Şimdi Ara

Avea Prime Mini Tarifesi Bombası 37,5 TL... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
22
Favori
30.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Antalya Işıklar'da oturuyorum.Şehrin göbeğinde Avea çekmiyor maalesef.

Bahçelievlerde de durum kesat ve görüşme kalitesi yerlerde sürünüyor.
  • Vodafone'un Mutlu Ailem kampanyası daha iyi.

Eğer ailenizde bir üye Vodafone faturalı bireysel abonesi ise, Red Extra tarifesi yani 4000 dk her yöne, 4000 sms ve 4GB internet ayda 42,5 TL'ye geliyor.

Ben Avea'ya karşı önyargılı değilim ve kullandım da, ama Turkcell ve Vodafone'a göre bina içinde ciddi çekme sıkıntısı olabiliyor. Uydurmuyorsam Avea'nın kullandığı GSM frekansından kaynaklanan bir durum. Bu tabi Avea dairede hiç çekmiyor demek değil, ama Avea ile merkezi yerde olsanız dahi eğer baz istasyonu ile aranızda birkaç bina varsa sinyal sorunu yaşayabilirsiniz, aklınızda olsun.
  • 37.5 tan avea başlatır birkaç aya 45 lik faturalar gelir sonra m.h ile kavga
  • Ben şu an avea'nın 23-25TL'lik 1000sms 1000dakika 1gb paketini kullanıyorum ama prime'a geçmek 37.5TLfiyat ile avantajlı gözüküyor gibi. Hem 3000dk ve internet kotası fazla hem de fırsatları çok. Aralığa kadar havaş, ispark, çiçeksepeti vb. gözüküyorr her ay 10-15TL fazla verip buralardan verdiğin fazlayı çıkarabilirsin gibi gözüküyor. Sonuçta prime olduğu için herhalde kampanyalar aralıkta bittikten sonra yeni kampanyalar da gelir sinema vb. bilemedim şimdi.
  • signore kullanıcısına yanıt
    Yalnız Vodafone'da bir kişinin red tarifesi kullanması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Ona ödenen faturayı da hesaba katmak gerekir diye düşünüyorum.
    Diğer taraftan Avea'nın problemi kapalı alanlar. Bu durum frekans farkından kaynaklanıyor. Teorik olarak kapalı alanda Avea Turkcell'den kötüyken, açık alanda Turkcell'den daha iyidir. Ancak Turkcell Avea'ya göre daha fazla yatırım yapıp daha iyi ekipman kullandığından, Avea'nın açık alan avantajı da ortadan kalkmış oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gadget46 -- 15 Eylül 2014; 10:20:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben çok memnunum Avea'dan, hem internetin hızı iyi hemde Turkcell'e kazıklanmıyorum süper hiper vs vs net adı altında.
     Avea Prime Mini Tarifesi Bombası 37,5 TL...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadget46

Yalnız Vodafone'da bir kişinin red tarifesi kullanması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Ona ödenen faturayı da hesaba katmak gerekir diye düşünüyorum.
    Diğer taraftan Avea'nın problemi kapalı alanlar. Bu durum frekans farkından kaynaklanıyor. Teorik olarak kapalı alanda Avea Turkcell'den kötüyken, açık alanda Turkcell'den daha iyidir. Ancak Turkcell Avea'ya göre daha fazla yatırım yapıp daha iyi ekipman kullandığından, Avea'nın açık alan avantajı da ortadan kalkmış oluyor.

Dün Vodafone ile teyit ettim, Devreden Super gibi tarifede olan biri de referans olabiliyor. Dolayısıyla bir kişinin normal Red tarifesi kullanması zorunluluğu yok.

Ben 13-14 aydır, özellikle Avrupa tüm sabit ve cep telefonlarını her yöne dakikalar ile arayabilme ve Herşey Dahil Pasaport nedeniyle Vodafone kullanıyorum ve gayet memnunum. Özellikle Herşey Dahil Pasaport ile Avrupa'da (aslında Vodafone ülkelerinde) kendi tarifenizi günlük 10 TL karşılığında kullanabilmeniz gibisi yok. Avea veya Turkcell olsa, 50 MB internet paketine 50-100 TL verip Edge ile takılırsınız :)
  • Çekmiyor , sebebi ne bilmiyorum, benim burada çekmiyor. Bedava verseler işe yaramıyor maalesef. Çektiği yerde çok avantaj

• quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

Ben çok memnunum Avea'dan, hem internetin hızı iyi hemde Turkcell'e kazıklanmıyorum süper hiper vs vs net adı altında.
     Avea Prime Mini Tarifesi Bombası 37,5 TL...

Bir noktada 5 mbit görmesi pek birşey ifade etmiyor. Ben Bağdat caddesinde 15-20 mbit, genelde Turkcell'den daha yüksek hız da gördüm ama önemli olan genel kullanımdaki performansı.
  • Benim Avea'dan faturalı hattım bulunuyor. Bu paketten yararlanamıyor muyum şimdi? Yok mu bir yontemi..
  • signore kullanıcısına yanıt
    Heryerden test edemem maalesef amacım hiçbir sıkıntı çekmediğimi göstermekti, çok ta gezen biriyim halbuki.

• quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

kamu mega ya geçmemiş olsaydım buna geçerdim.her yöne 1000sms ve 1000dk yetmiyordu
    ama AVEA internet hızı yerlerde 4GB net'in 1GB ını kullanamıyorum bile
    3G ile nete 100kb hızında bağlanıyor, 3G binde bir çekiyor,çogu zaman H ve E ile bağlanıyor sinir oluyorum girmeden neti kapatıyorum hemen,hem telefon çok ısınıyor hem sarjı çok çabuk bitiriyor

"H" 3g den daha hizli internet baglantisi turudur. "H+" yazar birde.o dahada iyisi.kotuleyecekseniz bile dogru bilgiyle kotuleyin

• Avea

• fenercell faturalı var.buna geçiş yapamam değil mi ?

bu ayda bitiyor taahütüm. turkcelle geçmek için bakınıyordum
  • aveadan turkcelle geçtim dünya varmış dedim. evet avea artık her yerde çekiyor ama kopmalar, sesin gidip gelmesi vs vs lanet ettim.
  • aynen.. çekmiyo muhabbeti 2001 de idi.. şimdi daş gibi valla
  • Evim Konya'da çok merkezi bir yerde olduğu halde Avea bırakın interneti telefonla konuşturmuyor. Evin içinde birbirimizi arayarak ulaşamıyoruz. Dışardan arayanlarla 2 dakika konuşmamıza müsade ediyor. Kontörlü hat kullansak kontör bitmeyecek o derece süper avantajlı.

AVEA PİŞMANLIKTIR!...

Ama daha ucuzu yok işte..
  • prime tarifesi kullanmama rağmen ilk çıktığı zaman hattımı prime yapmıştı malesef kullanamıcam bu nedenle
  • Avea leş, fiyata güvenip geçmeyin.
  • Avea faturalıya yine "kol saati" çıktığına göre bir BEŞİKTAŞLI olarak Vodafone'a geçmek şart oldu. 22,5 luk esnaf tarifesine geçmeyi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.