Şimdi Ara

Avea Prime Mini Tarifesi Bombası 37,5 TL... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
22
Favori
30.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

kamu mega ya geçmemiş olsaydım buna geçerdim.her yöne 1000sms ve 1000dk yetmiyordu
    ama AVEA internet hızı yerlerde 4GB net'in 1GB ını kullanamıyorum bile
    3G ile nete 100kb hızında bağlanıyor, 3G binde bir çekiyor,çogu zaman H ve E ile bağlanıyor sinir oluyorum girmeden neti kapatıyorum hemen,hem telefon çok ısınıyor hem sarjı çok çabuk bitiriyor

Avea yı arayıp hattının 3G aktivasyonunu yaptırdın mı?

Bu sorunu yaşayanlar genelde bu aktivasyonu yapmıyor ve 2g ile bağlanıyorlar.

Yer Kemerburgaz an itibari ile Avea ile youtube dan Video indiriyorum Note 3 ile hız 14megabit lerde. 18mbit e de dayanıyor. Turkcell Galaxy S5 ile 5mbit.

Cevahir önünde Turkcell gene 5mbit ile indirirken ben 20Mbit ile indiriyorum.

teşekkür ederim hocam,arayayım avea yı sorayım belki bununla ilgilidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Nysa-09

Ben bugun gectim bakalim 4 5 gune açılır hat dediler bekleyip göreceğiz. Prime'a degil ama 1000 dk 1000 sms 2 gb 24 tl bir tarife var bana yetecektir

O tarifenin adi ne hocam? Tam benlik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adını bilmiyordum simdi verdikleri belgeye baktim eşsiz tarife olarak geçiyormuş. Bende avea bayiinin caminda gördüm camda kocaman stickeri vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçinizde geçen var mı arkadaşlar bu tarifeye ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

quote:

kamu mega ya geçmemiş olsaydım buna geçerdim.her yöne 1000sms ve 1000dk yetmiyordu
    ama AVEA internet hızı yerlerde 4GB net'in 1GB ını kullanamıyorum bile
    3G ile nete 100kb hızında bağlanıyor, 3G binde bir çekiyor,çogu zaman H ve E ile bağlanıyor sinir oluyorum girmeden neti kapatıyorum hemen,hem telefon çok ısınıyor hem sarjı çok çabuk bitiriyor

"H" 3g den daha hizli internet baglantisi turudur. "H+" yazar birde.o dahada iyisi.kotuleyecekseniz bile dogru bilgiyle kotuleyin

çok bilgini kendine sakla...

Insan bunu diyecegine tesekkur eder.bilmemek ayip degil

• SMS kullanan var mi hala ?

• britony kullanıcısına yanıt
    Evet. Avea kendi müşterilerine hiç böyle kampanya yapmıyor. Avea faturalı kullanıyorum bana 85 TL'imiş.
  • Avea dan gelen telefonlara bakarsanız size de bu tarifeyi sunabilirler.
    Ben de Avea Faturalı kullanıyorum 2 senedir. Yeni Nesil 500 Ekstra ile 500DK HY + 2000 SMS + 2 GB Sınırsız + Ek 1GB (9 TL) a 45 TL ödüyorum. Ve de taahütüm biteli 5 6 ay oluyor. Kendi tarifeme indirim alamadım ama Avea dan gelen otomatik arama da bana bu tarifeyi sunuyorlar aynen bu paraya. Sırf internetim sınırsız diye kabul etmiyorum.
    444 1 500 den gelen telefonlara bakın. Otomatik Mesaj size sunduğu teklifi söylüyor ve kabul ediyorsanız şu tuşa basın diyor. Bu aramaları ihmal etmeyin.

Avea Çekim gücüne gelince; İstanbul da herhangi bir problem yaşamadım. Geçen Ay Aydın`daydım. Çine, Didim, Söke, Selçuk, Pamukkale gibi yerlerde 3g sıkıntısı çekmedim. Yalnız Çine, nin bir köyü olan Yeniköy`de maalesef Avea Çekmiyordu. Böyle ufak yerleşim yerlerinde sorun olabiliyor. Geçmek isteyenler varsa tanıdıklarından bulunduğu bölgedeki çekim kalitesini öğrenerek geçsin.

Kampanya çok güzel açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

Orijinalden alıntı: Nysa-09

Ben bugun gectim bakalim 4 5 gune açılır hat dediler bekleyip göreceğiz. Prime'a degil ama 1000 dk 1000 sms 2 gb 24 tl bir tarife var bana yetecektir

O tarifenin adi ne hocam? Tam benlik.

Forumda konusu var hocam baba tarife

• Taahhüt maddesi şöyle
    Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Avea'nın diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılır.

