Şimdi Ara

Lastik patlama sorunu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ön ve arka iç lastiğim özellikle ön lastik jant tarafından patlıyor bugün patlamıştı şimdi yama yaptım biraz gezdim geldim eve 1 saat sonra baktım yine başka biyerde jant tarafında patlama var jantta koruyucu serit var biraz ince geldi bana ama orjinalde vardı zaten birde 2-2 lastik kullanıyorum ama iç lastikde 1.75-2.15 yazıyor bu sebepten olabilirmi ama sanki orjinalide öyleydi acilen çözüm bulmam lazım hergün yama yapıyorum akort ayarı var jantın şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dış lastiğin iç tarafını elinle kontrol ettin mi? Herhangi bir diken vs olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Dış lastiğin iç tarafını elinle kontrol ettin mi? Herhangi bir diken vs olabilir.

kontrol ettim ama dış lastikten değil jant tarafından patlıyor
  • Koruyucu şeriti çıkarıp kontrol ettiniz mi? Eğer jantın çift kat ise deliklerdeki çapakları zımpara ile tesfiye edebilirsin. Tek kat ise, tel başlarına aynı işlemi yapmakta fayda var. Fakat koruyucu şerit varken iç lastiğin janttan etkilenmesi çok zor...
  • Hiç bisikletçi yokmu yaşadığın yerde
  • berkay2323 kullanıcısına yanıt
    hocam varda onlar sadece yama yapar aktarıcı değiştiriyor başka biişeyden anladıkları yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Koruyucu şeriti çıkarıp kontrol ettiniz mi? Eğer jantın çift kat ise deliklerdeki çapakları zımpara ile tesfiye edebilirsin. Tek kat ise, tel başlarına aynı işlemi yapmakta fayda var. Fakat koruyucu şerit varken iç lastiğin janttan etkilenmesi çok zor...

hocam iç lastiğin jant tarafında hafif sürtmeler var sanki zımparalanmış gibi
  • Jantın içine elektrik bandı ile 3 sıra geç. Elini sürterek bir kontrol et çapak falan vardır onu zımparala.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.