Şimdi Ara

iPhone 6 serisi toplamda 16 milyon ön sipariş rakamına ulaşmış olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tanıtıldığı günden bu yana tartışmaların ardı arkası kesilmeyen iPhone 6 serisi bununla birlikte satış anlamında tüm zamanların rekorunu kırmaya hazırlanıyor. 

9 Eylül'den bu yana tüketicilerin verdiği ön siparişler 12-13-14 Eylül itibariyle sevkiyata başlamış durumda. Stok durumuna göre sevkiyatlar 3-4 haftaya kadar uzayabiliyor. 19 Eylül'de ise ilk dalga ülkelerdeki Apple Store'lar fiziki satışlara başlayacak. 

Ancak ilk dalga ülkelerden gelen bilgilere göre toplamda 16 milyon ön sipariş rakamına ulaşılmış durumda. Bu da hem Apple hem de akıllı telefon tarihindeki en hızlı ilk hafta satışlarına işaret ediyor. Zira pek çok operatör kendi tarihindeki en başarılı ön sipariş sürecini yaşadığını belirtiyor. Geçen yıl iPhone 5S ve 5C modelleri de toplamda 9 milyon adet ilk hafta satışı elde etmişti. 

Bu anlamda Apple'ı zorlayacak tek marka Meizu olarak dikkat çekiyor. Meizu MX4 an itibariyle 8 milyon ön sipariş rakamını geçmiş durumda ve 20 Eylül'deki sevkiyat tarihine kadar ön siparişler devam edecek. Bununla birlikte modelin 10 milyonu geçmesi zor görünüyor. Ancak tek model baz alındığında rekor Meizu'da olabilir. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Global-first-day-iPhone-preorders-pegged-at-the-staggering-16-million-AT-T-breaks-its-own-sales-record_id60707

• normal
    boyle bir canavara degil 16 milyon 50 milyon siparis gelse az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikada insanlar unlocked yani bir telefona 800 dolar vermedikleri için bu kadar yüksek satış rakamlarına ulaşıyorlar, çünkü amerikada telefon almak isterseniz herhangi bir operatörle anlaşma yapmanız gerekiyor, şimdi amerika vatandaşı bu telefonu almak için 200 dolar para verecekler, ama bizim gibi enayi vatandaşlara , asgari ücretin 3 katı fiyattan satacaklar, bu telefonu alın ki beyin fakirliğinizi saklasin, iphone statüyü artırıyor ya kendim s4 kullanıyorum gayet memnunum ve değiştirmeyi düşünmüyorum sonuçta bunları alırken yüklü miktarlarda para veriyoruz, akıllı telefona gerçekten ihtiyacınız varsa gidin lg g2 ya da oneplus one alın, parayı çöpe atmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 15 Eylül 2014; 17:49:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

normal
    boyle bir canavara degil 16 milyon 50 milyon siparis gelse az

iPhone 6?

Van gölü canavarı olmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • android cephesine yakınlığı ile tanınan sayın ekrem beyden şaşırtıcı bir başlık.
    16 rakamını kesinlikle samimi bulmadığımı dile getirmeliyim. note4 den gerçek rekoru bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

android cephesine yakınlığı ile tanınan sayın ekrem beyden şaşırtıcı bir başlık.
    16 rakamını kesinlikle samimi bulmadığımı dile getirmeliyim. note4 den gerçek rekoru bekliyorum

Ben note 4 ile fiyatta gercek kazigi bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Tadı nasıldı?

• Hala "ekran kartın ne?" sorusuna "2GB" diye yazanlar gitsin Note 4 alsın. Biz ilk çıktığında Note 2 aldık ta ne oldu? Garantisi bitmeden telefon kendinden soğuttu.

• olabilir!!!

• ne kadar çok zengin varmış şu dünyada be aç kapa yetmiyor değil mi

• Olabilir , klasik Ekrem71

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Hala "ekran kartın ne?" sorusuna "2GB" diye yazanlar gitsin Note 4 alsın. Biz ilk çıktığında Note 2 aldık ta ne oldu? Garantisi bitmeden telefon kendinden soğuttu.

Note 2 niye soğuttu hocam? Telefon çıktıktan 1,5 ay sonra aldım. Hala kullanıyorum. Bir sıkıntısı da yok. Sırf yenilik olsun diye yeni telefona geçeceğim. Yoksa en az bir sene daha rahat kullanılır.
  • Helal olsun.Burda da kekolar konuşsun dursun.

• ula sanki apple satınca burdaki ergenlerin cebine para giriyor sizene arkadaşım al kullan yada bak bu kadarç

• Vay be.

• 20 milyon olmuştur şimdiye.

• FERFEROS kullanıcısına yanıt
    Bu konuyla ilgili bir konu açmıştım. Knox, android, malzeme kalitesi vs vs
    Konu burada :http://forum.donanimhaber.com/m_96992855/f_//tm.htm#96992855
  • Bu haber tartisma cikarabilir.

Fanatizm patlayabilir.

amerikan firmalari cok satabilir

Bu Ulke mukemmel durumda oldugu icin amerikanin derdi milleti gerebilir.

• bu nedir arkadaş. adı donanımhaber işi fiskoshaber. bize ne ayfon satmış mı zamsun uçmuş mu.

bi anandtech'e - techcrunch'a bak bir de şu siteye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-30A640B69 -- 15 Eylül 2014; 18:51:24 >
  • Hak eden kazanır ;)

Burdan daha premium olmadan fiyat yükselten HTC'ye
    6 ayda bir amiral gemi çıkartan SONY'e
    Yazılımsal sorunlu sensörlü telefon SAMSUNG'a
    selam olsun

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.