Şimdi Ara

Avea Ailece Tarifesi(3000dk+Sınırsız sms+6gb=60TL)Her kişi +5TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
32
Favori
75.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam siz hangi şehir hangi semtte yaptınız bu işlemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ancora

Arkadaşlar bu indirim kartları hangi bayide ise taşıma işlemini oradan yaptırın. Zira ben başka yerden taşımıştım bana kart vermek istemediler. Bende taşıma işlemini iptal ettirdim ve indirim kartı olan şubeden tekrar taşıma yaptım.

Yaklasik 2 saattir m h ne bu konuyu sormak istiyorum ama kampanya linkine ulasamiyorlar. Acaba gercekte illaki o bayidenmi yapmamiz lazim? Belkide boyle bir zorunluluk yok bayi para kazanmak icin uyfurmus olabiliri
  • Arkadaslar Ben ve bir aveali daha bu tarifedeyiz.bugün aradilar 12 ay geçerli %20 indiriminiz var dediler 25 istedim olmaz dediler.aklıma gelmemisti sormak.simdi farklı operatordeki 2 numarayı başlangıç tarifesine geçirip dahil etmek istiyorum.simdi bu numaralar dahil olduğunda %20 onlarda da geçerli olacak mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 10 Ocak 2015; 14:43:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • subway2 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu indirim karti olayi tam olarak nedir

Esit, onceki mesajlari okuyunca anladim...mh aradim bisey bilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İssiz Adam -- 10 Ocak 2015; 15:12:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

quote:

Arkadaşlar bu indirim kartları hangi bayide ise taşıma işlemini oradan yaptırın. Zira ben başka yerden taşımıştım bana kart vermek istemediler. Bende taşıma işlemini iptal ettirdim ve indirim kartı olan şubeden tekrar taşıma yaptım.

Yaklasik 2 saattir m h ne bu konuyu sormak istiyorum ama kampanya linkine ulasamiyorlar. Acaba gercekte illaki o bayidenmi yapmamiz lazim? Belkide boyle bir zorunluluk yok bayi para kazanmak icin uyfurmus olabiliri

Bence böyle bir zorunluluk yok. Benim arkadaşım daha önce başka bir bayiden geçiş yapmış. Onu da haberdar ettim kampanyadan. Buradaki kart olan bayiden indirim kartı istedi ve kartı alıp işlemini yaptı. Zaten kampanyanın şartlarında da ilgili bayiden geçiş yaptırmak gibi bir madde yok ki.
    Ancak yine de bayi kendi müşterisi değilse belki saklamak isteyebilir. Elinde kart varken yok diyebilir. Bunu maalesef tespit edemeyiz. Bu konu biraz saçma açıkçası.

MH ile az önce görüştüm. İndirim kartıyla ilgili ufak bir sorun vardı. Neyse, benim görüştüğüm müşteri hizmetleri yetkilisi indirim kartından gayet haberdardı. Ben leb demeden leblebiyi anladı. Ama sitede arama yaparak kampanya linkini bulamadım gerçekten. Daha önce paylaştığım linkten başka çaremiz yok galiba.

O linki tekrar vereyim. Kampanyanın ismi yazıyor. "AİLECE TARİFE ÜCRETSİZ KİŞİ EKLEME KAMPANYASI" diye arasınlar. Google'dan aratınca bile çıkıyor.

http://avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/AileceTarifeUcretsizKisiEklemeKampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subway2 -- 10 Ocak 2015; 14:58:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alibro47

Hocam bu indirim karti olayi tam olarak nedir

Ailece tarifeye geçecek ya da geçmiş olan kişiler için bir kampanya bu. Sadece üç şehirdeki "bazı" bayilere dağıtılmış bir indirim kartı var.
    Normalde tarifeye eklenen her kişi için faturaya +5 TL yansıyordu. Mesela 3 kişi eklerseniz faturanıza +15 TL ekleniyordu her ay.
    Ancak bu indirim kartını edinenler 12 fatura dönemi boyunca eklediği kişiler için +5TL faturasına yansımayacak.
    Yani 4 kişi ekleyen biri aylık 20 TL tasarruf yapmış olacak.
    http://avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/AileceTarifeUcretsizKisiEklemeKampanyasi

