Şimdi Ara

FIAT 500 L ROCKSTAR 0.9 105 BG mi RENAULT CAPTUR 1.2 120 BG ICON mu kararsız kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi aranızdan bazıları bu fiyatta daha kaliteli ,daha donanımlı,daha konforlu araçlar önercekler , neden bu modellere yöneldiğimi soracak olursanız ,değişik tasarıma sahipler hem iç ve dış olarak ,kendiniz kendi zevklerinize göre kişisellestirebiliyorsunuz (sevdiğim özelliklerde biri ).Yollarda sıradan otomobillerden farklı duruyor, türkiye yollarına göre uygun buluyorum.Hafif arazi şartlarına uygun diyebilirim karadenizin yolları ve kış sporları için uygun bir otomobil.
    Sizce hangisi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhangun1992 -- 31 Ekim 2014; 23:46:29 >

• İkisinide almazdım biri Doblo diğeri clio dan daha kalitesiz. 2.el kuga alırdım illa arazi tarzı olucaksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlla değişik olacak diyorsanız C4 Cactus'e de bakın derim.

• Sürüş pozisyonu,performansı,donanım zenginliği ve yakıt tasarrufu olarak hangisi ağır basıyorsa onu alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMBELE1234

İkisinide almazdım biri Doblo diğeri clio dan daha kalitesiz. 2.el kuga alırdım illa arazi tarzı olucaksa.

500L`nin Doblo ile markalari disinda bir benzerlik yok.
  • Doblo mu ? Hayatinda 500 L yi yolda gormekten oteye gitmemis birinin yorumu olabilirdi ancak bu :-) 500L guzel arac ancak o motorla cekis konusunda uzer. Malzeme kalitesi vs renaulttan kat kat iyidir.
    O fiyata ikinci el bir araca yogunlasmanizi oneririm.

• İki aracı da test etmiş biri olarak konuşmam gerekirse,

Şimdi boyut farkları ortada. Daha büyük boyutları düşünüyorsanız 500L, küçük düşünüyorsanız Captur mantıklı seçim olacaktır.

sürüş özellikleri ve konfor noktasında değerlendirme yapacak olursak , 500L çok daha konforlu yolculuklar sunabiliyor. Aynı zamanda Captur'a göre daha az yol sesi alıyor.

Özellikle 'Tarz' otomobillerde beklenecek bir diğer konu ses sistemi 500L çok profesyonel çok kaliteli bir ses sistemi var, Captur'un bu konuda biraz eli zayıf.

Ben captur'un 1.2 turbo motorunu kullandım, motor biraz sesli geldi ancak performans olarak gayet güzel şeyler sunabiliyor. maalesef 0.9 500L değil , 1.6 Mjet sürdüğüm için 0.9 motor hakkında yorum yapamam. Ancak 0.9 motorun su an sıfır satışının olmadığını bilmenizi isterim. Ancak Beats edition adı altında Fiat 500L'nin özel bir versiyonu ülkemizde şu an satışta. onda da 1.4 120 beygir turbo jet motor bulunuyor. Ekstra güçlendirilmiş müzik sistemi ve daha tarz detaylar var fiat'ın sitesinde incelemenizi öneririm. Hatta şu linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.fiat.com.tr/modeller/Sayfalar/500LBEATSEDITION/Galeri.aspx

Sonuç olarak, daha uzun yollar için, geniş yaşam alanı , italyan enerjisi ve stili için için 500L,
    Şehir içinde pratik hareketler için, daha küçük boyutlarıyla Renault Captur seçimi mantıklı olacaktır.

Sizin isteklerinize kalmışç

• 0.9 motor iki silindirli. Almamak icin yeterli bir sebep.

• MaVu! kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim gayet bilgili bir yazı olmuş değerli zamanınızı ayırdığınız için sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.