Şimdi Ara

Assassin's Creed 4 Black Flag YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar heves edip para biriktirip Assassin's Creed 4 aldım fakat kasıyor pc özellikleri:

-Intel Core i7-4500U 1.80 GHz (turbo ile 2.40)
    -12 GB RAM
    -64 bit işletim sistemi
    -işlemci:Nvidia GeForce GT 740M

Ekran Kartım:
    Intel HD Graphics Family 2 GB

Sorun benden mi kaynaklanıyor yoksa oyunun optimizasyon sorunlarından mı?

Cevaplarınızı en kısa zamanda bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingPoop -- 14 Eylül 2014; 12:23:56 >

• ısınma sorunun olabilir
  • bu arada mesela bütün ayarlar en yüksekte olunca 15-16 fps en düşükte olunca 18-19 fps oluyor.
  • Hocam oyunda optimizasyon sorunu var.Bende kasma olmadı ama çoğu kişi bu dertten muzdarip.İnternette çeşitli yontemler var onları deneyebilirsiniz.Ayrıca ekran kartınızı guncelleyip,game booster kullanmakta fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • game booster kullanmayı denedim pek bi etkisi olmadı.internetteki çözümler de grafikleri düşürün diyor.ne yapsam bilemedim akşamdan beri arıyorum çözümünü :/
  • Nvidia nın optimizasyon için bir programı olması lazım.Adını bilmiyorum ama birde ona bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam etkisi olmadı :/ yokmu bilen
  • Optimizasyon sorunu varda o kadar fps düşmemesi gerekir ekran kartı sürücün güncel mi?
    başka oyunlarda nasıl donanımsal bir sorunda olabilir
  • kardeş bu optimizasyon problemleri artık bu dönemde modaymış gibi çoğalmaya başladı insanlara pc öldü konsola geçin dedirtmek için uygulanan bir ticari yöntem özellikle ubisoft bunu çok yapıyor oyunu PC'ye çıkarcam diyor oyun pc'ciler ağzları açık bekliyolar oyun çıktığında bir bakıyolar oyun kasıyo önceki pcimde assassin's creed 3 hight oynarken assassin's creed black flag'ı mediumda 20 framede oynadım eğer sende pc'ci isen sağlam bir toplama sistem kurmanda yarar var sistemlerden pek bişe anlamam ama ram olarak 8 gb gkill ekran kartı olarakta minimum nvidia geforce gtx 650 veya üstü öneririm işlemcilerden pek anlamam ama duyduğuma göre nvidia ile amd işletim sistemi daha uyumluymuş artık sana kalmış peki ben niye böle bir yazı yazdım çünkü bu optimizasyon sorunun bilerek yapıyolar ve çünkü pc'de yaptıkları oyun satış fiyatları ile konsoldakiler arasında çok fark var d&r'a git abi orda acb pc versiyon 50-60 tl konsol versiyon 150den aşağı değil tabi konsolda spotçu fln varda onu insanlar takas fln yaparak oyun fiyatını azaltıyolar

• romulus şimdiye kadar hiçbir oyunda sıkntı yaşamadım WoW da very high de oynuyordum 57-60 FPS idi , mass effect 3 te hepsi en yüksekteydi kasma sorunu yoktu,dota 2 en yüksek grafiklerde kasmıyor, ac4 te hepsini low a alsam bile kasıyor 20 fps falan oluyor
  • bilgisayarınızda problem yok problem oyunlarda..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.