Şimdi Ara

Türk geliştiricilerden Mobil Canlı TV Ultimate uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Türk geliştiricilerden Mobil Canlı TV Ultimate uygulaması

Yerli geliştiricimiz Bitlogiclabs tarafından geliştirilen çevrimiçi televizyon izleme uygulaması Mobil Canlı TV Ultimate Android platformu için geçtiğimiz günlerde indirmeye sunuldu.

Oldukça sade ve akıcı bir arayüz ile dikkat çeken uygulamada yerli ve yabancı pek çok televizyon kanalı mevcut. Dokunmatik olarak kanal ve ses değiştirebildiğiniz uygulama pek çok kanal için yayın akışı bilgisini gösteriyor ve hangi kanalı ne kadar süre izlediğiniz gibi gelişmiş izleme istatistikleri sunuyor. 

Geliştirici ekip kullanıcılardan gelen geri bildirimlere oldukça duyarlı ve yeni kanalların eklenmesine çalışıyor. Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor. 

• Güzel iş yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneyelim

• ''Tam aradığım şey'' dediğim bir uygulama. Tavsiye ederim.
  • Stabilite sıkıntısı var şu anda indirdim anında arka arkaya kanal değiştirirken çöktü ama başarılı gözüküyor. Telefonum nexus 4

• Bu iş için en iyi uygulama hangisidir arkadaşlar ?
  • Uygulama marketten kaldırıldı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Bu iş için en iyi uygulama hangisidir arkadaşlar ?

Uyanık Tv sanırım .

Ben digiplay üyesiyim . Onun programı var. Tabikide paralı olarak en iyi seçenek o . Görüntü kalitesi fark yaratıyor .
  • Teşekkürler, bu programda işimi gördü fazlası ile :) Bazen lazım oluyor o kadar gereksiz program yüklemek zorunda kalıyorum...
  • Uygulama linki çalışmıyor sanırım uygulama marketten kalktı

• link ölmüş ayrıca playde de görünmüyor uygulama kaldırıldı mı acaba?
  • minkara kullanıcısına yanıt
    kaldırmışlar tamamen ben indirmeme rağmen bende de yok
  • Link mefta, belki de uygulama mefta...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    yapacak bir şey yok o zaman yenisini bekliyoruz.
  • Kanal açıkken kontrol paneli güzel gibi görünüyor. Acaba ne zaman tekrar pazara çıkar

• Kullaniyorum bunu ama ultimTe degil bemimki. Acayip kota yiyor

• Denemedigim program kalmadi en mukemmeli mobil tv plus mutlaka indirin google playe mobil tv plus yazin yapimcisi KC MOBILE Tv yi durdursaniz bile kaldigi yerden devam ediyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben indirmiştim ve hala çalışıyor uygulama..yanlız ilk indirdiğimde ntvspor vardı şimdi yok, kötü olmuş bu..
  • Merhaba,

Uygulamamız https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bitlogiclabs.ultimatetv adresinde tekrar yayınlanmıştır.Lütfen bu sürümü yükleyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teksas91 -- 6 Ekim 2014; 13:52:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.