Şimdi Ara

Tablet Seçimime Yardımcı Olun. Reeder A8 veya ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Reeder A8 Tabletlerin 2 sinin arasında kaldım.
    İlki

Reeder A8i - Intel Atom Z2580 2.0 GHz Dual Core IPS 16 GB Tablet ; 400 TL
    Ürün Linki

Diğeri
    REEDER A8 8" IPS Ekran 1.6Ghz QUAD CORE WIFI TABLET PC SİYAH 300 TL

Ürün Linki

Tecrübesi olanlardan fiyat-ekran kalitesi-performans vb. yönlerini dikkate alarak yardımcı olabilen olursa şimdiden teşekkürler.

Bunun yanında "ne işn var reeder ile, onu alacağına şunu al" diyenlere de açığım. Aradığım kriterler;
    Limit 500 TL,
    İşletim sistemi olarak Android,
    İncelik ve ekran kenar inceliği önemli (çok önemli)

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magentoMan -- 30 Aralık 2015; 18:23:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magentoMan

Selam dostum, A8 hakkında kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim ama reeder A8i kullanan pekçok arkadaşım olduğu ve ben de zamanında test etme imkanı bulduğum için birkaç şey diyebilirim.

Şöyle ki A8i, A8'den sonra çıkmış ve Intel işlemcili bir model. Antutu gibi performans testlerinde kendi segmentinde çok çok ileride bir cihazdır. A8'in Allwinner 4 çekirdek işlemcisine göre Intel'in 2 çekirdek işlemcisinin çok daha yüksek performans sağlayacağından emin olabilirsin. Yüksek çözünürlüklü oyun ve video oynatmada sıkıntı yaşamayacaksın kesinlikle.

Öte yandan incelik olarak reeder'ın sitesinden A8'in 10.5 mm A8i'nin ise 7.2 mm olduğunu görebilirsin. A8i gerçekten tasarım olarak da kaliteli ve zarif bi alet.

Son olarak A8 ön/arka kamerası 0.3/2 MP, A8i 2/5 MP ve işletim sistemleri A8 Android 4.2 iken A8i 4.4 KitKat'a yükseltilebiliyor

Kısacası yerinde olsam bi 50 lira daha verip A8i alırdım ama sen yine de şu inceleme videolarına bir göz at derim:

Teşekkür ederim alakanıza. İlk ürünü diyorsunuz değil mi 400 TL olan?

• teknobaha T kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magentoMan -- 30 Aralık 2015; 18:23:23 >
  • Teknosa da 399 a var, 50 TL hediye çeki var. ;)
  • g pad veya asus 176c de bakabilirsiniz
  • Ya bugün gittim bimekse hiç de beklediğim gibi gelmedi, internetten gayet güzeldi. Ya da tab s'i görünce bana yle geldi heralde ;)
    Tab S yeni gözdem, çok ince, ekran muhteşem sanırım tek eksi yönü batarya olacak ama idare edeceğiz.
  • lg g pad 8.3, samsung galaxy Tab 4 8.0,Asus Memopad me176c

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reeder Tablet iyi güzel de bir vesile ile servise ürün göndermek zorunda kalırsanız. İşte o zaman BİN PİŞMAN olursunuz. 03.09.2014 tarihinde servislerine ulaşan ürün için 12.09.2014 tarihinde saat 18:10'da müşteri hizmetleri bana döndü ve işte ürünün ekranı kırık şu kadar para hesaba yatırın işleme başlayalım dedi. Ben de pazartesi(15.9.14) sabah ilk işim size eft yapmak olur dedim ve dediğim gibi yaptım. Parayı yolladım dekontu mail attım. Ama ürün hala serviste olarak gözüküyor (17.09.14---16:15 saat itibariyle müşteri temsilcisinin söylemi). Şİkayet varda Reeder Tablet Servisini maceralarını bir okuyunuz. Ben görseydim almazdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.