Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SİLİNEBİLİR superonline aradaım modemim resetlendi sorunum çözüldü + dan yeni modem getirdiler ertesi gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Originals -- 3 Ekim 2014; 11:45:18 >

• The Originals kullanıcısına yanıt
    adsl mi fiber mi? Fiber ise jaklarda temassızlık olabilir. Benim de başıma gelmişti. adsl ise hat değerlerine bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

adsl mi fiber mi? Fiber ise jaklarda temassızlık olabilir. Benim de başıma gelmişti. adsl ise hat değerlerine bakmak lazım.

fiber hocam rj45 biraz oynadım şimdi 15 dkda bir gidip geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Originals -- 14 Eylül 2014; 14:53:37 >
    Tahmin ettiğim gibi. rj45 pensesi bulabilirseniz yeni jak takmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 14 Eylül 2014; 13:11:58 >
  • quote:

tamam teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Originals

Superonline yaklaşık 3 dakikada bir net gidiyor

sorun nedir müşteri hizmetlerini arayamiyorum müşteri numarami şifremi bilmiyorum şuan ulaşmam biraz zor napabilirim

siz siz olun superonline almayin pişmanlıktır

Pişmansan zararın neresinden dönersen kardır.
  • quote:

sorun düzelmedi hocam
  • quote:

quote:

sorun düzelmedi hocam

Sorun jaklarla ilgili. 1 ay boyunca aynı sorunu yaşadım. Her hafta ekipler geldi jaklar değiştirildi ama sadece anlık çözüm oldu. Tüm binadaki kabloları değiştircektik bi baktık kabloda hiç olmaması gereken bir yerde ek yeri var. Çatıdaki kutudaki switch'in arkasındaki aparatın iki ucunda jak vardı. Bir tanesi arızalanmış onu değiştirdiler. O gün bu gündür hiç kopmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 16 Eylül 2014; 22:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

quote:

sorun düzelmedi hocam

Sorun jaklarla ilgili. 1 ay boyunca aynı sorunu yaşadım. Her hafta ekipler geldi jaklar değiştirildi ama sadece anlık çözüm oldu. Tüm binadaki kabloları değiştircektik bi baktık kabloda hiç olmaması gereken bir yerde ek yeri var. Çatıdaki kutudaki switch'in arkasındaki aparatın iki ucunda jak vardı. Bir tanesi arızalanmış onu değiştirdiler. O gün bu gündür hiç kopmuyor.

yarın tekrardan bi jax çakayim ozaman

• Aynı sorun bende de olmuştu, periyodik olarak 3 dakikada bir oyundan atıyordu, hatta zaman tutmuştum, 190-195 saniyeler arası oluyordu. Çözümü SOL interneti iptal ettirerek buldum. Hayatımda gördüğüm en aptal bağlantı hatalardan biridir.
  • rj 45 tekrardan taktım yeni penslerle şimdi 1 dk da bir gidiyor Sorun çözülmedi
  • 3dk'da bir bağlantının kesilmesi kötüymüş. Bende günde 8-10 defa kesiliyor diye hayıflanıyordum. Bakalım bizimkinden ne çıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    O zaman sorun kablonun diğer ucunda yani switche bağlanan jakta. Müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Müşteri numaranızı bilmeseniz bile sistemde kayıtlı cep telefonunuzdan bilgilerinize ulaşabilirler. En kötü ihtimal modem seri numarası verirsiniz.
  • nalet olsun hala düzelmedi bu sefer 5 6 dk da bir gidiyor akşama doğru düzeliyor saat 2 gibi 1000 kez gidiyor nedir bu arıyorum müşteri hizmetlerini sorun yok diyorlar nalet olsun böyle internete kapatıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.