Şimdi Ara

Dacia sandero fiyat durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dacia sandero ambiance benzinli veya Lpg'li modeli için fiyat alan var mi?
    Araç ikinci araç olacağı için sadece şehir içinde ailedeki bayanlar kullanacak yani kliması bile olmasa olur zaten klima kullanmıyoruz.
    Mesela Pug 301 yada c-elysse modelinde 4 bin liralık indirimler mevcutken dacia sandero'yu LPG'li modelini 34.850 liradan 30 bin liraya bırakırlar mi?
    Bugun bayi kapalı gidip konuşamadıkta yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 bin tl indirim imkansız.son gittiğimde adam zar zor 700 tl indirim yaptırabilmişti dustera.sanderoa da durum nasıl olur bilmiyorum ama 4 bin yapmazlar bence
  • Peki seat ibiza referance donanım da ne kadar indirim yaparlar bilen var mi ?

• Yıl sonuna doğru almanızda fayda var bence...

Sıfır araç, marka vermiyorum, şehir veriyorum.. Samsun'da 77 bin tl dedikleri araç (listesi de öyleydi), Trabzon'da 74 bin TL, Ankara'da 72 bin TL'ye nakit olarak bırakılmıştı ve sonuçta Ankara'dan alınmıştı. Tabi Aralık ayının sonlarına doğru o yılın aracı olduğu için bu indirim olmuştu.
  • Bekleriz sene sonunu ama zam filan gelmez inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf434382

Bekleriz sene sonunu ama zam filan gelmez inşallah.

sene sonu zamlancak araclar ama gene kampanya falan tolere edecek firmalar 2015 te zamı hissedecez
  • Dacia hiç olmadığı kadar iyi satıyor.

Bu oranda indirim duster gibi pahalı araçlarda bile zor.

Bunun dışında bu araba kadınlara spor yaptırdığı için kollarının sarkması önlüyor. Bu özelliği herkes bilmez.
  • Yok direksiyon sorun değil zaten kullanacak kişiler hidrolik olmayan araçlar da kullanmış kişiler yani dacia'nın direksiyonu eminim ki Tofaş'tan iyidir.

• Beklemeden alın derim, 3-5 bayiden fiyat teklifi alarak. Fiyatlar düşmüyor, düşerse de galericiler toplu olarak alıyor. Sahibinden de plakalı sıfır araçlara bakabilirsiniz.
  • 3.000 tl civarı indirim yaparlar.Zamanında Logan mcv'ye 4.000 TL CİVARI İNDİRİM YAPIYORLARDI.2012 Yılında
  • 30 bin TL ye sıfır LPG li Sandero yu baba evladına vermez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.