Şimdi Ara

ttnet engelli fiyat farki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Degerli arkadaslar. Ttnet engelli tarifesindeyim 8 mb ve sinirsiz ayrica aylik 53 tl oduyorum. Ancak 8 mb ve sinirsiz net kullanan bir arkadasim ise aylik 49 tl oduyor. Nerede kaldi engelli tarifesi diyesim geliyor. Saglikli insan benden az oduyor. Elbette odesin itirazim yok ancak engellilere yapilan indirim bunun neresinde sormak istiyorum. Fiyat indirimi icin ne yapmam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivirzivir35 -- 14 Eylül 2014; 16:19:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onlar sözleşme imzalamış aboneler. i sözleşme süreleri 6 ila 9 ay arasında. Sözleşmeler bitince 72-77 tl arası bir rakam ödemeye başlayacaklar. Ama engelli vatandaşlar 53 tl öder her zaman...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeur -- 14 Eylül 2014; 17:47:48 >
  • engellilerde fiyat sabit ancak sözleşmelilerde fiyat ttnet ile yapılan görüşmelere göre belirleniyor anladigim kadariyla. (cayma hakki galiba)

bende itiraz etsem yada iptal ederim desem düşerlermi fiyatı diye düşünmüştüm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

Onlar sözleşme imzalamış aboneler. i sözleşme süreleri 6 ila 9 ay arasında. Sözleşmeler bitince 72-77 tl arası bir rakam ödemeye başlayacaklar. Ama engelli vatandaşlar 53 tl öder her zaman...

Taahhüt bitene kadar aynı fiyat olabiliyor.Hertürlü haksız bir durum bence , firma resmen kullanıcıya değil kullanıcının ne kadar süre para getireceğini düşünmüş oluyor.Kaç yıl taahhüt verirse versin engelli vatandaşlarımıza daha çok saygı gösterilmeli , umarım düzenleme gelir yakında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

Onlar sözleşme imzalamış aboneler. i sözleşme süreleri 6 ila 9 ay arasında. Sözleşmeler bitince 72-77 tl arası bir rakam ödemeye başlayacaklar. Ama engelli vatandaşlar 53 tl öder her zaman...

Taahhüt bitene kadar aynı fiyat olabiliyor.Hertürlü haksız bir durum bence , firma resmen kullanıcıya değil kullanıcının ne kadar süre para getireceğini düşünmüş oluyor.Kaç yıl taahhüt verirse versin engelli vatandaşlarımıza daha çok saygı gösterilmeli , umarım düzenleme gelir yakında

Dediğiniz kadar varsa. Bence engelli tarifesi = alınmayan sabit erişim ücreti.

• Haberi yeni okudum. Engellilere yeni tarifeler geliyormus diye hemde indirimli. Ne zaman baslar bu tarifeler bilen var mi acaba.

• Hocam bizde tahhattsuz 66 tl sizinki tahahutlumu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.