Tesekkurler hocam...
    Hat sahibi kucuk bir sehirde yasiyor benimle birlikte 4 kisi tarifeye gececez acaba ben istanbuldan bu indirimden faydalanamazmiyim, bana sifre verir mi bayiler

• quote:

Tesekkurler hocam...
    Hat sahibi kucuk bir sehirde yasiyor benimle birlikte 4 kisi tarifeye gececez acaba ben istanbuldan bu indirimden faydalanamazmiyim, bana sifre verir mi bayiler

Bayiler şifre vermiyor. Kazı kazan benzeri bir kart veriyor. Bunu da verirken bir kriter yok açıkçası.
    Kampanya şartlarında bir kriter yazmıyor çünkü. Gidiyorsun istiyorsun elinde varsa kartı veriyor.
    Her bayide yok bu kart.

O kartı alıp arkasındaki bölümü kazıyorsunuz. Ancak şifrenin, "Ailece tarife"ye geçiş yapmış olan
    Ana Hattan (Reis hattan ya da adı her neyse ) gönderilmesi gerek.
    Yani ortaklardan gönderilemez.

Biliyorsunuz Ailece tarifede bir hat "ana hat" oluyor.
    Fatura falan bu hatta geliyor. Diğerleri ise
    tabiri caizse yancı hat oluyor. Onların numarasına fatura falan kesilmiyor zaten.

Sizin durumunuzda ise 4 hat var diyorsunuz.
    Aslında tek tek bu hatların hangi operatörde olduğunu, faturalı mı faturasız mı olduğunu yazsanız cevaplamak daha kolay olur.
    Daha doğru akıl yürütebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subway2 -- 10 Ocak 2015; 15:30:46 >

• Annemin hattını ana hat olarak avea'ya geçiriyoruz ailece tarifesine geçmek için, dün işlemler başladı. Bugün forumda görünce gittim bayilere indirim kartını sordum Isparta'da ne bilen var ne gören
    Yarın Bursa'ya gidecek annem oradaki durumu da bildiririm.
    Eğer fazla kart temin edebilen olursa şifreyi, bulamayanlara yollarsa çok iyi olur.
    Hocam au an hatlarin biri vodafone, biri turkcell biri bimcell faturasiz biri de avea faturali..
    Benim dusuncem, vodafonun ana hat olmasi digerlerinin de yanci hat olmasi..ben turkcelli kullaniyorum ve sadece ben istanbuldayyim benim hattim da benim uzerime degil..iyisi mi onlar tasima islemlerini yapsinlar ben de avea bayisinden gidip sifre kartini alayim imari.verirler

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Ankara / Altındağ / Gözde İletişim

4 adet kart aldım. Kartın 1 tanesinde şifre yok, kazıma kısmını yanlışlıkla arkasına basmışlar. Şimdi işin yoksa bir daha git.

• Hocam zaten kolayca hallolmaz illa bir aksilik çıkar. Peki o bayide kartın olduğunu nasıl teyit ettiniz ?
  • quote:

Hocam au an hatlarin biri vodafone, biri turkcell biri bimcell faturasiz biri de avea faturali..
    Benim dusuncem, vodafonun ana hat olmasi digerlerinin de yanci hat olmasi..ben turkcelli kullaniyorum ve sadece ben istanbuldayyim benim hattim da benim uzerime degil..iyisi mi onlar tasima islemlerini yapsinlar ben de avea bayisinden gidip sifre kartini alayim imari.verirler

1) Avea faturalı dışındaki diğer hatlardan herhangi birisiyle geçiş yapın. (zaten siz de vodafon'u düşünüyormuşsunuz)
    2) Geride kalan diğer hatları (turkcell ve bimcell) avea bayisinde başlangıç tarifesine geçiş yaptırın.
    (Bunlar geçiş yaptıklarında "ortak" olana kadar telefonla konuşmasın internete girmesin ve mesaj atmasın.
    Yoksa boşuna ilk ay için ekstra fatura gelebilir.)
    3) İndirim kartını edinebilirsiniz, ki ben uğraşırdım, şifreyi ana hat yapmayı düşündüğünüz hattan göndereceksiniz.
    3) Ana hat üzerinden SOZ yazıp taahhüt vermeyi de unutmayın. (taahhütsüz 90 TL, 12 Ay Taahhüt 70 TL, 24 Ay taahhüt 60 TL)

Biraz fazla işlem var. Yaşlı başlı insanların yapabileceği bir şey değil. Ya bir bayiye yaptırılmalı bu işlemler ya da işten anlayan gençler.

