Şimdi Ara

Su bisikleti almayı düşünüyorum sizce degermi iyimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.whistlebisiklet.com/modoc-xenon.aspx

Sora versiyonuda var 100€ daha ucuz

Yada sezona 610

Wdistle bu paraya değeri memnun kalirmiyim bana iyi gözüktü yardiminizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuvutturu -- 15 Eylül 2014; 4:49:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fuvutturu

http://www.whistlebisiklet.com/modoc-xenon.aspx

Yada sezona 610

Wdistle bu paraya değeri memnun kalirmiyim bana iyi gözüktü yardiminizi bekliyorum.

su bisikleti deyince deniz bisikleti sandım.
  • Bu yarış bisikleti , yarışlar için tasarlanmış.Sen yarışlara katılmayacağına göre şehir bisikletlerine bakman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Bu yarış bisikleti , yarışlar için tasarlanmış.Sen yarışlara katılmayacağına göre şehir bisikletlerine bakman lazım.

Böyle bir şey yok yalan yanlış şeyler söyleyip milletin kafasını karıştırmayın. Yol bisikleti kullanmak için yarışçı olmaya gerekmez herkes kullanabilir. Şehir bisikleti de yol bisikletinin yerini tutmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

quote:

Bu yarış bisikleti , yarışlar için tasarlanmış.Sen yarışlara katılmayacağına göre şehir bisikletlerine bakman lazım.

Böyle bir şey yok yalan yanlış şeyler söyleyip milletin kafasını karıştırmayın. Yol bisikleti kullanmak için yarışçı olmaya gerekmez herkes kullanabilir. Şehir bisikleti de yol bisikletinin yerini tutmaz

Kullanım alanına göre üretiliyor bisikletler sonuçta. Arkadaş şehirde kullanacak uygun olanı şehir bisikleti. Yol bisikleti uzun yol kullanimi için.Ayrıca link teki yarış bisikletine benziyor direksiyon alçak kambur oturacak rahat bir oturuş da yok.

• quote:

quote:

quote:

Kullanım alanına göre üretiliyor bisikletler sonuçta. Arkadaş şehirde kullanacak uygun olanı şehir bisikleti. Yol bisikleti uzun yol kullanimi için.Ayrıca link teki yarış bisikletine benziyor direksiyon alçak kambur oturacak rahat bir oturuş da yok.

Yol bisikleti uzun yol için diyorsun, sonra da direksiyon alçak kambur oturacak rahatsız olur diyorsun. Ee nasıl uzun yol yapacak o zaman ? Ayrıca direksiyon değil gidon deniyor ona. Yol bisikleti şehir içinde de kullanılır, hayatında yol bisikleti kullanmamış olanlar genelde mok atar ama gayet güzel kullanılır Yol bisikletinin verdiği keyfi de şehir bisikleti veremez

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yol bisikleti uzun yol için diyorsun, sonra da direksiyon alçak kambur oturacak rahatsız olur diyorsun. Ee nasıl uzun yol yapacak o zaman ? Ayrıca direksiyon değil gidon deniyor ona. Yol bisikleti şehir içinde de kullanılır, hayatında yol bisikleti kullanmamış olanlar genelde mok atar ama gayet güzel kullanılır Yol bisikletinin verdiği keyfi de şehir bisikleti veremez

Bence sen şehir de yol bisikleti kullandığın için kendi kusurunu kapatmaya çalışıyorsun.Ayrıca ben bisiklete yarış bisikleti diyorum sen hala yoldan bahsediyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Roark

quote:

Orijinalden alıntı: Fuvutturu

http://www.whistlebisiklet.com/modoc-xenon.aspx

Yada sezona 610

su bisikleti deyince deniz bisikleti sandım.

Aynen.Bende diyorum bu adam nabacak deniz bisikletini niye buraya soruyor diye

• Yarış bisikleti diye bir bisiklet türü yoktur. Yol Bisikleti, Dağ Bisikleti (mtb), Şehir Bisikleti ve BMX/Akrobasi Bisikleti şeklinde dört ana tür bisiklet bulunur. Akrobasi bisikletleri hariç, koşulacak etabın karekteristiğine uygun olarak diğer tüm bisiklet türleri yarış bisikleti olarak kullanılır. Bunların, downhill, cyclocross, time trial, trekking, fitness gibi alt grupları mevcuttur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bence sen şehir de yol bisikleti kullandığın için kendi kusurunu kapatmaya çalışıyorsun.Ayrıca ben bisiklete yarış bisikleti diyorum sen hala yoldan bahsediyorsun

Saçmalamakta sınır tanımıyosun. Şehir içinde yol bisikleti kullanmak ne zamandan beri kusur oldu ? Hadi kusur diyelim ben niye kusurumu kapatmaya çalışayım şu an bisiklet sporuyla uğraşmıyorum Ayrıca yol bisikletiyle yarış bisikleti aynı şeydir zaten Bunu bile bilmeyen birisin gelip benimle tartışıyosun git bi şeyler öğren sonra burda milletle tartış 2-3 post atıcam diye kendini rezil etme

• yol bisikleti aşktır. tüm çevrem: alma yahu nasıl kullanacan onu, dediği halde ben de alıyorum. memnun kalacağıma eminim.

alma diyenler umrumda değil. açın bakın yabancı turlarda herkes yol bisikleti kullanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bisiklet ?yk duruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir konu hakkında bilgisi olmayıp hala o konuda tartışmak çok saçma değil'mi arkadaşlar ? boşuna kendinizi küçük düşürüyorsun.
  • whistle çok güzel bisiklet fakat bi zamanlar iç piyasaya satış yapmıyordu.
  • şöle bi yorum yapıyım her bisiklet güzeldir sadece daha iyisini bulmak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

yol bisikleti aşktır. tüm çevrem: alma yahu nasıl kullanacan onu, dediği halde ben de alıyorum. memnun kalacağıma eminim.

alma diyenler umrumda değil. açın bakın yabancı turlarda herkes yol bisikleti kullanıyor.

Kesinlikle alın hocam ben almadan önce de öyle diyorlardı ama anladım ki hepsi bilip bilmeden atıp tutuyor, yol bisikleti cidden başkaymış

• bende şuan mtb mi satıyorum. yol bisikletine geçeceğim whistle modox xenon ile carraro race032 arasında kalmıştım. iki bisiklette arkadaşlarımda var ikisinide denedim. kullanış açısından çok bişey farketmiyor sırf görünüş için carraro alacağım
  • Salcano xrs 850 full sora alıcam maddi gücüm buna yetiryor eğer whistle alırsam yan malzemelerini alamam o yuzden daha ucuz bir bisiklet seçmek zorunda kaldım salcano pek sevmem ama full sora set olunca pek sıkıntı yaşamıcamı düşünüyorum kadro ve maşa kırılmaz heralde maşayı değiştirip karbon maşa almayı düşünüyorum bu maşa ölcüleri standarmı salcano kadroya takabilir miyim
  • Yarış bisikleti alıpta 2 büklüm gitme yollarda bence...

• emircanizmir E kullanıcısına yanıt
    Normal bisiklete göre biraz daha eğiliyorsun o kadarda abartılacak bir durum değil bence.

Üstelik normal gidon bisikletlerde bile insan yokuş aşağı giderken eğilme ihtiyacı duyuyor :)

2 büklüm triathlonlar da oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.