Şimdi Ara

Samsung Android Cihazlarda Sormak / Öğrenmek İstedikleriniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
146
Cevap
0
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonum galaxy mega I9200 geçen hafta en son sürüm olan 4.4.2 ye güncellendikten sonra aşırı pil tüketmeye başladı , ben tekrar 4.2.2 sürümüne yüklemek istiyorum ama bu yapılamaz deniyor araştırdığım sayfalarda. Bu işlem yapılabilirmi kendim telefonu bozmadan nasıl yapabilirim

yada servise götürsem önceki sürümü yüklerlermi? garantisi devam ediyor telefonun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumusalin1

Telefonum galaxy mega I9200 geçen hafta en son sürüm olan 4.4.2 ye güncellendikten sonra aşırı pil tüketmeye başladı , ben tekrar 4.2.2 sürümüne yüklemek istiyorum ama bu yapılamaz deniyor araştırdığım sayfalarda. Bu işlem yapılabilirmi kendim telefonu bozmadan nasıl yapabilirim

yada servise götürsem önceki sürümü yüklerlermi? garantisi devam ediyor telefonun.

Cihazınızı Kies Yardımı ile fabrika çıkış düzenine döndürebilirsiniz. Resimdeki Yardım Kısmından Cihazı Başlatma Durumuna Getirme İşleminden Dönebilirsiniz.

Samsung Android Cihazlarda Sormak / Öğrenmek İstedikleriniz

• Hocam 8 Gb Sd Kart Takılı Galaxy S5 imde .50 Mb Ve bu tür Oyunları aktarırken SD ye Sorun çıkmıyor .Ama Gta Vice City Atmak istersek SD karta At Yazan yer Etkisiz kalıyor Çalışmıyor neden böyle ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brk_^^

Hocam 8 Gb Sd Kart Takılı Galaxy S5 imde .50 Mb Ve bu tür Oyunları aktarırken SD ye Sorun çıkmıyor .Ama Gta Vice City Atmak istersek SD karta At Yazan yer Etkisiz kalıyor Çalışmıyor neden böyle ?

Bildiğim Kadarıyla Rockstar Games Oyunlarının Ext SD Card Yani Hafıza Kartına Taşınmasına Müsade Etmiyor. Şayet Taşımak İlla İstiyorsanız Cihazınızı Rootlamanız Gerekmektedir.
  • Note 3 'ümden yanlışlıkla silinen bir ses dosyasını 7-Data Android Recovery ile geri kurtarmaya calışıyorum fakat telefonu USB olarak gösteremiyorum bazı ayarlar var forumlarda fakat bu cihazda bulamadım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahmtryk

Note 3 'ümden yanlışlıkla silinen bir ses dosyasını 7-Data Android Recovery ile geri kurtarmaya calışıyorum fakat telefonu USB olarak gösteremiyorum bazı ayarlar var forumlarda fakat bu cihazda bulamadım .

*#7284# Şu kodu deneyerek ulaşabilirsin sanırım. fakat işin bittiğinde eski haline getir yoksa usb tanımaz.
  • kies kurdum. cihazı bağladım. kurtarma seçeneğine girdim fakat eski bilgisayardaki kurtarma kodunu girin diye bir mesaj verdi. Böyle bir bilgisayar yokki tek bir bilgisayarım var.
  • Mrb telefonu garantiye verecem s3 4.3 tr romunu yukledim sayaci sifirladim ama csc kodunu turkiye yapamadim garantide sıkıntı cikarmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fayn88 -- 18 Eylül 2014; 12:32:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şöyle bir sorum var.
    Samsung galaxy s2 telefonum var.
    Rotluydu cihazım, ve dun ıtıbarı ıle logoda kaldı.açılmadı bende factory reset yaptım vs.vs hiç yok açılmıyor. Elimde yedek bataryalarım var sanırım batarya değiştirmemden dolayı boyle bır donma sorunu yaşadım.
    Odinle bağladım pcye root yüklemek istedim. Kernel surumu az bir şey yukledi telefonu baştan başlattı. Şimdi ise ÜNLEM işareti var telefon açılmıyor.

