Şimdi Ara

Oyundayız: 7 Days to Die - Bölüm 5

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatta kalma mücadelemiz devam ediyor. Savaşıyor, mücadele ediyor, yaralanıyor, hayatta kalmak için deneyim kazanıyoruz. 7 Days to Die'ın yeni bölümünde yine büyük zorluklara karşı mücadele ediyoruz.

• ilk yorum. İzliyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • basinda calan muzigin adini bilen var mi?

• Sonunda

• sonunda be

• izleyelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım sonunda :D

• Güzeldi ama oyunu öğrenip oynayabilirseniz çok daha zevkli olacak. Youtube dan gördüğüm kadarıyla kendinize devamlı bir sığınak yapabilirsiniz ama bu sığınağı koruyabilmek için etrafına çukurlar, dikenli teller vs. bırakıp korumaya almanız ve bu dikenleri falan devamlı yenilemeniz gerekiyor ama bu iş biraz zaman ister. Yine de seri çok güzel devamını bekliyoruz.

• Keşke biraz daha uzun olsaydı. Tadı damağımızda kalıyor.

• Dediğiniz üzere her Cumartesi olması gereken videoyu ayda bir yüklüyorsunuz ve de bölümler 20-30 dakika.Çok keyifli fakat içerik açısından çok zayıfsınız kusura bakmayın..Bu kadar zorlaşmasındaki sebep montaj ve diğer teknik işler mi? Montajlamayın,açın 1-2 saat oynayın sadece kaydedin biz izleyelim en azından doyurucu bir içerik olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The False Shepherd -- 14 Eylül 2014; 1:23:59 >
  • Yaklaşık 1 ay önceki sürümle çekim yapmışsınız. Sanırım önceden çektiğiniz bölümü şimdi yayınladınız. Bu sürüm üzerinden çok sular geçti. Daha öğrenmeniz gereken çooookk şey var ama yinede muhabbetiniz yeter :) Ders isterseniz ben burdayım :P

• quote:

Orijinalden alıntı: maddddD

basinda calan muzigin adini bilen var mi?

http://www.youtube.com/watch?v=wIvfk-HA15g

• öf talha senmi osurdun :D
  • Bu sefer daha zevkli bir bölüm olmuş kendinizi biraz geliştirmişsiniz ancak bölümler arası çok zaman geçiyor en azından haftada 1 çıkarsa serinin devamlılığı sürer.

• 20:20 vay anasını s*k*yim :D

• Oyun oynayanı izlemeyi sevmem ama sizin muhabbet akıyo sürekli takip ediyorum bu serileri zombili oyunlarda daha iyi oluyor :))

• ya bu oyun bendede var 9.3 hemde en son sürümde ancak bunların oynadığı oyundakinden farklı bir arayüz var bende. bende sol altta minimap yok barlarda silindir çubuk şeklinde deli oldum yav bende minimap neden çıkmıyor bilen biri yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

ya bu oyun bendede var 9.3 hemde en son sürümde ancak bunların oynadığı oyundakinden farklı bir arayüz var bende. bende sol altta minimap yok barlarda silindir çubuk şeklinde deli oldum yav bende minimap neden çıkmıyor bilen biri yokmu?

Burda oynanan sürüm Alpha 8.8 olması lazım. Sen yeni aldın galiba. Artık açık harita yok, gezerek kendin açıyosun haritayı.

• 1 aylık kaydı koymuşsunuz çok belli fakat sırf muhabbetiniz için izledim. Epey güzeldi benim açımdan. Zaten pek bir ilerleme kaydedemediniz bari bundan sonra çekeceğiniz güncellenmiş bir şekilde random haritadan başlatın.
  • bu haftaki bölüm yine yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.