Şimdi Ara

25 Eylül A101 -48' SEG Fhd,smart,dahili alıcılı slim led tv 1199 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
22
Favori
52.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de; 42" SEG plazma, 32" LG LED, 32" LG LCD ve 24" seg LCD var.
    Samsung panelli SEG plazmayı hiç bir şeye değişmem, 6-7 yıldır tık demedi. HD READY olmasına rağmen görüntü kalitesi hiç bir televizyonda yok.
    oğlum üniversite öğrencisi ona da 24" seg aldım onun görüntüsü de güzel. mükemmel değil ama hiç bir sıkıntı yok çok rahatlıkla izleniyor. yada şöyle söyleyeyim LC lerden pek bir farkı yok.
    yarın A101 den 40" olanını bir aksilkik olmazsa kesin alıyorum. vestelin ELEKTRONİK cihazlanın pek korkmayın, beyaz eşya için bir şey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabialife -- 17 Eylül 2014; 13:31:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. MEZARCI

Regal 3 yıldır sorunsuz çalışıyor gelecekte ne olur bilmem :)

5 yıl garantisi var en azından. Baş ağrıtmaz sanırım, yerim olsa ben de alırdım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Fiyat iyi ama markanın bilinirliği yok , zaten marka okunmuyor resimde.Belli ki saklamak istemişler.

Marka Vestel neyini okuyamadın

Resimdeki "Vestel" markasını hangi teleskopla okudunuz? Markasını öğrenebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

quote:

Fiyat iyi ama markanın bilinirliği yok , zaten marka okunmuyor resimde.Belli ki saklamak istemişler.

Resimdeki "Vestel" markasını hangi teleskopla okudunuz? Markasını öğrenebilir miyim?

Vestel olmasa bile vestel sayılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu carrefour da satılan seg SNB6240 modelimi yoksa farklı bir srimi a101 e görenler bilgi alsınlar varsa kutu ve tv görselini buraya yüklesinler
  • Yarin a101 de 40 nexon tv var. Bana en yakin subede Seg marka tv de var. Hangisini almami tavsiye edersiniz arkadaşlar?

SEG & NEXON?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakakola -- 17 Eylül 2014; 15:30:38 >
  • kakakola kullanıcısına yanıt
    hocam vestelde bir zamanlar üretimde çalıştım nexon o yıllar yoktu ama seg vardı seg üretiminin kalitesi fena değildir nexonlar için birşey diyemem bence seg alın derim...

tabi bu iş elektronik işi şans işidir bugün en kaliteli bir üründen alıyorsunuz arızalanabiliyor yada inadına arızalanmaksızın uzun yıllar kullanabiliyorsunuz...

nasıl olsa garantiye sahip en küçük bir sorunda serviisi çağırın mutlaka...
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

hocam vestelde bir zamanlar üretimde çalıştım nexon o yıllar yoktu ama seg vardı seg üretiminin kalitesi fena değildir nexonlar için birşey diyemem bence seg alın derim...

tabi bu iş elektronik işi şans işidir bugün en kaliteli bir üründen alıyorsunuz arızalanabiliyor yada inadına arızalanmaksızın uzun yıllar kullanabiliyorsunuz...

nasıl olsa garantiye sahip en küçük bir sorunda serviisi çağırın mutlaka...

Teşekkür ederim hocam. SEG alayim o halde

• kakakola kullanıcısına yanıt
    bence 24 eylüldeki a101 deki 48" lik seg modeli alın çok iyi fırsat eğer carreforuda satılan segSNB6240 modeliyse tavsiye ederim kapın bir adet derim... 1.199 tl iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

tvyi pc monitoru olarak kullanmayı planlıyorum acaba işimi görürmü kararsızım

çok büyük
  • quote:

quote:

quote:

seg ve finlux , vestelden daha kaliteli bana göre, gözlemlediğim

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

quote:

quote:

seg ve finlux , vestelden daha kaliteli bana göre, gözlemlediğim

İyi niyetli cevabın için teşekkür ederim. Ben görseldeki Vestel markasını okuyabilen teleskobun markasını kastetmiştim.

• Şu an seg lcd tv kullanıyorum.Alalı yıllar oldu tık demedi.Memnunum bayağı.Kışa doğru yine Seg'in led tv sini alacağım.
  • 50" seg almıştım nisanda dedemlere. Güzel tv tavsiye ederim.

Hemde smart tv miş, uzun süre götürür gibi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Tek Kural Ahmet Kural kullanıcısına yanıt
    aksine üretimde vestel. hitachi, seg, nexon, sonorios(teknosalarda satılıyor). bunların hepsi vestel farikalarında üretiliyor ve vestel garantisinde.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    benim hitachi tv nin paneli vestel üretimi. servise sordum onlarda onaylamıştı. hatta avrupanın en büyük panel üreticisiymiş vestel ama ülkemizde adı bilinmiyor o başka..
  • seg ve vestel aynı ve aynı fabrika çıkışlı. Hatta seg bana daha kaliteli geliyor nedense.

Bugün media markta bir derin dondurucu gördüm. Vestel ve SEG yan yanaydı. Aynı malzeme aynı tasarım aynı özellikler. vestel 679 lira seg olan 579 lira : )
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    isim yapmaya çalışıyorlar o yüzden. geçen yıl bende bulaşık makinesi için geziyordum. bekodaki satış görevlisi hem altus hem bekoyu açtı gösterdi. vida noktalarına kadar aynı ama aralarında 400 lira fark vardı. beko altus markasını yaratmaya çalışıyor, o yüzden ucuz müşteri çekmeye çalışıyor demişti.

evet bencede seg ve finlux vetel ürünlerinden daha kaliteli. dedeme 22 inç seg aldım 2 ay önce. chimo mudur nedir çin üretimi bi panel kullanılmıştı ama görüntüsü güzeldi. bende 32 inş hitachi aldım ve paneli vestel. memnun muyuz evet memnunuz iki tvdende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

Yarin a101 de 40 nexon tv var. Bana en yakin subede Seg marka tv de var. Hangisini almami tavsiye edersiniz arkadaşlar?

SEG & NEXON?

Resimdeki neden daha önce a101den aldığımız seg ile görünüşü aynı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.