Sagolun hocam cok yardimci oldunuz..simdi sira indirim karti bulmada

• quote:

Ankara / Altındağ / Gözde İletişim

4 adet kart aldım. Kartın 1 tanesinde şifre yok, kazıma kısmını yanlışlıkla arkasına basmışlar. Şimdi işin yoksa bir daha git.

İşte forumun aradığı kan.
    Kartlardan bir tanesindeki şifre sizin için yeterli.
    Belki diğer kartlardaki şifreleri ihtiyacı olanlarla paylaşmak istersiniz.

Ben de pazartesi bir daha benim bayiye uğramayı düşünüyorum. Belki bu sefer ekstra kart alabilirim.
  • 3 ilin dışındaki yerler de geçerli olmuyor mu. Bana yok dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

3 ilin dışındaki yerler de geçerli olmuyor mu. Bana yok dediler.

Aslında bu sorunun cevabı ortada. Kampanyadan kimler yararlanabilir sorusunun cevabı şöyle verilmiş;

quote:

Kampanyadan, yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla Ailece Tarife’ye kayıt olan ve Avea tarafından sunulan faturasız tarifelerden Ailece Tarife’ye geçiş yapan müşteriler İstanbul, Ankara ve İzmir illerinin aşağıda belirtilen ilçelerindeki kampanya kapsamındaki Avea satış noktalarından alacakları şifre kart ile yararlanabilir.

Ben buradan kartı edinebilen herkesin bu kampanyadan faydalanabileceğini anlıyorum.
    İkamet ya da başka şehirdeki bayilerden geçiş yapma ile ilgili bir şart göremiyorum.
    Sadece Avea faturalı tarifelerden geçmiş kişiler bu kampanyadan faydalanamıyor maalesef.
    Bu açıkça anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subway2 -- 10 Ocak 2015; 16:33:18 >

• Hocam telefonla aradım Altındağ ilçesinde olanlarda kart var.

Hocam ben geçişi tamamlayıncaya kadar bende kalsın çok fazla aksilik yaşadım riske atamam.

Lütfen şifre için özel mesaj (PM) göndermeyiniz. Cevap vermeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ancora -- 10 Ocak 2015; 20:12:20 >
  • quote:

Hocam telefonla aradım Altındağ ilçesinde olanlarda kart var.

Hocam ben geçişi tamamlayıncaya kadar bende kalsın çok fazla aksilik yaşadım riske atamam.

Anladım. Haklısınız. Zaten geçiş yaptıktan sonra 60 gün bu indirimden faydalanabilir herkes.
    İndirim kartını kullanmadan önce fatura döneminizi takip etmenizi öneririm.

Sadece 12 fatura dönemi boyunca bu indirimden faydalanacaksınız. Dediğinize göre size özel durumdan dolayı
    diğer 2 hattı "ORTAK" yapmak için 1 ay daha bekleyeceksiniz.
    Faturanızın kesilmesine 2-3 gün varken ve siz ortakları dahil etme işini birkaç gün daha erteleyebilirseniz,
    Önce yeni fatura dönemine geçmeyi bekleyip, ardından ortakları dahil edip indirim kartını kullanırsanız 1 ay daha kar edersiniz.
    Biraz karışık oldu ama ancak bu kadar sadeleştirebildim.

Yani indirim kartındaki şifreyi şu an kullanmanız pek avantajlı değil sizin için.
    Boşu boşuna bir ay geçecek ve siz kimseyi ortak yapmayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subway2 -- 10 Ocak 2015; 16:50:27 >

Demek istediğinizi anladım. Kontörlü hatta taşıdığım 2 numara içinde iptal etmelerini talep ettim eğer iptal olursa beklemem gerekmeyecek.
    Dediğiniz gibi şifre 1 adet yeterli ise ve bende fazla kalırsa buradan birine verebilirim. Ancak şu aşamada bana şifre için lütfen pm göndermeyiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.