Şimdi Ara

2 haftadır internet yok interneti degistirmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet yalın internet 8 Mbit e kadar Sınırsız internet kullanıyorum. 2 haftadır internet yok kaç kere aradım arıza yazdirdim fakat ne ilgilendiler ne arıza bakması için birilerini gönderiyorlar yaptıkları tek şey arıza almak. En son şikayet var a da yazmama rağmen hiç bir şey yapmadılar ve son konuşmada da kendi sistemlerinin de çalışmadığıni söylediler. Artık bıktım uğraşmaktan zaten en fazla 4 5 Mbit e kadar hız alabiliyoruz. Interneti degistirmek istiyorum fakat hangisine gececegimi bilmiyorum. Oturduğum yerde de Superonline ve Uydunet yok başka bir seçenek var mıdır acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 18 gündür internet yok arıza kaydı alıp alıp duruyolar haram zıkkım olsun verdigimiz para

• Bu ay ödemiyecegiz faturayı o kadar internet verme bir de 60 lira fatura al şerefsizler

• Clawson kullanıcısına yanıt
    BTK'ya şikayet edip hizmet verilmeyen günlerin faturadan düşülmesini talep edin.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler

• Internet sorunu hala devam ediyor

• benımde netım bozuk kopmalar var 23 gün oldu hala yapamadılar her gün arıyorum
  • BTK'ya sikayet edin. Ayrıca ttnete degil, turk Telekom'a arıza kaydı bırakın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde devam ediyor siz nasıl çözmeyi planlıyorsunuz

• Btk ya siketyet edin olmadi bimere sikayet edin

• Şikayetvarın etkisi yok telekoma karşı boşa vakit harcamışsın btk - bimere yazın Hat sahibinin kimliği ile..

Ev telefonu varmı varsa çalışıyormu ?
  • Telefonda da arıza var telekoma da arıza bıraktık ama bir gelisme yok ayrıca btk ya da şikayet ettik bir gelisme olmadı artık bizim sistemimiz calismiyor diyorlar böyle saçma şeymi olur ya

• 29 ağustos saat 12 de gitti hani sorunun ne olduğunuda söylemiyolar arıza kaydı alıp alıp duruyolar bi kayıcam o olcak sinirden kudurcam

• Zexial kullanıcısına yanıt
    Bizde de durum aynı ev site değil müstakil doğal olarak fiber de yok tek care ttnet adsl diğerleri de sıkıntının olduğu yerden alıyorlarmis Interneti düzelmesini bekliyoruz. Inşallah ikimizinde sıkıntısı biter önümüzdeki günlerde

• 10 gündür internet başvurum beklemede diyorlar iptalde etmiolar başvuruyu yolun basında iptal edecem bide dediğiniz gibi arızakaydı alıyorlar her ara dığımda alah sabır versin ben biraz daha sanslıyım muhteşem hizmetlerine nail olamıcam artık 3g ye devam

• maxsiy kullanıcısına yanıt
    Bizde zorunluluktan dolayı duruyoruz fiber olsa hemen ona gecicem ama o da site harici doğru düzgün yerde yok diğer adsl veren firmalarda ttnet ten alıyor onlara gecsemde bir şey değişmeyecek bekliyoruz bakalım ne olacak

• Bunun için btk ya gerek yok müşteri hizmetlerini arayın bölgede zaten kaç gün internetin kesildiğini görür onlar kesilen günlerin faturadan düşmesini talep ediyorum deyin olar gereken şikayet kaydını alır ve size dönerler
  • Adsl de genel sorun mu var? Bende Turknet kullanıyorum 19 Eylül de tatil dönüşü adsl çok düşüktü ping de yüksekti 5 gün geçti çözemediler bu sabah bir bakayım dedim hiç internetyoktu dün aakşam da 1 mb hız vardı arada 3 MB geliyordu

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Sanırım telefonlarda sorun var Türk Telekomun alt yapısını kullanan internet sağlayıcılarinda da sorun olabilir TurkNet kullanıyor mu bilmiyorum ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Clawson

Sanırım telefonlarda sorun var Türk Telekomun alt yapısını kullanan internet sağlayıcılarinda da sorun olabilir TurkNet kullanıyor mu bilmiyorum ama

Aynı sorun bana 45 km uzakta oturan arkadaşımda da var. Ping yüksek hız çok düşük 1 mb altı yada max 3mb anlık, upload ise yok gibi bir şey 0.05 mpbs

Hiç bir açıklamada yok kaldı ki forumda bu konudan şikayetci de yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.