Şimdi Ara

Stealth Oyun Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stealth Oyun Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Oynadıklarım:
    Hitman
    Splinter Cell Conviction
    Far Cry 3

Sistemim:
    İntel Pentium Dual Core E6300 3,2 ghz (overclock)
    2gb Ram
    Gt640 2gb ddr3 ekran kartı

• Thief, Payday 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvzdlr7

Thief, Payday 2

Payday 2 oynadım ama pek sarmadı.thief i denerim.sağolun.
  • Thief oynamadım ama iyi galiba öneririm.
  • Dishonored
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange20

Dishonored

Oynamıştım ama yazmayı unutmuşum yinede çok teşekkürler
  • hitman in tüm serisini bitirdin mi? Ayrıca hitman ve blacklist i en zor modda denemeni tavsiye ederim belki çoktan bitirdin o şekilde ama bir sürü orj oyunum var çoğunu bitirdikten sonra tekrar açmam ama hitman ve blacklist hakeza convic her bölümü en az 6-7 kez en zorda oynamışımdır...
    Payday 2 içinde go bank bölümü felan var bununla birlikte 1-2 bölüm daha var adlarını hatırlayamadım şuan onlar stealth moduna müsait payday2 yede sırf o bölümler için giriyorum. Önce tek bölümün sonuna geliyorum sonra parayı toplamak için millete açıyorum geldiklerinde parayı topluyoruz bitiyor overkill modunda sarıyor tekrar bak derim.
  • splinter cell serisinde chaos theory 1 numaradır ondan sonra bozmaya başladı seri. istersen seriye en baştanda başlayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Callofkinq

hitman in tüm serisini bitirdin mi? Ayrıca hitman ve blacklist i en zor modda denemeni tavsiye ederim belki çoktan bitirdin o şekilde ama bir sürü orj oyunum var çoğunu bitirdikten sonra tekrar açmam ama hitman ve blacklist hakeza convic her bölümü en az 6-7 kez en zorda oynamışımdır...
    Payday 2 içinde go bank bölümü felan var bununla birlikte 1-2 bölüm daha var adlarını hatırlayamadım şuan onlar stealth moduna müsait payday2 yede sırf o bölümler için giriyorum. Önce tek bölümün sonuna geliyorum sonra parayı toplamak için millete açıyorum geldiklerinde parayı topluyoruz bitiyor overkill modunda sarıyor tekrar bak derim.

Hitman tüm serilerini bitirmedim ama eskiden oynamıştım hitman in eski oyunlarını ve beğenmemiştim.Sadece Absolution u ve Blood Money i sevdim.

• Splinter Cell serisi (baştan)
    Mark of the Ninja
  • crysis'i gizlilik modunda oynamak da zevklidir
  • Assassin's Creed serisi, oyundaki dövüşler ne kadar eğlenceli olsa da asıl amaç gizlilik, oynamadıysan başla en baştan.
    Deus Ex: Human Revolution, hr dışındaki diğer oyunlarına da güzel deniyor ama oynayamadım henüz.
    Dark, oynadım ama beğenmedim, çerezlik bir oyun.
    Batman: Arkham Asylum

Diğer aklımdakiler de söylenmiş
  • Kardeş stealth istiyosan bu konuda 1 numara hitman ve splinter celldir bence

conviction oynamışsın ama sen bi chaos theory oyna bakalım :D

convictionda bazı bölümlerde zorla çatışmaya girdiriyolar sinir oldum.

blacklisti oynayamadım daha onun hakkında yorum yapamıcam :)
  • Hepinize çok teşekkürler,önerdiğiniz oyunlara gelicek olursak

crysis
    Assassin's Creed
    Batman: Arkham Asylum

Bu 3 oyunuda oynadım.ama yinede çok teşekkürler.
  • Mark of the ninja tek geçerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Thief, Payday 2

Payday 2 stealth bir oyunmu Thiefte fos çıktı.Stealth oyun yok şu an oynamaya değer.Far cry 3 oyna yine biraz tatmin olursun.Stealth görevler yaparsan tabi.Ben intihar bombacılığı denemiştim arabaya c4 yapıştırıp yokuş aşağı bırakmaya çalışmıştım ama olmamıştı
  • Unreal Nerd U kullanıcısına yanıt
    Payday 2'nin çoğu bölümú stealth yapılabilir, bilmeden konuşmayalım lütfen

• quote:

Bilmedenmiş haha.Payday 2de stealth yapma olasılığı düşük özellikle zor seviyelerde çok daha düşük ve gizlice halletsen bile o havayı vermiyor sana.Bunu diceğini yazarken bile tahmin etmiştim.Keşke biraz geniş görüşlü olsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unreal Nerd

quote:

Bilmedenmiş haha.Payday 2de stealth yapma olasılığı düşük özellikle zor seviyelerde çok daha düşük ve gizlice halletsen bile o havayı vermiyor sana.Bunu diceğini yazarken bile tahmin etmiştim.Keşke biraz geniş görüşlü olsanız

Her girdiğimde en zor seviyede oynuyorum stealth bölümleri. Hoçte öyle zor değil, ve verdiği hava kişiden kişiye değisir.Bana göre gayet güzel bir oyum ve o tadı veriyor. Bilmem anlatabildim mi ?

• eksilemiş ve eksiletmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvzdlr7 -- 18 Eylül 2014; 23:51:14 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.