Şimdi Ara

Hafıza teknikleri ve doğan ulu hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle matematik temelim yok doğan ulu ile başlamak nasıl olur ygs lys eğitim seti 110 tl . Daha iyisi varsa önerebilirsiniz temel sıfır.

Birde Türkçe edebiyat için hafıza teknikleriyle yapılan eğitim seti almak istiyorum düet eğitimi beğenmedim başka önerisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence Türkçe ve edebiyata kendim çalış. Öğrenerek ve soru çözerek konuları kavra videolar ile destekle. Hafıza yöntemleri çok saçma.
    Mat için ise antrenmanlarla mat ile önce temel yap. Sonra videolar ile konuları öğrenirsin. Önce elin alışsın soru çözmeye tabi ben bu yöntemi kullanacağım. Sizin tarzınızı bilemem sonuçta herkesin öğrenme şekli farklı oluyor :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Bence Türkçe ve edebiyata kendim çalış. Öğrenerek ve soru çözerek konuları kavra videolar ile destekle. Hafıza yöntemleri çok saçma.
    Mat için ise antrenmanlarla mat ile önce temel yap. Sonra videolar ile konuları öğrenirsin. Önce elin alışsın soru çözmeye tabi ben bu yöntemi kullanacağım. Sizin tarzınızı bilemem sonuçta herkesin öğrenme şekli farklı oluyor :))

Doğan ulu nasıldır ? Başka tavsiyesi olan var mı ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sitesinde örnek videolar var izle tadmin olrsan al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.