İçindeki bilgilieri felan hepsinden geçtim telefonum açılsın yeter. android en eski sürümü bile kullansam olur. Acilen telefonumu açmam gerekiyor. Hiç bir dosya kurtarmak istemiyorum yeterki telefonum açılsın.

Bana yardımcı olursan çok memnun olurum hocam.
    Cevabınızı dort gözle bekliyorum.

ODİN HATASI BUDUR:

<ID:0/004> SetupConnection..
    <ID:0/004> Initialzation..
    <ID:0/004> Get PIT for mapping..
    <ID:0/004> Firmware update start..
    <ID:0/004> system.img.md5
    <ID:0/004> NAND Write Start!!
    <ID:0/004>
    <ID:0/004> Complete(Write) operation failed.
    <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMuSiA -- 18 Eylül 2014; 13:05:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gumusalin1

kies kurdum. cihazı bağladım. kurtarma seçeneğine girdim fakat eski bilgisayardaki kurtarma kodunu girin diye bir mesaj verdi. Böyle bir bilgisayar yokki tek bir bilgisayarım var.

Buraya Tıklayarak Açılan sayfada uygun firmware dosyasını odin ile flashlayabilirsin. fakat dikkat edilmesi gereken hususlar var.

Oluşabilecekler(İhtimaller) imei değişebilir.

Knox Sayacı Artacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fayn88

Mrb telefonu garantiye verecem s3 4.3 tr romunu yukledim sayaci sifirladim ama csc kodunu turkiye yapamadim garantide sıkıntı cikarmi?

Sıkıntı çıkarmazlar. Türkiyedeki her telefonun csc kodu TUR değil o yüzden.
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMUSYA

Hocam şöyle bir sorum var.
    Rotluydu cihazım, ve dun ıtıbarı ıle logoda kaldı.açılmadı bende factory reset yaptım vs.vs hiç yok açılmıyor. Elimde yedek bataryalarım var sanırım batarya değiştirmemden dolayı boyle bır donma sorunu yaşadım.
    Odinle bağladım pcye root yüklemek istedim. Kernel surumu az bir şey yukledi telefonu baştan başlattı. Şimdi ise ÜNLEM işareti var telefon açılmıyor.

İçindeki bilgilieri felan hepsinden geçtim telefonum açılsın yeter. android en eski sürümü bile kullansam olur. Acilen telefonumu açmam gerekiyor. Hiç bir dosya kurtarmak istemiyorum yeterki telefonum açılsın.

ODİN HATASI BUDUR:

hocam bilgisayarınızda bulunan Firmware Dosyası Zarar Görmüş durumda.

Bu Adresten Uygun Yazılımı İndirip Flashlayın. Flash Sonrası Factory Reset / Wipe Cache / yapın. cihazınız açılacaktır.

Firmware dosyasını Internet Download Manager tarzı bi program aracılığıyla indirmenizi tavsiye ederim. Google Chrome zaman zaman hatalı indirmeler yapabiliyor. geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: fayn88

Teşekkürler

rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: unbelieveable

quote:

ODİN HATASI BUDUR:

Bu Adresten Uygun Yazılımı İndirip Flashlayın. Flash Sonrası Factory Reset / Wipe Cache / yapın. cihazınız açılacaktır.

Firmware dosyasını Internet Download Manager tarzı bi program aracılığıyla indirmenizi tavsiye ederim. Google Chrome zaman zaman hatalı indirmeler yapabiliyor. geçmiş olsun.

Hocam çok teşekkürler.
    Telefonuma kavuştum sonunda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unbelieveable

quote:

ODİN HATASI BUDUR:

Hocam çok teşekkürler.
    Telefonuma kavuştum sonunda

Rica ederim hocam geçmiş olsun tekrar :)

• Soruları Alayım?
  • Çok iyi konu. Her şeyede cevap veriliyor eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasaki

Çok iyi konu. Her şeyede cevap veriliyor eline sağlık

rica ederim. özel zamanlarımdan fırsat buldukça yardımcı olmaya çalışıyorum. özellikle çalışırken iyi zaman geçiriyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.