Şimdi Ara

Şeref Meselesi - Kerem Bürsin & Şükrü Özyıldız | BİTTİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
2
Favori
10.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şeref Meselesi - Kerem Bürsin & Şükrü Özyıldız | BİTTİ!

Erkekler babalarını kaybedince büyürlermiş… Yiğit ve Emir de yaşadıkları korkunç acıyla büyüyecek ve büyüdüklerinde apayrı yollara savrulacaklardı.
    Oysa bu şehre gelirken, bambaşka hayalleri vardı… O zaman bir aileydiler… Güzel, mutlu, sevgi dolu bir aile…

Her şey, eski günlerin özlemi ve yeni bir hayatın umuduyla İstanbul’a taşınmalarıyla başladı. Başlangıçta her şey mükemmeldi, ama sadece başlangıçta. Çünkü kader Kılıç Ailesi’ne aniden sırt çevirecek, dükkânın soyulmasıyla başlayan zincirleme olaylar hayatlarını altüst edecekti.

Oyuncular: Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Olgun Toker, Yasemin Allen, Burcu Biricik, Şükran Ovalı
    Yönetmen: Altan Dönmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 15 Kasım 2016; 13:59:17 >

• Kerem Bürsine helal olsun hem kızların aklını başından aldı hem de paraları tomar tomar aldı götürdü 1 senede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cardiff

Kerem Bürsine helal olsun hem kızların aklını başından aldı hem de paraları tomar tomar aldı götürdü 1 senede.

Hiç sorma ben bu diziden umutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Türkiye'de ergen kızlar sayesinde iyi rant yapt ben de bu diziden umutluyum ama herşeyden önce bi gerçek var ki Kerem kardeşimiz gerçekten rol yapma konusunda yetenekli işinin ehli yani kendisine ve ekibine başarılar dileyelim bizde buradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cardiff -- 18 Eylül 2014; 15:01:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cardiff

quote:

Türkiye'de ergen kızlar sayesinde iyi rant yapt ben de bu diziden umutluyum ama herşeyden önce bi gerçek var ki Kerem kardeşimiz gerçekten rol yapma konusunda yetenekli işinin ehli yani kendisine ve ekibine başarılar dileyelim bizde buradan.

Kendisini çok geliştirdi hele Güneşi Beklerkenin ilk bölümlerinde aksanı yüzünden sıkıntı yaşıyordu Türkçesini baya geliştirdi oyunculuğunu da aynı şekilde. Umarım tutar bu dizi Burcu Biricik içinde ayrı bi izleyeceğim bu diziyi.

• Fragman çıktı biraz kuzey güney havası sezdim iki kardeş arası çatışma yaşanacak.
  • quote:

Fragman çıktı biraz kuzey güney havası sezdim iki kardeş arası çatışma yaşanacak.

Resmen çalıntı dizi.Telif haklarını aldılar mı bilmiyorum.Ama insan biraz müziklerini değiştirir..

Birebir aynı.Uyarlama olsa yinede anlarımda birebir müzikleri dizide kullanılıyorsa bu emek hırsızlığıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 24 Eylül 2014; 22:06:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Wayne

quote:

Fragman çıktı biraz kuzey güney havası sezdim iki kardeş arası çatışma yaşanacak.

Resmen çalıntı dizi.Telif haklarını aldılar mı bilmiyorum.Ama insan biraz müziklerini değiştirir..

Birebir aynı.Uyarlama olsa yinede anlarımda birebir müzikleri dizide kullanılıyorsa bu emek hırsızlığıdır.

Bilgilendirme için teşekkürler hakikaten şaşırmamak lazım türkiyede çok az çalıntı dizi var.

• Bu dizide gerçekten izinleri alınmadan yapılıyor ise gerçekten yazık bencede.

Ama izin alınmış ise bu kadro ile çok süper bir dizi olacağı kesin.
  • lordakrep kullanıcısına yanıt
    Kadro güzel gerçekten umarım tutar.
  • abi cok yakışıklı yaaaaaaaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kevin Durant 35 kullanıcısına yanıt
  • 2.fragman geldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

Bu dizide gerçekten izinleri alınmadan yapılıyor ise gerçekten yazık bencede.

Ama izin alınmış ise bu kadro ile çok süper bir dizi olacağı kesin.

Türkçesi nedir bilmiyorum ama dizinin credits'ine bakmak lazım. Credits'te "X dizisinden uyarlanmıştır" diye yazar bazı dizilerde.
  • burcu biricik de varmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

burcu biricik de varmış...

Aynen fakat kızı çok arka plana atmışlar ya
  • Dizi Ekimde başlaması gerekiyordu fakat Kasım'a alındı umarım tutar..
  • Kesin tutar gözüyle bakıyorum
    Kadro güzel gençlerin ve çocukların ilgi alanları var
  • Tutar bir de cuma gününe koyarlarsa Arka Sokakların sonu olur çünkü eski reytingleri alamıyor Arka Sokaklar..
  • Bu sene dizi sektörü baya sıkıntılı. Bakalım bu dizi ne yapacak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.