

Ey

neden okulda değilsin okuldaysan neden nette takılıyosun. ya öğle arasındasın ama öğle arasında burada takılıyosan asosyalsin arkadaşın yok ya da 9. sınıfsın ortama ısınamadın ya daa öğlencisin ve evin okula yakın ama bambaşka bir ihtimal daha var ki konuyu trollemediğini ve alıntıladığım mesajını ciddi bir şekilde attığını düşündüğüm için ona ihtimal vermiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rad-diculous -- 17 Eylül 2014; 12:08:47 >

• Çok Yanlıs düşünüyorsun çünkü parayı en çok veren +12 ve +16 arası olduğu için riot böyle bişey hayatta yapmaz
  • 14 yaşındayım herşeyin farkındayım

• quote:

quote:

quote:

quote:

aha liseli

Ey

neden okulda değilsin okuldaysan neden nette takılıyosun. ya öğle arasındasın ama öğle arasında burada takılıyosan asosyalsin arkadaşın yok ya da 9. sınıfsın ortama ısınamadın ya daa öğlencisin ve evin okula yakın ama bambaşka bir ihtimal daha var ki konuyu trollemediğini ve alıntıladığım mesajını ciddi bir şekilde attığını düşündüğüm için ona ihtimal vermiyorum

Uzun mu kısa mı ?

• arkadaşlar yazıalr için teşekkürler. akşam olunca aklı başında yorumların geldiğini görebiliyorum. hepinize teşekkür ederim. önemli olan ligin değil adamlığındır bir çoğunuzun dediği gibi.
  • En basit örneği bu konu da var;

Bu başlığa yazan bazı 12-18 yaş aralığında olanlara bu sözlerim ;
    - Öncelikle ilk mesajı okumamış veya yanlış anlamışsınız, gelir gelmez muhalefet oluyorsunuz.
    - Ligin ne, 1vs1 atalım gibi laflar ediyor, ki bu oyunda challenger olmadan bana göre çoğu herkes aynı seviye aralığında. Sen L30 olduktan sonra 500 dereceli oyun atmışsındır elmas'a çıkmışsındır, bir başkası 2500 normal oyun atmıştır ama ligi gümüş 5'dir çünkü toplam dereceli oyun sayısı 10'dur. Yani burada lig'e göre profesyonelliği tam anlamıyla karşılaştıramazsınız. Bakarsın S5 olan adam gelir senin gibi Diamond olan birini lane'de kölesi eder. Yani bu da, daha mantık yürütme olgunluğunuza erişemediğinizin kanıtlarından sadece 1 tanesi.
    - Biz büyükler olarak derdimiz sizin oynama beceriniz değil, derdimiz sizin davranışlarınız, ahlaksızlıklarınız, oyuna bakış açılarınız... Benden veya sizden daha ufak olupta hepimizden iyi oynayan çocuklar da mevcut elbet.

Genelleme yapacak olursak; küfür, feed, noobluk, ahlaksızlığın danikası çoğunlukla ergenlerden çıkıyor. Biz büyüklerde 4 4'lük değiliz elbette, sepetteki 10 elmanın içerisinde 2 çürük çıktığı gibi, çürük elma sepetinin içinden de 2-3 tane sağlam genç elma çıkabiliyor.

5-6 yıl sonra forum'daki eski mesajlarınıza gelin bakın, siz bile kendinizden utanacaksınız.
    Ulan aptal saçma bir oyun için ne kadar egomu kabartmışım veya neler neler demişim millete diyeceksiniz.
    Aynı dönemlerden bizlerde geçtik, sizin şu an yaptıklarınızı bizler de yaptık. Ama en azından büyüklerimize saygı gösteriyorduk, sınırı aşmamayı biliyorduk. Emeğe de saygı gösterin, bu lafım da AFK kalanlara veya bilerek feedleyenlere. Takımdaki 4 kişinin hakkını zamanını boşa yemeyin.

• 18 degilde 15-16 yaş altında ciddi bir gerizekalılık söz konusu hepsi öyle demiyorum ama 10da 8 si böyle büyüklerdede aşırı bir ego var ben büyüğüm havasında ama bu kesim 10da 3 gibi birşey veletlerde mal oranı ile büyüklerde mal oranı çok farklı o yüzden veletler oynamasın.

