Şimdi Ara

Albümden sildiğim fotoğraflar fotoğraf kısmında hala görünüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
18.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

FOtoğraflara girdiğimde --ALBÜMLER-- ve -- FOTOĞRAF-- olarak ekranın altında 2 adet sekme bulunuyor.

Albümlere girip film rulosuna giriyorum ve bir kaç fotoğrafımı siliyorum. Fakat buradan geriye gelip Albümler kısmın a geliyorum ve aşağıdan fotoğraf sekmesine tıklıyorum. Fotoğraf orada hala durmakta. Ayrı ayrı silmek zorunda mıyım bnları ? Yoksa benim telefonda bir gariplik mi var ?

• İos 8 le birlikte geldi bu özellik. Sildiğiniz fotoğrafları 30 gün bekletiyor. Tek tek seçerek silmek gerekir sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sintech

İos 8 le birlikte geldi bu özellik. Sildiğiniz fotoğrafları 30 gün bekletiyor. Tek tek seçerek silmek gerekir sanırım.

Hocam ios7 kullanıyorum şu anda. Demek istediğimi anlamışsınız teşekkür ederim. Acaba ios7de de mi bekletme süresi var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk_58

quote:

Orijinalden alıntı: Sintech

İos 8 le birlikte geldi bu özellik. Sildiğiniz fotoğrafları 30 gün bekletiyor. Tek tek seçerek silmek gerekir sanırım.

Hocam ios7 kullanıyorum şu anda. Demek istediğimi anlamışsınız teşekkür ederim. Acaba ios7de de mi bekletme süresi var ?

İos7 de hiç dikkatimi çekmedi. İos 8 yükledikten sonra farkettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba ?
  • Aynı olay bende de var. Bi fotoğraf çektiysem, ayrı ayrı 2 yerden silmem gerekiyor

• Birisi iCloud albümü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

Aynı olay bende de var. Bi fotoğraf çektiysem, ayrı ayrı 2 yerden silmem gerekiyor

Kafayı yedirtecek bir olay. Ben yedeklemede fotoğrafları kaldırdım. Whatsapp yedeklemesi mevcut. Acaba sürekli oradan çekip çekip orda mı gösteriyor ? Ya da telefon başka bir bellekte bunları mı tutuyor anlam veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

Birisi iCloud albümü.

Hocam benim bir ara yedeklemem açıktı. O Ara iclodu a yedekleme yapmış olabilir. Şimdi ben oradaki fotoları sileyim o zaman. Daha sonra bir fotoğraf çekeyim ve o fotoyu albümlerden silince fotoğraf kısmında çıkmayacaktır değil mi ? (tabiki yedekleme kapalı bu olaylar olurken)
  • hawk_58 H kullanıcısına yanıt
    Yedekleme kapalıysa fotoğraf yayınına yükleme yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mic

Yedekleme kapalıysa fotoğraf yayınına yükleme yapmaz.

Hocam fotoğraf yayınım zaten açık değil.

Ekranın altında fotoğraf var ya hocam. Birde albümler var. Hah çektiğim resim hem albümlerde film rulosu içine atılıyor hemde fotoğraf kısmına 2014 16 eylül kısmına atılıyor. Albümlerden siliyorum. Fakat fotoğraf kısmına giriyorum resim hala orada.
     Albümden sildiğim fotoğraflar fotoğraf kısmında hala görünüyor

• Telefonu itunes a bağladım.İtunes da totalde 2000 resim görünüyor. Üstteki posta bakarsanız film rulosunda 600 e yakın fotoğraf var. Anlamadım bu işi ben. Fotoğrafları nasıl sileceğiz nasıl sadece tek bir yerde tutacağım çaresizim.
  • Fotograflarin ana toplandigi yer "Fotograflar" kismi. Albumler sadece oranin yansimasi gibi calisiyo. Albumden silersen yansimasini silersin ama ana bolumde durur. Albumden silmeden Fotograflar bolumunden direkt silersen albumden de silmis olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andruil -- 17 Eylül 2014; 0:43:31 >
  • hawk_58 H kullanıcısına yanıt

ben i3 kullanıyorum pc den sildiğim resimleri başlat menüsündeki fotoğraflarda görüyorum fakat pc de tüm aramalarıma rağmen bulamıyorum çok can sıkıcı bir durum bu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.