Acaba taahhütü bozup diğer operatöre geçersek 43,5-37,5 = 6TL * ay sayısı mı ödüyoruz? Yoksa 85-37,5 * ay mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanmadığım faturasız bir hat var, bunu telefonda internet hattı olarak kullanabileceğim, kotası ve ücreti uygun olan, iyi bir kampanya var mı? bir ara avea'nın vardı data kampanyası diye galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost.shoot

11 yillik avea kullanicisiyim halen sunu duymak garibime gidiyor( sehirde yasiyorsaniz avea kullanilir) avea cekmiyor diye bisey yok arkadasim oldugun noktada cekmiyor ise 10 adim yuru muhakkak cekicektir (sirketin sahibi gibi konustum ha )

Aynen, 8 yıldır avea kullanıyorum ben çok memnunum.

• hat taşıdığımız zaman, btk kuralları gereği o operatörde 3 ay kalmak gibi bir zorunluluk vardı. şu an bu süre kaç ay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

hat taşıdığımız zaman, btk kuralları gereği o operatörde 3 ay kalmak gibi bir zorunluluk vardı. şu an bu süre kaç ay

pttcell kullanıyordum 1 yıldır. bugün avea müşteri hizmetlerini aradım..avea altyapısı olduğu için bu tarifeye direk geçemeyecegimi söyledi. nasıl yaparız bi çözüm sunun dedim . numaramı değiştirmeden bu tarifeye geçemez miyim dedim.. başka bi operatörün faturasız hattına taşıyın numaranızı , geçiş olduktan sonra tekrar aveaya gelin dedi. bende dedim ki : 3 aylık süre vs bişeyler vardı ? yok dedi o hattınızı ilk aldıgınzda 3 ay başka operatore geçemezsiniz onunla ilgili dedi. şimdi siz başka operatore geçip tekrar aveaya gelirsiniz dedi.

bende gittim bugün vodafone taşıdım. sorna tekrar aveaya geçmeye calışcaz bakalım.. olacak mı müşteri hizm. yanılmaz umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenqwerty -- 15 Eylül 2014; 19:53:45 >

• majesty nazgul M kullanıcısına yanıt
    1.si ben o an olduğum mekandan test yapıp kopma sorunum ve hız sorunum olmadığını gösterdim 2.si kimseyle tartırşmadım ki ben, fikir beyan ettim, tartışmam için senin gibi biriyle muhatap olmam lazım, o yüzden sana son mesajım.

• birde her yerde çekse
  • mayıs ayına kadar 2 yıl avea kullandım, sonra 2 ay turkcell kullandım, 20 gün vodafone kullandım, şu an turkcell'deyim. teknik konulara biraz hakim olarak benim yorumum.

T>A>V
  • çekmiyor arkadaş işte. şehrin merkezinde oturuyorum, evde çekmiyor, balkonda zar zor. . mşteri hizmetlerine söyledim, 2 gün sonra dönüş yaptılar ve dediler ki, bulunduğum bölgede çekmediğine ilişkin haberleri varmış, çok şikayet almışlar ama 2014 yatırım planında herhangi bir yatırım yokmuş ve 2015 içinde söz veremezlermiş, bu yüzden değişen birşey olmıyacakmış. dedim başka opertaöre geçicez o zaman, siz bilirsiniz dedi kapattı. nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama mesela adana istanbul arasında otoyolda 100 nokta vardır çekmeyen. yani günde en az 100 bin aracın geçtiği yoldan bahsediyorum. kırsalı söylemiyorum bile. bu gidişle 2014 değil 2024 te duyucaksınız, "avea çekmiyor"!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: redcheek99

çekmiyor arkadaş işte. şehrin merkezinde oturuyorum, evde çekmiyor, balkonda zar zor. . mşteri hizmetlerine söyledim, 2 gün sonra dönüş yaptılar ve dediler ki, bulunduğum bölgede çekmediğine ilişkin haberleri varmış, çok şikayet almışlar ama 2014 yatırım planında herhangi bir yatırım yokmuş ve 2015 içinde söz veremezlermiş, bu yüzden değişen birşey olmıyacakmış. dedim başka opertaöre geçicez o zaman, siz bilirsiniz dedi kapattı. nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama mesela adana istanbul arasında otoyolda 100 nokta vardır çekmeyen. yani günde en az 100 bin aracın geçtiği yoldan bahsediyorum. kırsalı söylemiyorum bile. bu gidişle 2014 değil 2024 te duyucaksınız, "avea çekmiyor"!!!

hocam öyle bir yazmıssınız ki sankı ben şirket sahibi veya ortagıyım gbi hissettim kendimi oncekı mesajımda dedıgım gibi 11 yıldır kullanıyorum sıkıntım yokki hattımı degıstırmedım fakat sızın cekmedıgı sıralarda cok zor degıl bır dılekce vererek bulundugunuz lokasyonda baz yansıtıcı takılmasını saglayabılırdınız, bu tarz konularda her müşteri temsilcisi gibi aveanında temsilcileri konudan b haber oluyorlar ister avea olsun ister vodafone ister tcell cekme problemı oldugu noktalarda dılekce verın gıtsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhordata -- 15 Eylül 2014; 23:22:30 >

• 1000 dk
    10gb internet olsa yeni hat alır yine geçerdim.
    PC den kullanmak zorunda kalıyorum ve 4 gb yetmiyor. 5 günde yarısı gitti bile.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.