Şimdi Ara

Twitter takipçi açığı şikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son günlerde twitterda bir açık var takip edilen kişileri normalde takip eden kişilerden %10 fazla olması gereken gördüğüm bazı hesaplar bunu aşmış ve çok hızlı takip ediyorlar, twitterda açık bulmuşlar seriye bağlamışlar tam nasıl seriye bağladıklarını bilmiyorum ama açığı biliyorum bunu twittera şikayet etmek istiyorum açığı kapatmaları konusunda ama ne yapacağımı bilmiyorum bilenlerin yardım etmesini istiyorum
    örnek bir kaç resimde attım
    bu hileyi kullanan bir kaç twitter kullanıcı hesapları
    @hayatimArgo @kimbutansu @tivitimgeliyoo @coolunolayim @hatundiyoki @KadirinYeriii @sametecem34 @MuckBey @vatsappoloji @bahattinprofil @NerdeBuCelil @mtarikgunes @atalayymervee @pelin__suade @aybikeucark
     Twitter takipçi açığı şikayet Twitter takipçi açığı şikayet

• 1 milyon kişiyi takip ettiğim hesap kapanmadı yüzlerce webmaster forumunda şikayet ettiler
    r10 webmastersitesi wmaraci.com gibi Türkiyenin ünlü webmaster forumları ve yüzlerce kişi kapanmıyor hocam boşa uğraşma istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: TryahyaTr

1 milyon kişiyi takip ettiğim hesap kapanmadı yüzlerce webmaster forumunda şikayet ettiler
    r10 webmastersitesi wmaraci.com gibi Türkiyenin ünlü webmaster forumları ve yüzlerce kişi kapanmıyor hocam boşa uğraşma istersen

hesabın linkini atar mısın? ama ben bu işi bitiricem olmaz böyle bize haksızlık o kadar uğraşalım takipçi kasalım arkadan biri gelsin 10dk da 50k kişiyi takip etsin kassın takipçiyi ayıp yaa 3 5 kişi değil 300 500 kişi kullanmaya başladı bunu seri bir şekilde nasıl yaptıklarını bulamadım ama açığın nerde olduğunu öğrendik
  • ahmet kardeş zoruna giden şey nedir anlayamadım biliyorum diyorsun biliyorsan sende yap senin gibi karşı çıkanların hepsi şuan kendileride yapıyor üzgünüm ama arkadaşın dediği gibi yorma boşuna kendini, fedai olacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: antutu

ahmet kardeş zoruna giden şey nedir anlayamadım biliyorum diyorsun biliyorsan sende yap senin gibi karşı çıkanların hepsi şuan kendileride yapıyor üzgünüm ama arkadaşın dediği gibi yorma boşuna kendini, fedai olacağını sanmıyorum

sitenin anasını ağlattılar TT'yi havvettiler o kadar kodcuları vardır şunların bi önünü alamadılar, aktif twitter kullanıcısı olarak ben böyle bir şey istemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.