Şimdi Ara

Yeni iPhone'lardan tarihi başarı: 24 saatte 4 milyon satış (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
5.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freshmind

Birileride hala samimiyetten yok bilmem kameradan yok 4k'dan dem vursun Adamlar utanmasa evreni ele geçirecekler... Bu telefonun tekil satış rakamları ile yarışabilecek tek telefonu yine apple yapacak. Bu telefonda öncekilerin rekorunu kıracak. Farklı bir şey ön gören varsa buyursun yazsın. Mesela samimiyetten başlanabilir

Bundan sonra bu kadar ön sipariş yapacak bir telefonu uzun bir süre (2 nesil) çıkartabileceklerini sanmıyorum.

Büyük ekran olması ve 2 farklı ürün+watch çıkması ile bu satış oranını bekliyordum. Bundan sonra gerçek kablosuz şarj dışında bu kadar satılmaz. Ayrıca Apple'ın büyük pazarlarından biri olan Çin'de artık çok iyi telefonlar çıkıyor o açıdan orada doygunluk yaşanıp Apple satışları da düşecektir bundan sonra diye düşünüyorum. Xiaomi var, Meizu var, Oppo var, Huawei, ZTE...

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Meizu-77-milyon-MX4-on-siparisi-aldi.htm

• Iphine 4s alma zmaani geldi desnee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megapiksel fakiri iphone 6 note taklidi iphone 6 plusvgeçiniz 100 lira deseler almam degil 3.500 lira vermek gul gul öldük

• Tarihi mallık diye buna derim.

• http://www.bubblews.com/news/7486677-ios-8-the-widgets-feature

• ne desek boş. adamlar öyle bir marka yarattılar ki b*k yapsalar satacaklar. boşuna çenemizi yormayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Apple ön satışla domates satsa 1 milyon kisi alir.

• Tarihi mallık.

• Almilakawa A kullanıcısına yanıt
    Zekana hayran kaldım paşam !
  • Hey maşallah. Ne diyelim valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Bir aralar Blackberry zengin telefonuydu, şimdi iPhone. Onunda sonu gelecek çünkü o da Blackberry gibi bir politika güdüyor.

işte buradan bile ne kadar sığ düşündüğünüz belli. apple kaç yıllık firma. sadece telefon mu üretiyor? bu tarz bir şirket cep telefonunda yanlış politikayla batsaydı zamzung batardı. adamlar müşterilerini enayi yerine koyuyor. en dandik malzemeler en dandik müşteri hizmetleri vs ancak gene de durduğu yerde...

Zamzung dandikse Ayfonda dandikdir. Ben bütün pahalı telefonlara dandik diyorum. Bana göre sadece pahalı telefon politikası izleyen tüm şirketler birgün batacaktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zayit

quote:

Orijinalden alıntı: keremsen1

quote:

Gayet normal..100 lerce androidli cihaz arasindan Samsung tek basina bu basariyi yakaliyor..İos li tek cihaz cikiyor 50 bin mi satacakti 24 saatte ??

Birde editor arkadas Android phablet kullanicilari iphone 6 plus a kayiyor gibi birsey ima etmis..Android de tek adam gibi phablet Note serisi var ve kimse note u birakip ta İphone gecmez..

Note un İphone a gore artisi sadece ekran buyuklugu degil spen ozellikleridir..

İphone 6 plus a ne icin gececek ?? yatay ekran modu icin mi

İOS

3 tane kiytirik oyun haric İos in Androide karsi hicbir artisi olmadigi gibi bir dunya dezavantaji var..Normal zekali bir insan bunu rahat gorebilir zaten..

Sadece ekran buyutmekle note 4 e rakip olamaz ki zaten ayni segment cihaz degiller..Phablet kavraminin tam hakkini veren cihaz note serisidir..iphone 6 plus sirf note serisine rakip olmak icin uretilmis uyduruk bir seridir..

İos kullanmak istesem beyinsiz gibi 3000 tl verip iphone plus alacagima gider 1000 tl ye ipad air alirim..Nasil olsa hepsi ayni bokun laciverti tek degisen ekran boyutu..

Her ne kadar üslubun doğru olmasada tesbitin çok doğru.. iOS kullanmak isteyen iPad alsın bence.. Telefon olarak Apple hem tasarım hem donanım olarak rakiplerinin çok gerisinde. Ekran ve kamera rakiplerine göre oldukça zayıf. Farklılık yarattığı noktalar iOS ve A8, bu noktada iPhone yerine iPad almak daha mantıklı... O zaman telefonum Android L, tabletim iOS, bilgisayarım Mac olacak. Fanatikliğin lüzumu yok..

Aynen.. iphone bana gore androidli cihazlara gore fazlaca yarim akilli ama bilgisayarlarim Mac pro ve imac..

:) Akıl konusunda hala öndeler.. iOS ve A8, 1GB Ram ile sistemi uçuruyor. Grafik performans olarak, 5S bile halen birçok Android amiral gemisinden daha güçlü. Akıl değil olay.. Akıl olsa bana göre Apple hala önde. Ben işin tasarım, ekran ve kamera tarafındayım.. Premium bir cihaz alacaksam 6 unsura çok önem veririm.

*Kasa(tasarım ve materyal)
    *İşletim sistemi ve ekosistem(AppStore, iCloud gibi)
    *SOC ve grafik işlemci
    *Ekran(büyüklükten ziyade kalite)
    *Kamera
    *Pil ömrü

Hepsi bir arada olmak zorunda, yoksa bir çuval para vermenin alemi yok. Eğer bu özelliklerin herhangi ikisinden veya üçünden feragat edeceksem premium cihaz almam, o kadar zengin değilim. Bugüne kadarki tüm iPhone'lar bana bu özelliklerin pil ömrü hariç hepsini yaşattı. Bugüne geldiğimizde ise; kasa çuvalladı, ekran konusunda hiç ama hiç tatmin olmadım. Kamera hala 8MP. 2500 TL vereceksem varsın 4K çekmesin diyemiyorum artık.. Maalesef. Pil ömrüde gelişmemiş. Daha önce sıkıntı değildi belki. Diğer özellikleri gölgeliyordu bu eksiği ama artık gözüme batar oldu.

• Apple,Android cihazlarda büyük ekranlı modellerle yarışabilmek için böyle bir atılım yaptı inkar etmeyin.

Yazılımı stabil,müşteri memnuniyet oranı Dünya genelinde %98 olabilir ama o kadar parayı hak etmiyor.
  • Adam elinde iphone 6 tutuyor tırnaklara bak
  • Laf aramızda şu insanlıgın geldigi duruma acıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

Zekana hayran kaldım paşam !

Sende beyinde yok ya zeka olması için önce beyin ve onu geliştiecek akli denge lazım sen hepsinden yoksunsun.

Hoppala paşam.
    Malkara keşan.

yersen oturttum.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay2323

Tüketim çılgınlığı bi tarafta Afrika da insanlar açlıktan ölürken diğer tarafta her yeni model çıktığında o modeli alan insanlar

• ufacik aletin kolesi olmak.

• milletce herseyde mi geriyiz adimizi sanimizi duyuracak 1 tane yeniligimiz yok. hep tuket hep tuket hep tuket.

• milletce herseyde mi geriyiz adimizi sanimizi duyuracak 1 tane yeniligimiz yok. hep tuket hep tuket hep tuket.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.