Şimdi Ara

ios 8 kilit ekranı görüntüsü lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba acil bi proje için 5 veya 5s'li cihazdan ios8 yüklü, iphone 6 tanıtımındaki arkaplanı siyah üzerinde mor-pembe çiçekli olan ekrandan bi adet resim lazım şimdiden gönderene çok teşekkürler

• Bende forumdan almıştım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yuzarsif66

Bende forumdan almıştım :)

hocam sağolun fakat tam aradığım bu değil wallpaper olan bu ama tam kilit ekranından görüntü lazım saat tarih vs olan
  • Şimdi anladım da geç oldu galiba :) 7.0.6 5s işini görmezmi ? Ios 8 cihaz yok elimizde :)

• Ne yapacaksın merak ettim ilginç bir istek
    Forumda birçok beta kullanıcısı var yardımcı olurlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş iş işte kimbilir ne için istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

arkadaşlar merhaba acil bi proje için 5 veya 5s'li cihazdan ios8 yüklü, iphone 6 tanıtımındaki arkaplanı siyah üzerinde mor-pembe çiçekli olan ekrandan bi adet resim lazım şimdiden gönderene çok teşekkürler

Buyur

• Bunun beyaz olanı da bulma ihtimaliniz varsa sevinirim. :))

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

Bunun beyaz olanı da bulma ihtimaliniz varsa sevinirim. :))

tabi
  • Mobilden resim yükleyemiyorum. Nedendir bilmiyorum.

• Güzel bir link buldum. Ilgilenen olursa bakabilir.

http://www.idownloadblog.com/2014/09/10/new-ios-8-wallpapers/

• quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

Ne yapacaksın merak ettim ilginç bir istek

3d proje modeli için texture olarak kullanıcam

@ilko

ne boş adamsın apple forumlarını işgal ediyorsun blok!

@Sintech

Allah razı olsun hocam aradığım buydu sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

Ne yapacaksın merak ettim ilginç bir istek

3d proje modeli için texture olarak kullanıcam

@ilko

ne boş adamsın apple forumlarını işgal ediyorsun blok!

@Sintech

Allah razı olsun hocam aradığım buydu sağolun

senden ala boş adam ve forum işgal edenmi var bu resmi googleda arayarakta bulabilirdin böyle bir şey için konu açıyorsun birde doludan boştan konuşuyorsun

• ilko İ kullanıcısına yanıt
    sayın ilko konuşmayayım konuşmayayım diyorum ama her yorum altında o kadar boş boş konuşuyorsunuz ki.Resmen tabiri caizse trollük yapıyorsunuz bu forumda.Hangi konuya girsem altında mutlaka konuyu açana iğnelemeye yönelik tamam,oldu veya bu tarz şeyler yapıyorsunuz.Yorumları okurken sizin bu yorumlarınızı görmek gerçekten artık insnanlara yani doğrusu bana rahatsızlık vermeye başladı.Adamın bir işi var ki istiyor.Destek olamayacaksanız köstek de olmayın.Doğrudur bu duvar kağıdını internette bulabilir ama bunun telefon kilit ekran görüntüsünü internette bulamaz.İnsanlara laf sokmaktan veya eleştirmekten mi hoşlanıyorsunuz yada karakteriniz mi bu yönde bilmiyorum ama yorumlarınızdan şahsım adına rahatsız oluyorum artık.Burası forum pek tabi herkes istediği soruyu birden çok açmamak kaydıyla istediği gibi sorar.Sizin gibi davranan insanlar yüzünden insanın soru sorası gelmiyor.Bence artık biraz kendinizi dizginleyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

sayın ilko konuşmayayım konuşmayayım diyorum ama her yorum altında o kadar boş boş konuşuyorsunuz ki.Resmen tabiri caizse trollük yapıyorsunuz bu forumda.Hangi konuya girsem altında mutlaka konuyu açana iğnelemeye yönelik tamam,oldu veya bu tarz şeyler yapıyorsunuz.Yorumları okurken sizin bu yorumlarınızı görmek gerçekten artık insnanlara yani doğrusu bana rahatsızlık vermeye başladı.Adamın bir işi var ki istiyor.Destek olamayacaksanız köstek de olmayın.Doğrudur bu duvar kağıdını internette bulabilir ama bunun telefon kilit ekran görüntüsünü internette bulamaz.İnsanlara laf sokmaktan veya eleştirmekten mi hoşlanıyorsunuz yada karakteriniz mi bu yönde bilmiyorum ama yorumlarınızdan şahsım adına rahatsız oluyorum artık.Burası forum pek tabi herkes istediği soruyu birden çok açmamak kaydıyla istediği gibi sorar.Sizin gibi davranan insanlar yüzünden insanın soru sorası gelmiyor.Bence artık biraz kendinizi dizginleyin derim.

Keşke kendi sesini dinleyip konuşmasaymışsın b
    Benim kimseyi iğnelediğim felan yok

• Sintech S kullanıcısına yanıt
    Bu beyazin sadece resim olarak atarmsin duvar kagidi yapacm da hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

+963908537

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Bu beyazin sadece resim olarak atarmsin duvar kagidi yapacm da hocam

Yukarıda arkadaşın verdiği linkte hepsi var. Linki veriyorum.
    http://www.idownloadblog.com/2014/09/10/new-ios-8-wallpapers/

• fotoburak F kullanıcısına yanıt
    Buyrun
  • Forumu inci sananlar var hocam boşkoy

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.