Şimdi Ara

20bin-27bin arası Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Otomatik vites
    -Az Km yapılmış
    -Hasara dayanıklı
    -2004 model ve üzeri

Nelere bakabiliriz,henüz kafamızda hiçbir şey belirmedi.

• mazda 3, ford focus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008-2010 era otomatik abs li bu fiyat aralığında temizi bulabilirsin 70 bin km lpg li boyasız filan
  • Başka neler olabilir, avantajları ne olur önerdiğiniz araçların ?
  • Günceldir.
  • ford c max 2004-2005
  • O fiyata azdan anladığın 200 bin km nin altı mı? O fiyat aralığında ben çok baktım da ikisine, 33 den aşağısına temizi yok.
  • arbforce1 kullanıcısına yanıt
    ya kaç olacaktı 50 bin kmde mi?http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2.sahibinden-hatasiz-hasarsiz-focus-179425191/detay bu araba gayette alınır binilir ve daha bir sürü böyle ilan var. Bu kadar düşük kilometre takıntılı olursanız uyanık, sahtekarın birinden sağlam bir kazık yersiniz arkadaşlar. Bu yaşta bu kmler gayet normaldir.
    ekleme: mazda 3 e örnek ilan>http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-dynamic-otomatik-sunroof-lu-176479479/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmg02 -- 15 Eylül 2014; 20:16:16 >

• 2009 2011 cilt olabilir. Fiat bravo olabilir. Kriterlerinin nedir?sedan hn?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik olacak belkide ama tekrar öneriyorum, önermemin sebebinde en büyük etken
    1-3 ve 4 numaralı maddelerdir.
    Mitsubishi COLT alın keyfinize bakın benim 1 yıllık araştırmam sonucunda OTOMATİK (YARI) olarak aldığım aracımdan şuanda çok çok memnunum tavsiye ediyorum.
  • Bende 307 aldım 1 sene önce coltlara çok baktım, açık söyleyim dış görünüşü yüzünden tercih etmedim. Cevaplar için herkese teşekkür ediyorum, konu günceldir.
  • NidderuN kullanıcısına yanıt
    hyundai elentralarada bak
  • Subaru İmpreza 1.5 Hb ve Sedan tüm kriterlerinize uyuyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Subaru İmpreza benzini içmiyor mu ? Bide 60 yaşında babam kullanacak ona pek gitmez sanki
  • Otomatik city tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civic hayranı olarak Honda'mız olsun isterim, city'lerde kronik sıkıntılar var mı ,civic'e göre eksileri nedir ?
    @Demba BA
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Civic hayranı olarak Honda'mız olsun isterim, city'lerde kronik sıkıntılar var mı ,civic'e göre eksileri nedir ?
    @Demba BA

Ben fazla bir eksiğini görmedim tutulmadigi için ucuz 1.4 motor un performansı belli bizim aracimiz tüplü az yakiyor modifiye ediceksen modufiye parcalarini zor bulursun sahibinden gir kmleri düşük birsurur ucuz city var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten aile arabası olacak bastın mı şehir dışı maks 170 basar babam.
    Bu şartlarda alalım mı hocam ne dersiniz ?

@Demba BA
  • quote:

Zaten aile arabası olacak bastın mı şehir dışı maks 170 basar babam.
    Bu şartlarda alalım mı hocam ne dersiniz ?

@Demba BA

Hocam öneririm yalnız bir boya ustasına gösterin ve motorcuya ondan sonra arabayı yıkamanızı tavsiye ederim su ile beraber cizik göçük varsa belli olur öneririm yani
  • quote:

Civic hayranı olarak Honda'mız olsun isterim, city'lerde kronik sıkıntılar var mı ,civic'e göre eksileri nedir ?
    @Demba BA

Hocam aynı fiyat aralıklarında biz de bir araba bakıyoruz. City'i ben de bir ara araştırdım sonuçta model yüksek ve km az ancak kullanan herkes 110km den sonra yolda gezinmeye başlıyor demiş, yakıt tüketimi vs. Çok düşük, şehir içinde kullanılacaksa on numara seçim ama uzun yol biraz sıkıntılı olur düşüncesindeyim.

Ben 2004 model sonrası Corolla ve ya Mazda 3'de karar kıldım temiz bi araba bulursak satın alalım diyoruz, tabi bayramdan sonra fiyatlar düşer diye bekliyoruz bakalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.