not : Allah'ını s... diyen kesimler mevcut bu hayvanımsıların ne yazdığı bile bilmeyen gerizekalı beyinsiz aptal bir topluluk olarka görüyorum be ırkımdan böyle mallar bulundugu için utanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkhoff -- 17 Eylül 2014; 13:37:36 >
  • ya oyunun yas ile bir alakasi yok aslinda by eglence mantigiyla alakali. Bizim.milletimiz mac kaybedince eglenmedigini dusunuyor. Bu konuyu acan arkadasta ole dusunuyor ayirsan ve dedigin sistem olsada sen yine sikayetci olucaksin cunku feedlemenin kufurun bir yasi yok. Asil olayiniz bir seyler ogrenmek olmali kaybedince ya tamam kaybettik ama bunu ogrendim bir daha ki zamana daha iyi oynayicam demeyi bilmeliyiz ha feedlemistir adam trolluyordur sen yine iyisindir takma adami bu tipler oynadiginiz maclarin %5 inde geliyor. Siz susup oyundan eglenmeye bakarsaniz hayatta daha mutlu olursunuz eminim. Zaten lol de kendi hesabi olupta win rate i %60 i gecicek adam oldunu sanmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathWing

En basit örneği bu konu da var;

Bu başlığa yazan bazı 12-18 yaş aralığında olanlara bu sözlerim ;
    - Öncelikle ilk mesajı okumamış veya yanlış anlamışsınız, gelir gelmez muhalefet oluyorsunuz.
    - Ligin ne, 1vs1 atalım gibi laflar ediyor, ki bu oyunda challenger olmadan bana göre çoğu herkes aynı seviye aralığında. Sen L30 olduktan sonra 500 dereceli oyun atmışsındır elmas'a çıkmışsındır, bir başkası 2500 normal oyun atmıştır ama ligi gümüş 5'dir çünkü toplam dereceli oyun sayısı 10'dur. Yani burada lig'e göre profesyonelliği tam anlamıyla karşılaştıramazsınız. Bakarsın S5 olan adam gelir senin gibi Diamond olan birini lane'de kölesi eder. Yani bu da, daha mantık yürütme olgunluğunuza erişemediğinizin kanıtlarından sadece 1 tanesi.
    - Biz büyükler olarak derdimiz sizin oynama beceriniz değil, derdimiz sizin davranışlarınız, ahlaksızlıklarınız, oyuna bakış açılarınız... Benden veya sizden daha ufak olupta hepimizden iyi oynayan çocuklar da mevcut elbet.

Genelleme yapacak olursak; küfür, feed, noobluk, ahlaksızlığın danikası çoğunlukla ergenlerden çıkıyor. Biz büyüklerde 4 4'lük değiliz elbette, sepetteki 10 elmanın içerisinde 2 çürük çıktığı gibi, çürük elma sepetinin içinden de 2-3 tane sağlam genç elma çıkabiliyor.

5-6 yıl sonra forum'daki eski mesajlarınıza gelin bakın, siz bile kendinizden utanacaksınız.
    Ulan aptal saçma bir oyun için ne kadar egomu kabartmışım veya neler neler demişim millete diyeceksiniz.
    Aynı dönemlerden bizlerde geçtik, sizin şu an yaptıklarınızı bizler de yaptık. Ama en azından büyüklerimize saygı gösteriyorduk, sınırı aşmamayı biliyorduk. Emeğe de saygı gösterin, bu lafım da AFK kalanlara veya bilerek feedleyenlere. Takımdaki 4 kişinin hakkını zamanını boşa yemeyin.

Hocam ağzına sağlık. Ne demek isteğimi tam olarak anlamışsın. Teşekkür ederim.

• Ben 24 yaşındaym o kadar çok denk geldim ki 20 yaş ve üstü beyinsiz insanlara o yüzden dediğine katılamayacağım. 16 yaşında kardeşim var gayet düzgün oynuyor. Terbiye ile alakalı.
  • 30 yasindaki feeder flamerlari napcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: taygunseran

Selam Arkadaşlar.

Herkesin derdi olan şu feederların ki bunlar tahminimce küçük kardeşlerimiz i bizden ayrı tutmak için bir yol bulmak lazım. Benim aklıma gelen en basit ve birazda saçma olan ama bir o kadarda etkili olacak bir çözüm. TC kimlik noları. sistem üzerinden tc kimlik no ile yaş ayrımı yapılabilir. bu demek değil ki 13 yaş altı veya daha küçükler oynamasın. tabi ki de oynasın ama kendi yaş gruplarına yakın arkadaşları ile oynasalar daha iyi olur. mesela 3 veya 4 gruba ayrılsa yaş aralığı oalrak bence daha iyi olur. örneğin 10-15, 15-20, 20- üzeri gibi.

O zaman eğitim Durumu mesleğe göre de ayıralım olmaz o iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tdyromer -- 17 Eylül 2014; 16:33:29 >
  • hll sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34

genelde öyle tabi ki.

sorduğun soru şunun gibi: liseli ilkokulludan daha mı mantıklı yani?

ben de öyle olduğunu savunuyorum zaten bir üniversiteli olarak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.